Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2006 o 10:38, Jeggred napisał:

Ja mam takie pytanie odnośnie "zamrożenia konta". Jak dobrze rozmumiem żeby zamrozić konto
trzeba wejść na "Manage Account" i nacisnąć na "Cancel Account". I o ile się orientuje to niestrace
dni na granie jeżeli jakieś mam. I pytanie własnie ... jeżeli będe chciał wrócić za powiedzmy
dwa tygodnie to w "Manage Account" będzie jakaś opcja w stylu "Uncanceld account" ? A jak nie
to jak będe mógł odmrozić konto ?


Zamrożenie konta następuje po upłynięciu czasu ważności konta (przy płatności prepaid lub przy płatności kartą płatniczą i posłużeniu się "Cancel account") lub po nieudanej próbie ściągnięcia należności z karty płatniczej (przy płatności kartą płatniczą). "Cancel account" służy do anulowania subskrypcji - płacenia kartą za kolejny okres rozliczeniowy - to znaczy, że po upłynięciu opłaconego okresu konto przejdzie w stan "frozen".
Nie ma możliwości tzw. zawieszenia konta i wykorzystania już opłaconego czasu w terminie późniejszym.

Reasumując
- "cancel account" = brak subskrypcji na kolejny okres rozliczeniowy kartą płatniczą (a nie przerwa w już wykupionym)
- niezależnie od tego, czy grasz, czy nie grasz - czas jest wykorzystywany
- odmrozić konto można wpisując numer karty prepaid lub wpisując numer karty płatniczej i wybierając okres subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2006 o 12:00, HoZar napisał:

Blessing of the Naaru - heals the target of 50 damage over 15 sec (scales up with level.
At lvl 60 it will heal 3000 HP over 15 seconds)


ale swoja droga to bedzie zbyt przegiente jak na raciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 12:00, HoZar napisał:


> Ja slyszalem (z dobrego zrodla) ze beda: hunter
>
> Podobno racial traits to:
> Blessing of the Naaru - heals the target of 50 damage over 15 sec (scales up with level.
At
> lvl 60 it will heal 3000 HP over 15 seconds)

to juz wiem jakiego bede miał alta.. nareszcie hunter bedzie wciagał nosem szamana :D


Gorzej jak to będzie Tauren Shaman - może utknąć w nosie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie, mieszasz cancel account z cancel subscription.
Anulowanie konta jest równoznaczne ze skończeniem z grą. Bliizz to odbiera tak że masz gry dość i chcesz przestać. Anulowanie subskrypcji to pauza w grze.

Konto anulujesz w manage account -> cancel account
Subskrypcje anuluesz w manage account -> change subscription -> cancel recurring subscription plan

Pare linków z FAQ Blizza:

Anulowanie konta: http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=742
Przerywanie subskrypcji: http://faq.wow-europe.com/en/article.php?id=737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:29, Michal256 napisał:

Niezupełnie, mieszasz cancel account z cancel subscription.


Dokładnie tak - odpowiadając na pytanie zadane przez Jeggred zasugerowałem się podanym przez niego wyrażeniem "cancel account" a opisywanym jako anulowanie subskrypcji i mając cały czas na myśli "cancel subscription" powtarzałem ten błąd. Jednak obie metody dają podobny rezultat o ile w ciągu 6 miesięcy ponownie zasili się konto - to znaczy opłaci abonament.

Dnia 14.05.2006 o 15:29, Michal256 napisał:

Anulowanie konta jest równoznaczne ze skończeniem z grą. Bliizz to odbiera tak że masz gry
dość i chcesz przestać. Anulowanie subskrypcji to pauza w grze.


Czy aby na 100% oznacza skończenie z grą?
"If you wish to cancel your account, you must log into the account management page and click the link labeled “Cancel Account” and follow the instructions given on the page. The subscription will run until it expires, but after this you will need to add a valid payment method in order to continue playing. While there are no payments being made, your account will be suspended. Suspended accounts and characters will remain for at least 6 months in our database before being removed."

Jednakże zgadzam się w 100%, że do czasowego zawieszenia subskrypcji należy używać "cancel subscription" zamiast "cancel account".
"Note: You should not use this option when you only want to pause a subscription. For this you should cancel your recurring subscription plan, which can be done by choosing the appropriate option on “Change Subscription”."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 19:35, Robek 009 napisał:

Jak używać istoty takie jak panda itp.?


Uzywac? Chodzi o te male zwierzatka co biegaja kolo graczy? (kot, swinka, papuga?)
Jesli tak to najpier trzeba takiego zdobyc:
kupic - kot, papuga, waz, zaba, sowa, piesek preriowy
znalesc - smoczek
zrobic questa - swinka, pajak, pies, złówik, kura,
kupic kolekcjonerskiego WoW - panda, diablo, zerg
brac udzial w imprezie Blizza - murlock
zamowic u inzyniera - wiewiorka mechaniczna, mechaniczny kurczak, mechaniczne yeti, chodzaca bomba, robot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ja też raz zakupiłem u vendora (w mirage raceway-1000 needles) Ancona Chicken. Gdy używałem tego to pojawiał się mały kurczak, który za mną biegał i nic poza tym. Robią te zwierzaki coś więcej czy tylko biegają w koło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 21:02, Robek 009 napisał:

A i jeszcze jedno: jak się tańczy?

wpisujesz /dance
Wiesz te zwierzaczki niby chyba mogą atakować ale wątpliwe to obrażenia oj wątpliwe, one są raczej w charakterze maskotek (prawdziwą potęgą towarzyszy są demonki warocla ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie zwierzaki wymienione przez Volvoxa tylko biegają wkoło. Ja mam np świnke z questa na Dzień Dziecka. można jeszcze dostać wspomnianego żółwia lub szczura [albo 5g- ale wtedynie ma uroku ;)]. Jak ktoś chce mieć bojowe zwierze to radze rozważyć kariere huntera lub po prostu druida :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 20:44, CH1CKEN napisał:

Właśnie, ja też raz zakupiłem u vendora (w mirage raceway-1000 needles) Ancona Chicken. Gdy
używałem tego to pojawiał się mały kurczak, który za mną biegał i nic poza tym. Robią te zwierzaki
coś więcej czy tylko biegają w koło?


Przecież to są maskotki - pacyfistki :) Tylko biegają za Tobą i ładnie wyglądają.
Chcesz mieć towarzysza do pomocy w walce, to zostań hunterem lub warlockiem, lub wyspecjalizuj się jako inżynier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może zaczyna gre w WoWa pod koniec tego tygodnia - nowy lub nową postacią.
W czwartek dostane WoWa i chciałbym pograć z kimś z rodaków na jakimś nowym lub mało zaludnionym serwerze PvP lub w ostateczności RPPvP. Preferowana strona konfliktu to HORDA. Serwer jest do uzgodnienia.
Co do klasy, która zamieżam grać - chwilowo nie mam pojęcia po głowie krążą dla mnie setki pomysłów. Ale prawdopodobnie będe grał HUNTEREM/SZAMANEM/PRIEST/WARRIOREM.

Proszę o kontakt na gg: 3951777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 18:12, kizi napisał:

Czy aby na 100% oznacza skończenie z grą?
"If you wish to cancel your account, you must log into the account management page and click
the link labeled “Cancel Account” and follow the instructions given on the page.
The subscription will run until it expires, but after this you will need to add a valid
payment method in order to continue playing.
While there are no payments being made, your
account will be suspended. Suspended accounts and characters will remain for at least 6
months in our database before being removed.
"


Wiesz, nikt ci nie zabroni zmienić zdania :P Ale założenie jest takie że jak chcesz skończyć z grą to anulujesz konto i już. Oczywiście grać możesz dopóki nie skończy się okres za który gra została opłacona, inaczej to by nie miało sensu. No a postacie zawsze zostają przez conajmniej pół roku zapisane - z czego przy ewentualnych czystkach Blizz najpierw będzie kasował postacie z anulowanego konta (oczywiście po wysłaniu maila z ostrzeżeniem do posiadacza postaci). Dopiero później może zajść potrzeba usunięcia postaci graczowi z przerwaną subskrypcją (też najpierw wysyłają maila).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 10:43, Michal256 napisał:

Wiesz, nikt ci nie zabroni zmienić zdania :P Ale założenie jest takie że jak chcesz skończyć
z grą to anulujesz konto i już. Oczywiście grać możesz dopóki nie skończy się okres za który
gra została opłacona, inaczej to by nie miało sensu. No a postacie zawsze zostają przez conajmniej
pół roku zapisane - z czego przy ewentualnych czystkach Blizz najpierw będzie kasował postacie
z anulowanego konta (oczywiście po wysłaniu maila z ostrzeżeniem do posiadacza postaci). Dopiero
później może zajść potrzeba usunięcia postaci graczowi z przerwaną subskrypcją (też najpierw
wysyłają maila).


Ależ ja nie zamierzam rezygnować z WoW :P
Ok, przecież i tak się zgadzamy w kwestii zasadniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to Blizzard teraz skupia się głównie na Burning Crusade.Ma wyjść na jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z jednym questem. Mam wydanie kolekcjonerskie. Gram Taurenem. I mam problem z zadaniem "Break Shartpusk!" Gdzie mam znaleźć tego stwora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się