Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2006 o 22:13, CH1CKEN napisał:

Stwór, a dokładnie to quilboar. Ma chyba 5 lvl, ale w tym jego namiocie jest warrior 4lvl i
shaman 4 lvl, ale da się ich "wywabić" i pojedyńczo rozwalać. Na południowym wschodzie masz
taką jaskinię, ale nieco na północ od niej też masz przejście (musisz skoczyć w dół). Co do
tego q to robiłem go już chyba z 3 razy. Jak nie wiesz gdzie iść pytaj się innych graczy, chętnie
pomogą, od tego masz chat tam. Queścik prościutki i jak mniemam masz ok.4-5lvl, więc nie powinieneś
mieć problemów, musisz pamietać by brać ich pojedyńczo.


A w jakiej części krainy jest ta jaskinia? Bo na Red Count Mesa tej jaskini nie mogę znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 15:37, CH1CKEN napisał:

W Red Cloud Mesa. Patrz na ten screen:


Dzięki! Naprawdę dzięki! I sorry za takie głupie pytanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 15:40, Robek 009 napisał:

> W Red Cloud Mesa. Patrz na ten screen:
>

Dzięki! Naprawdę dzięki! I sorry za takie głupie pytanie :(

Spokoinie nie takie pytanie już te forum widziało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie tie raid 2. Jest najlepszy. Hmm, który to nie wiem xD Ale Battlegear of Might jest niezly, sora znam sie dobrze na setach dla magow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że poszczególne itemy Conqueror''s Battlegear mają więcej armor niż Battlegear of Wrath (Tier 2) przy czym Conqueror''s to tylko 5 itemowy set, a Wrath to ośmio, czyli Conqueror''s +hands, waist, wrist z Wratha. Conqueror''s to set z q dla Brood of Nozdormu, http://www.wow-europe.com/en/info/basics/factions/nozdormu/index.html
Przy czym Conqueror''s, nie daje tak dużo do defense, dogde, czy parry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, iż Conqueror''s za dużo w secie nie daje (właściwie to prawie nic). W dodatku wiele graczy przeklina Blizz za ten set, z powodu iż ma najwięcej armor, ale tylko 5 itemów i mało daje w secie.
PS. Narzekają też na jego wygląd, ale mnie się tam podoba :D http://img8.imageshack.us/img8/3743/warrior2vp.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, masz racje. mam kolege w gildi ktory jest main tankiem, tankuje miedzy innymi ragnarosa, onyxie. i sam narzeka na ten sprzet. sam nosi tier raid 1 i 2, mniej wiecej po polowie :) ladnie mu idzie, jak zbiore full magister set moze wepchnie mnie do squadu do mc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 19:50, CH1CKEN napisał:

Który set dla warriora jest lepszy?


Powiem ci tak. Zależy do czego potrzebujesz. jeśli jestreś tanmkiem polecam ci zebranie pełnego T1 jest to typowy set po tankowanie (ostatni bonus setowy +15% threat z sunderów to po porstu bajka), jednak docelowo tankowie nosza mix T1 i T2.
Conqueror jest typowym setem pod pvp i dps wiec jak masz build na arms lub fury to polecam ci conquerora, oczywiście musiałyc go jeszcze uzupełnic o pojedyńcze brakujące elementy.
Niestety jesli chodzi o sety dla wariora to bliz dba o tanków T0, T0,5, T1, T2 (valor, heroism, might, wrath) i najnowszy T3 tez typowo ubertankowy (Dreadnaught). Wariorzy dps musza sie zadowolic T1,5 i T2,5 (vindicator, conqueror).
Z resztą co do sprzetu to najlepiej wyjdziesz jak dogadasz sie z wariorami w gildii. Ten bierze sprzet tankowy tamten pod dps a inny pod pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat instancji poruszany był już kilka razy, nie zauważyłem (może przeoczyłem) spisu wszystkich instancji wraz z ich położeniem (plansza i kordy). Mam zainstalowany addon z mapami ale brakuje mi kordow i plansz na ktorych wystepuja (aczkolwiek odwiedzilem juz wiekszosc) w kazdym badz razie bylo by milo gdyby pojawily sie takie informacje - instancja - plansza - kordy. Dzięki za wskazowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos u siebie "Drathal''s HUD" ??

potrzebuje informacji w jaki sposob w tym sie daje skiny zmieniac bo podobno sie ba ale w readme na ten temat cicho... tyle tylko ze jest napisane ze sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się