Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2006 o 09:11, Michal256 napisał:

http://www.wowwiki.com/Tier_0.5


Bracers

20
Belt & Gloves

1 Delicate Arcanite Converter
4 Greater Eternal Essence
10 Stonescale Oil
90
40 to Mux Manascrambler
40 to buy a Quest Item: Fel Elemental Rod (or 50 Price is dependant on whether the quest to
buy it is in your quest log.)
Extra Goblin Rocket Fuel as needed
Shoulders, Boots, & Pants

3 Dark Iron Bars (Thottbot)
3 Mooncloth (Thottbot)
20 Enchanted Leather (Thottbot)
4 Cured Rugged Hide (Thottbot)
8 Large Brilliant Shard (Thottbot)
4 Dark Runes (Thottbot)
Helm & Chest

120 to buy a Quest Item: Hallowed Brazier
1 Twilight Cultist Robe (Thottbot) (+ 3 others to get the 3 Abyssal Crest needed to get the
Twilight Cultist Medallion of Station)
1 Twilight Cultist Mantle (Thottbot) (+ 3 others to get the 3 Abyssal Crest needed to get the
Twilight Cultist Medallion of Station)
1 Twilight Cultist Cowl (Thottbot) (+ 3 others to get the 3 Abyssal Crest needed to get the
Twilight Cultist Medallion of Station)
1 Twilight Cultist Medallion of Station (Thottbot) (i.e. 1 Large Brilliant Shard and the 3
sets of Twilight Cultist listed above)
1 Signet of Beckoning: Fire (or luck) (Thottbot)
1 Flask of Supreme Power (Thottbot)
--Total gold:230(Costs for buying materials excluded)

no i o to mi chodziło :) dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kombinacja to rozdać talenty pod siebie. W każdej chwili możesz za odpowiednią ilość gotówki zmienić talenty więc pozostaje po prostu - potestować różne kombinacje i zbierać gotówke :P

No i kombinacje są różne, zależy co chcesz robić, a tak btw - co chcesz robić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 09:52, palpatine napisał:

Mam małą prośbę. Czy mogłby ktoś podać linka do jakiś buildów Druida, kombinacji talentów.
Pewnie się to już pojawiło, ale stron dużo do przeglądania a trzeba w WoW''a grać ;) Próbowałem
szukać, ale nie jest tak łatwo znaleść jakąś odpowiednią stronkę.


Wszystko zależy od Twojego stylu gry. Balance/Restoration jeśli chcesz grać zespołowo lub preferujesz "caster form" - moonkin form rules;) i ja właśnie na takim rozłożeniu talentów gram od samego początku, levelując solo: 31 Balance + 20 Restoration. Ten build idealnie sprawdza się (dla mnie) w instance''ach oraz pvp.
Niektórzy wolą postawić na Feral/Restoration - podobno łatwiej grać solo, ale w zespole ten build jest mniej przydatny (z moich doświadczeń). Może dlatego, że na moim serwerze (i gildii) jest mało priestów i druidzi często są głównymi healerami.

Najlepiej ułóż swój build samodzielnie, korzystając z oficjalnego narzędzia Blizzarda:
http://www.worldofwarcraft.com/info/classes/druids/talents.html

bo raczej niewiele da Ci informacja, że ktoś uważa swój własny build za najlepszy.
Sam mam dwie postacie 60 levelowe: druida i huntera, prawie 60 priesta i prawie 50 rogue.
Wszystko zależy od Twojego stylu gry druidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 09:52, palpatine napisał:

Mam małą prośbę. Czy mogłby ktoś podać linka do jakiś buildów Druida, kombinacji talentów...


Jak zawsze polecam oficjalne forum :) (poniżej link do "A short guide to Druid talent builds"):
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-druid&t=758790&p=1&tmp=1#post758790

A to moje drzewko ;):
http://www.curse-gaming.com/en/wow/talents-druid-01400530100000005052021323002151050000000000000.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 19:01, kizi napisał:

Niektórzy wolą postawić na Feral/Restoration - podobno łatwiej grać solo, ale w zespole ten
build jest mniej przydatny (z moich doświadczeń).


No to ja mam trochę inne doświadczenia. Oczywiście - druid w instancji z reguły działa jako healer, ale jednak mimo to że zostaje jako caster to balance jest raczej mało przydatne. Podczas raidowania w zasadzie nikt tego nie używa (chyba powoduje kłopoty z utrzymaniem aggro, ale nie mam w tej kwesti doświadczenia), natomiast druid resto/feral ma dwie zasadnicze zalety.

1. Może w każdej chwili być dobrym healerem.
2. Nadaje się na tanka (i to naprawdę dobrego, nawet w mojej grupie raidowej przeprowadziliśmy udany eksperyment z druidem jako pierwszym tankiem na Vaelastraszu! Przyszło tylko 3 wojowników i tylko dzięki feral/resto druidowi udało nam się to przejść!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 03:21, Michal256 napisał:

No to ja mam trochę inne doświadczenia. Oczywiście - druid w instancji z reguły działa jako
healer, ale jednak mimo to że zostaje jako caster to balance jest raczej mało przydatne. Podczas
raidowania w zasadzie nikt tego nie używa (chyba powoduje kłopoty z utrzymaniem aggro, ale
nie mam w tej kwesti doświadczenia), natomiast druid resto/feral ma dwie zasadnicze zalety.


Wszystko zależy od rozłożenia obowiązków w guildowych raidach. W moim przypadku idealnie sprawdza się mój build. Poza tym ja uwielbiam ten build i potrafie z niego korzystać a to chyba jest najważaniejsze, żeby wykorzystać na maksa swoją postać i jej możliwości.

Dnia 20.05.2006 o 03:21, Michal256 napisał:

1. Może w każdej chwili być dobrym healerem.
2. Nadaje się na tanka (i to naprawdę dobrego, nawet w mojej grupie raidowej przeprowadziliśmy
udany eksperyment z druidem jako pierwszym tankiem na Vaelastraszu! Przyszło tylko 3 wojowników
i tylko dzięki feral/resto druidowi udało nam się to przejść!).


Zgadzam się - gdy w raidzie nie ma MT i kilku dobrych OT to druid zawsze może zacząć pełnić tę rolę i w tym przypadku dobrze jest rozwijać drzewko Feral. Z moich doświadczeń wynika, że na moim serwerze/guildii Warriorów i Paladinów jest wystarczająco dużo i druidzi stawiający na Feral traktowani są po macoszemu. Dlatego wszystko zależy od właściwego rozpoznania sytuacji. Idealna sytuacja jest wówczas, gdy odgrywamy swoją rolę z przyjemnością a jednocześnie jesteśmy potrzebni dla guildii (a raczej nasze możliwości i to, że znamy nasze mocne i słabe strony i potrafimy z nich korzystać).

Jeśli chodzi o healera - jakoś graczy grającymi priestami jest stosunkowo niewielu i m.in. stąd (bo przecież i ze względu na naprawdę dobre zdoplności leczenia) druidzi są postrzegani jako pierwsi healerzy.

Poza tym nie możemy zapominać o tym, że talenty pozwalają nam stworzyć postacie nieco odmienne od standardowych, przewidzianych dla 9 klas postaci - i to jest właśnie najpiękniejsze, że np. dwóch druidów z pozoru wyglądających jednakowo może grać w zupełnie inny sposób, wykorzystując m.in. talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 10:42, kizi napisał:

Wszystko zależy od rozłożenia obowiązków w guildowych raidach. W moim przypadku idealnie sprawdza
się mój build. Poza tym ja uwielbiam ten build i potrafie z niego korzystać a to chyba
jest najważaniejsze, żeby wykorzystać na maksa swoją postać i jej możliwości.


Oczywiście, z tym zgadzam się że trzeba grać tak jak się lubi i najlepiej jak potrafi ;) Dlatego build to przed wszystkim wybór osobisty.

Dnia 20.05.2006 o 10:42, kizi napisał:

Zgadzam się - gdy w raidzie nie ma MT i kilku dobrych OT to druid zawsze może zacząć
pełnić tę rolę i w tym przypadku dobrze jest rozwijać drzewko Feral. Z moich doświadczeń wynika,
że na moim serwerze/guildii Warriorów i Paladinów jest wystarczająco dużo i druidzi stawiający
na Feral traktowani są po macoszemu.


Paladyna przy Vaelu nie można traktować jako tanka. Wogóle coś mam wrażenie że z druida lepszy tank niż z paladyna (ma rage i skille podobne do warriorskich, chociaż mniej). A na Vaelu on wysadza losowo osobę która ma manę raz na 15 sekund, oraz osobe z największym aggro co 45 sekund - stąd potrzeba zmieniać tanków na nim, a wysadzanie osoby z maną eliminuje paladyna z roli tanka.

Dnia 20.05.2006 o 10:42, kizi napisał:

(...)

Jeśli chodzi o healera - jakoś graczy grającymi priestami jest stosunkowo niewielu i m.in.
stąd (bo przecież i ze względu na naprawdę dobre zdoplności leczenia) druidzi są postrzegani
jako pierwsi healerzy.


U nas w zeszłym tygodniu w BWL było 8 priestów i 3 druidów :P Więc to też zależy od serwera i grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 11:19, Michal256 napisał:

Paladyna przy Vaelu nie można traktować jako tanka. Wogóle coś mam wrażenie że z druida lepszy
tank niż z paladyna (ma rage i skille podobne do warriorskich, chociaż mniej). A na Vaelu on
wysadza losowo osobę która ma manę raz na 15 sekund, oraz osobe z największym aggro co 45 sekund
- stąd potrzeba zmieniać tanków na nim, a wysadzanie osoby z maną eliminuje paladyna z roli
tanka.


Zgadzam się - Vael i Paladin jako Tank to nieporozumienie;)

Dnia 20.05.2006 o 11:19, Michal256 napisał:

U nas w zeszłym tygodniu w BWL było 8 priestów i 3 druidów :P Więc to też zależy od serwera
i grupy :)


U mnie w guildii z około 60-ma graczami na 60-tym levelu są tylko 4-ej klasy priest i 5-ciu druidów - a warriorów aż 16-tu, paladinów 14. Magów Ci u nas dostatek, a warlocków jest tylko 2. A ja uczestniczę głównie w raidach guildowych (czasami łączonych z inną guildią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli chodzi o healera - jakoś graczy grającymi priestami jest stosunkowo niewielu i m.in. stąd (bo przecież i ze względu na naprawdę dobre zdoplności leczenia) druidzi są postrzegani jako pierwsi healerzy.
"

Jakoś się nie zgodze z tym, generalnie to druid jest uważany za drugorzędnego leczącego, bo nie ma wskrzeszania, co praktycznie skreśla go jako głównego healera na mniejszych instancjach. Zaś na rajdach nie ma "głównych" tylko wszystkie 3 leczące klasy działające razem. 2 druidów < druid + priest > 2 priestów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Witam po raz pierwszy w tym temacie, mam pewne, hmm, pytanie...
Otóż: poszukuję patcha: 1.9.4.=>1.10 . Z Gram.pl zassać można tylko wersję UK ("engb"), podczas gdy potrzebna mi US ("enus"). A ściągnięcie całego 1.10 raczej nie wchodzi w grę...
Z góry dzięki, bardzo pomożecie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid jest naprawdę dobrym healerem, w tym w instancjach 5 osobowych. Druidzi mają najlepsze w grze HOTy i bardzo dobre zwykłe leczenie. W zasadzie po co brać priesta do 5-osobówki - chyba tylko i wyłącznie dla buffa :P
Do resowania najlepiej jest wtedy wziąć paladyna, także do curowania może się przydać. A w instnacjach plagi paladyn przy okazji może się popisać DPSem (chyba jedyne miejsce, z uwagi na to że paladyni są stworzeni do bicia undeadów :P).

A battleres druida już nie raz zadecydował o końcowym wyniku bitwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:37, MonkOfWar napisał:

Ave!
Witam po raz pierwszy w tym temacie, mam pewne, hmm, pytanie...
Otóż: poszukuję patcha: 1.9.4.=>1.10 . Z Gram.pl zassać można tylko wersję UK ("engb"),
podczas gdy potrzebna mi US ("enus"). A ściągnięcie całego 1.10 raczej nie wchodzi w
grę...
Z góry dzięki, bardzo pomożecie :) !


Jak masz zainstalowaną grę w wersji 1.9.4 to wystarczy że uruchomisz i zaczniesz się logować z dowolną nazwą konta/hasłem (nawet może być nieprawidłowe). Gra sama uruchomi blizzard downloader i ściągnie odpowiedniego patcha (i nie jest to cały 1.10 tylko właśnie 1.9.4->1.10).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:41, Michal256 napisał:

Jak masz zainstalowaną grę w wersji 1.9.4 to wystarczy że uruchomisz i zaczniesz się logować
z dowolną nazwą konta/hasłem (nawet może być nieprawidłowe). Gra sama uruchomi blizzard downloader
i ściągnie odpowiedniego patcha (i nie jest to cały 1.10 tylko właśnie 1.9.4->1.10).


Wielkie dzięki :) ! Ale powstaje pytanie: czy ten patch po ściągnięciu zainstaluje się automatycznie...? Bo bardziej zależałoby mi na samym konkretnym pliku 1.9.4.=>1.10 a nie upgradzie gry. Kolega go szuka więc nic mi nie przyjdzie ze spatchowanej gry, jeśli nie będzie (także) pliku w postaci oddzielnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:47, MonkOfWar napisał:

Wielkie dzięki :) ! Ale powstaje pytanie: czy ten patch po ściągnięciu zainstaluje się automatycznie...?
Bo bardziej zależałoby mi na samym konkretnym pliku 1.9.4.=>1.10 a nie upgradzie gry. Kolega
go szuka więc nic mi nie przyjdzie ze spatchowanej gry, jeśli nie będzie (także) pliku w postaci
oddzielnej...

Ekhm... Chyba niezbyt jasno się wyraziłem :/ . Bo wiem, że BD zasysa właśnie taki "konkretny" patch, ale ciekawi mnie, czy można go będzie gdzieś znaleźć w fizycznej postaci, 24 megowego pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:37, Michal256 napisał:

W zasadzie po co brać priesta do 5-osobówki - chyba tylko i wyłącznie dla buffa :P


Zapimonasz, ze priest ma tarcze. Jako mag uwazam ze to cudna rzecz i bardzo uprzyjemnia stosowanie AoE (glownie w Stratholme). Tarcza takze przydatna jest dla maga w normalnej walce gdzie czasem rzucenie leczenia moze trwac za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2006 o 12:47, MonkOfWar napisał:

Wielkie dzięki :) ! Ale powstaje pytanie: czy ten patch po ściągnięciu zainstaluje się automatycznie...?
Bo bardziej zależałoby mi na samym konkretnym pliku 1.9.4.=>1.10 a nie upgradzie gry. Kolega
go szuka więc nic mi nie przyjdzie ze spatchowanej gry, jeśli nie będzie (także) pliku w postaci oddzielnej...


A on nie moze poprostu sie logowac i sciagac w taki sposob kolejnych patchy?

PS. Gdy wychodzi duzy patch (1.10, 1.11) to jest jego wersja dzialajaca do podstawowej wersji gry
PPS. Jak sciagasz kolejne patche logujac sie do gry too one pozostaja w katalogu z wowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2006 o 13:24, Volvox napisał:

PPS. Jak sciagasz kolejne patche logujac sie do gry too one pozostaja w katalogu z wowem :)


wićc sie nie zdziw jak w ktoryms momencie zabraknie ci miejsca na dysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje szybko pomocy ( troche niecierpliwy jestem )
Właśnie zakładam sobie konto do WoWa na GUESSIE a potem na zdrapki sie przezuce > Potrzebuje instrukcji co z czym się je gdyż nie mogę się połapać we wszystkim. Bardzo przydatne byłyby screeny i dokładny opis Od kroku 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się dokładnie na 5 kroku


Na czwartym należało wybrac metodę płatnośći to to się dało przejść
Pomóżcie jakiś przejść dalej

Chcem najpierw z GUEESSA założyć konto a potem se zwykłe konto założyć i opłacać ZDRAPKĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się