Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2006 o 20:46, Bumara napisał:

Może głupie pytanie. Znam się troche na angielskim ale nie mogę rozgryść jak usunąć postać
w WOW-ie. Przeczytałem instrukcje ale wcjąż nie wiem co wpisać pod: Type "Delete" ... że by
można było kliknąć okay i usunąć postać. Niech mi ktoś pomoże.


Type Delete czyli wpisz delete. Musisz ręcznie wpisać ''delete'' żeby potwierdzić że chcesz usunąć postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu patcha 1.11 cosmos zaczął wariować. Na moim priescie jest OK, ale innym postaciom znika questlog (mnóstwo osób ma albo ten problem, albo dostają dc), więc go wywaliłem na rzecz titana, który jest dużo groszy... Może jest jakiś chwyt na ten nieszczęsny cosmos lub wiadomo coś o nowej wersji (na stronie nic nie ma)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała prośba do osób zachęcających do wstąpywania do gildi. Prócz pisania na jakim realmie piszcie też po której stronie gracie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 09:18, Jeggred napisał:

Taka mała prośba do osób zachęcających do wstąpywania do gildi. Prócz pisania na jakim realmie
piszcie też po której stronie gracie ...


lol, dobra uwaga. Ja więc zapraszam Was do Immortals na Eonarze (Przymierze). Atmosfera jest naprawdę miła i często robimy runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni dołożyć conajmniej jeden dzień gratis za ten ostatni Maintence i za dzisiejszy... Tyle płacimy, a nie można grać... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 09:18, Jeggred napisał:

Taka mała prośba do osób zachęcających do wstąpywania do gildi. Prócz pisania na jakim realmie
piszcie też po której stronie gracie ...


Co tu pisac, przeciez wiadomo, ze jest tylko jedna sluszna strona Horda:p
A juz tak calkiem na powaznie, mea culpa, zapomnialem tego jakze waznego faktu dodac:)) Dzieki za przypomnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 10:32, Kret1977 napisał:

Co tu pisac, przeciez wiadomo, ze jest tylko jedna sluszna strona Horda:p


Ja wiem, że jedyną słuszną stroną jest Horda ;p ale niestety nie każdy o tym wie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 09:45, Jeggred napisał:

No to dzisiaj pograne ... jakieś 70% realmów wyłączona na 24h ... kilka na 36h ...

Jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie :).
Wczoraj wieczorem wygasł mi trial, i pełną wersję przyślą mi najwcześniej dziś po południu :D
Ale to trochę dziwne... trial account powinien mi wygasnąć o 18.40, a grałem spokojnie do 21.30 i dopiero kiedy chciałem się powtórnie zalogować, to się nie dało - czyli wynalazłem nowy sposób na przedłużanie ważności konta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Polacy grający w WoW robia z siebie (pardon my french) idiotów?
Gram na RP server i krew mnie zalewa gdy widzę NE hunter Misiek z petem Demolka, Human warrior Juzek.
Większosc Polaków łamie niepisane zasady (ninja looting itd).
Jest mi wstyd za was "gracze", tak bardzo że gdy ktoś pyta skąd jestem mowię że z Czech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 09:52, kumbol napisał:

Powinni dołożyć conajmniej jeden dzień gratis za ten ostatni Maintence i za dzisiejszy... Tyle
płacimy, a nie można grać... ;/


Widzę że nikt nie odwiedza forum Blizza.
B ed a dni wolne za tę przerwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 11:21, Sztywny-pl napisał:

Ale to trochę dziwne... trial account powinien mi wygasnąć o 18.40, a grałem spokojnie do 21.30
i dopiero kiedy chciałem się powtórnie zalogować, to się nie dało - czyli wynalazłem nowy sposób
na przedłużanie ważności konta :D


To normalka i zawsze tak było. Przedłużać możesz w ten sposób, ale pamiętaj - zawsze co środe jest maintenance więc i tak w końcu będziesz musiał się rozłączyć. Na dodatek - żeby sobie tak ''przedłużać'' musiałbyś mieć non-stop rozstawioną warte przy kompie (po pół godziny AFK gra wyrzuca do character listy, po kolejnych pół godziny AFK zostajesz całkowicie rozłączony).

Co do dzisiejszego maintanance - learn2readforums: http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-general-en&t=1086821&p=1

Co do słusznej frakcji - jedyna słuszna to Przymierze! For the ALLIANCE! (co to za frakcja która nie ma paladynów? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 12:21, Sztywny-pl napisał:

Kolejne pytanie... wybaczcie jego głupotę...
Od którego levelu Paladyn może nauczyć się ressurection i gdzie?


Od 12. Trzeba pogadac z trenerem ktory skieruje cie do trenera w glownym miescie (Krasnoluda do IF, a czlowieka chyba do SW). Tam dostaniesz questa, w ktorym przy pomocy specjalnej runy bedziesz mogl wskrzesic umarlaka i po powrocie dostaniesz wskrzeszanie ;)
PS. Czytaj opisy questow dokladnie bo tam chyba po drodze robilo sie jakies jeszcze mniejsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K własnie dostałem nowego pre-paida, wchodze na strone wow-europe.com, a tam wyskakuje mi jakis gnom i pisze, ze najlepsi technicy, wybrani zarówno spośród gnomów, jak i gobliów juz od kilku ładnych godzin pracują, aby przywrócić strone online :P Ciekawe ile Blizz im za to płaci :)) A tak na poważnie, nikt nie orientuje się, jak długo moze to potrwać ?

PS.
Własnie opusciłem server Doomhammer, gdzie po prostu nie chciałem juz wiecej grac medykiem. Teraz szukam jakiegos spokojniejszego i luźniejszego servera, na ktorym mogłbym spokojnie zacząć grę od nowa Magiem (tylko magiem :) Oczywiście jedynie Normal, bo PvP nie interesuje mnie zupełnie. No i jak zawsze po stronie Alliance :P Jezeli znacie jakies fajne servery Normal z miła atmosfera, gdzie początkujący human/mage mogłby z czasem znalesc dla siebie miejsce (a moze nawet i gildię :), to ja jestem otwarty na wszelkie propozycje :P) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam WoW? Coś tam pitolą nawet o 36h offline dla niektórych serwów (mojego tam nie ma, ale i tak wejśąć nie mogę!). Blizz sobie jaja robi. Tydzień w tydzień jakieś wały odwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2006 o 15:20, Snake_GMC napisał:

Działa Wam WoW? Coś tam pitolą nawet o 36h offline dla niektórych serwów (mojego tam nie ma,
ale i tak wejśąć nie mogę!). Blizz sobie jaja robi. Tydzień w tydzień jakieś wały odwalą.

a widzisz jakie są temperatury? i spokojnie bo WoW to nie powód do nerwów poza nim jest jeszcze wiele innych rzeczy do robienia w wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się