Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Aha i masz 40 dni grania. W pudełku będzie tzw. Guest Pass Key, czyli cd-key na 10 dni grania dla "kumpla". Zakładasz konto na Guest Passie i przedłużasz go swoim oryginalnym CD-Keyem, dzięki czemu masz 40 dni zamiast 30 na początek :D.
PS. WoW-europe zmienił layout! Niech Epic layout będzie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:00, CH1CKEN napisał:

PS. WoW-europe zmienił layout! Niech Epic layout będzie z Wami!


Zdecydowanie ładniejszy od poprzedniego ;) Tamten byl nieczytelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć .Może Ktoś mi pomoże ? Przez 10 dni pograłem w wersje trial-wynik:20 lev warrior.Kupiłem orginalną wersję WoW-a i chcę na to konto wpisać ten nowy klucz,żeby zachować stworzoną postać.Klikam na "menage account" i wyświetla się,że przepraszają itd i żeby spróbować póżniej.
1.Czy niemożliwe jest zachowanie postaci z 10-dniowej wersji ?
2.Czy też Blizzard ma jakieś problemy techniczne ?
Z góry dzieki za pomoc
ps mile widziane sugestie dot.serwera na którym grać (Polacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:26, Diegolas napisał:

1.Czy niemożliwe jest zachowanie postaci z 10-dniowej wersji ?


Oczywiście ż jest to możliwe;) A nawet wskazane:) Jesli ci twoja postać którą graleś przez 10 dni spodobała ci się i przywiązałeś się do niej to jak najbardziej możesz grać nią dalej:)

Dnia 06.07.2006 o 14:26, Diegolas napisał:

2.Czy też Blizzard ma jakieś problemy techniczne ?


Tak:) Po prostu musisz spróbować później nic więcej:P

Dnia 06.07.2006 o 14:26, Diegolas napisał:

ps mile widziane sugestie dot.serwera na którym grać (Polacy)


- Venture Co. (grałem kiedyś po stronie hordy i jest tam DUŻO Polaków)
- Vashj (też sporo)
- Ravenholdt - tu aktualnie gram i już spotkałem polaków;) Po stronie aliantów;)

Wymieniłem te serwery na których grałem bądź gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie Dzieki Stworze za podbudowanie mojego morale tą odpowiedzią.Będę walczył do skutku i do zobaczenia na serverze Ravenholdt(jak sie tam wbiję). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:52, Diegolas napisał:

Wielkie Dzieki Stworze za podbudowanie mojego morale tą odpowiedzią.Będę walczył do skutku
i do zobaczenia na serverze Ravenholdt(jak sie tam wbiję). Pozdro


Serdecznie zapraszam:) A grasz po stronie Aliantów?:) jeśli tak to Moje imie Muzzleworth:) Gnom Warlock:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2006 o 14:53, Stwór napisał:

Serdecznie zapraszam:) A grasz po stronie Aliantów?:) jeśli tak to Moje imie Muzzleworth:)
Gnom Warlock:D

Po stronie Aliantów.Już zarejesrowałem się .Teraz pozostaje mieć nadzieje,że ze zmianą serwera z Aerie Peak na Ravenholdt nie bedzie problemu.dozo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 14:57, Biały6 napisał:

a sa jakies ograniczenia w WoW na 10 dni?


Tak:
- nie można się wypowiadać na kanałach publicznych (np General Chat)
- nie można handlować z innymi graczami
- Nie można używać domów aukcyjnych
- Nie możliwe jest otrzymywanie poczty przez mailboxy
- Maksymalny poziom postaci to 20
- Maksymalna ilość złota to 10g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie, może trochę głupie.
Grałem na koncie 10 dniowym, a dzisiaj przyszła mi paczuszka z WoWem.
Z grą jest dołączone 30 dni grania i tu moje pytanie.
Czy upgrejdując konto trialowe będe mieć na nim te 30 dni darmowego grania? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:04, Daimon_Frey napisał:

Czy upgrejdując konto trialowe będe mieć na nim te 30 dni darmowego grania? ;P


Oczywiście;) I w ten oto sposobik masz 40 dni darmo:) 10 już grałeś 30 dopiero zagrasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2006 o 16:10, Stwór napisał:

Oczywiście;) I w ten oto sposobik masz 40 dni darmo:) 10 już grałeś 30 dopiero zagrasz:)


No to fajnie, dziękuję bardzo.
Bo już się obawiałem, ze przez 10 darmowych dni, nie będzie tych 30 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest wasz ulubiona postac? Rasa i klasa postaci.. Jutro do mnie dochodzi gierka i mysle nad człowiek/pal, czł/woj i krasno/woj... Ktora z nich bedzie najodpowiedniejsza? Moze nie ma takiej regóły i wszystkie sa dobre? Poprostu nie chciałbym dojsc do np. 40lvl i stwierdzic ze mam beznadziejna postacna tle innyh, tak jak to było u mnie w Diablo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o postacie się nie pytam, bo kiedyś u kumpla zagrałem kilka razy ( niestety nie od początku tylko już bardziej zaawansowanymi postaciami ) i pojęcie jako-takie mam ( moim zdaniem każda jest dobra, trzeba tylko lubić nią grać ). Zamierzam zamówić sobie tę grę właściwie jeszcze dzisiaj, a chciałbym od graczy znacznie bardziej doświadczonych dowiedzieć się jakie są fajne serwery ( to znaczy w miarę bez lagów, gra dużo ludzi ale bez przesady, może sami tam gracie i mnie wprowadzicie :P ). Najlepiej tak po 2 z każdego rodzaju, bo coś słyszałem o podziale na różnego rodzaju serwey typu RPG czy PvP, także na początek chciałbym zacząć od jakiegoś RPG żeby się nauczyć grać a potem pomyślę o PvP. Tak właściwie jestem całkiem zielony, więc za przyszłe głupie pytania z góry przepraszam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różne typy serwera. Możesz wybrać serwer PvE (Normal), PvP (PvP), RP-PvE (RP) lub RP-PvP (RP-PvP). W nawiasie są podane nazwy w ten sposób w jaki są one wyświetalne przez klienta gry na liście serwerów. Serwer PvE to taki w którym twoim głównym przeciwnikiem w grze jest świat i zamieszkujące go stwory (smoki, plaga, żywioły, robale). Serwer PvP to taki w którym twoim głównym przeciwnikiem są gracze z przeciwnej frakcji (co nie znaczy że nie możesz walczyć ze smokami). Zarówno na serwerze PvE i PvP przeciwnicy komputerowi rządzą się tymi samymi zasadami, natomiast jeśli chodzi o walkę z innym graczem, to różnica między serwerami jest zasadnicza. Na serwerze PvE nie możesz zaatakować gracza z przeciwnej frakcji dopóki nie wyrazi na to zgody, lub jawnie nie zacznie działać przeciwko twojej frakcji, czyli: wejście do wrogiej stolicy, atak na jakąkolwiek postać z przeciwnej farkcji (strażnik lub gracz który wcześniej zdeklarował się walczyć), lub pomoc postaci z własnej frakcji (leczenie gracza/strażnika). Gracze niezdeklarowani walczyć są wyświetlani na niebiesko, gracze zdeklarowani walczyć są wyświetlani zgodnie z odpowiednim kolorem (zielony jeśli to twój sojusznik, czerwony jeżeli to twój przeciwinik i sam zdeklarowałeś się walczyć, żółty jeżeli to twój przeciwnik i sam nie deklarowałeś się walczyć). Oprócz tego, ci którzy zdeklarowali się walczyć, mają na portrecie wyświetloną flagę swojej frakcji. Przeciwników komputerowych zdeklarowanych do walki, możesz poznać właśnie po tej fladze (zaatakowanie/leczenie ich jest równoznaczne z chęcią walki). Chęć do walki możesz zdeklarować ręcznie wpisując komende /pvp. Jeżeli chcesz przestać walczyć to musisz wyłączyć tryb walki ponownie wpisując /pvp i odczekać 5 minut nie atakując nikogo z przeciwnej frakcji.

Na serwerze PvP możesz zostać zaatakowany niemalże w każdym miejscu, wyjątkiem są tylko strefy początkowe i stolice - są to jedyne miejsca gdzie możesz czuć się bezpiecznie (do momentu gdy sam zdeklarujesz się walczyć, jak na serwerze PvE).

Serwery RP-PvE i RP-PvP różnią się od PvE i PvP tylko tym, że obowiązują na nich dodatkowe zasady związane z odgrywaniem roli własnej postaci (powinna być w języku serwera), a także zasadami nazywania postaci). Za nieodgrywanie postaci można zostać ukaranym wyłączeniem z rozgrywki na takim serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey ludzie... ściagnałem tego triala (10dni grania). nie bede miał problemu z... przeniesiem mojej postaci juz do "pełnej" gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 10:24, ThoruS napisał:

Hey ludzie... ściagnałem tego triala (10dni grania). nie bede miał problemu z... przeniesiem
mojej postaci juz do "pełnej" gry?


Nie:) Po prostu "doładujesz" swoje konto Trialowe Pełną wersją i tyle;) Będziesz mieć kolejne 30 di grania za free;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się