Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zawalam strone pytaniami wiec sorka:P Chce stworzyc konto na triala. Dochodze do monentu gdzie musze wpisac nr. karty. Problem w tym ze jest tam tylko 20 miejsc.

Bank Pekao SA (maestro) to mastercard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe wszyscy chcą grać z polakami. ja znam 5 na moim serwerze i jest dobrze, nie zaluje ze gram na serwerze z ludzmi nie znajacych polskiego :P podszkolilem sie w angielskim i wogole... Turalyon Rox :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 11:12, Radzisz napisał:

hehe wszyscy chcą grać z polakami. ja znam 5 na moim serwerze i jest dobrze, nie zaluje ze
gram na serwerze z ludzmi nie znajacych polskiego :P podszkolilem sie w angielskim i wogole...
Turalyon Rox :P


No co ty?:) Ja najlepszych znajomych z wyjątkami to mam właśnie obcokrajowców:) Super towarzystwo:) Aż chce sie grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 11:21, Stwór napisał:

Aż chce sie grać!

no właśnie, wszyscy chcą grać z Polakami, a po co? kilku wystarczy, nie zara cały realm..., bo jeśli idzie o kulturę naszych to nie zawsze z tym jest ok, ja np. raz spotkałem kolesia z Afryki (nie pamietam dokładnie skąd) i Izraela... i było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz Rank?
Powyżej 6 możesz wchodzić do Hall of the Legends w Orgrimmarze (dla Allys chyba officer''s barrack w SW). Jeśli nie masz 6 to przed Hall of the Legends stoi jeden vendor (orc female) sprzedający "bajery" dla niższych ranków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 13:19, CH1CKEN napisał:

Jaki masz Rank?
Powyżej 6 możesz wchodzić do Hall of the Legends w Orgrimmarze (dla Allys chyba officer''s
barrack w SW). Jeśli nie masz 6 to przed Hall of the Legends stoi jeden vendor (orc female)
sprzedający "bajery" dla niższych ranków.


Ja gram po stronie aliantow... Mam w tej chwili rank Corporal czyli poczatkujacy ale wyczytalem ze za ten rank mozna miec jakis fajny Trinket i wlasnie nie umiem znalezc miejsca w ktorym go moge dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee :P w stormwind.. nie pamietam nazwy... ale to cos z old lol :P na mapie jest w barwie czerwonej lub podobnej ;p
@Stwór - 1 z polaków - gra paladynem i zawsze jak do niego zagadam znajduje jakies problemy, a z kolei 2 warlock wbil 60 lvl i jeczy zeby mu pomoc przejsc do mojej gildii bo chce robic mc. wszystkie items zielone... a z kolei z jednym nie gadam... dostal chyba bana - byl liderem do strat i wypadl lifestone i se wziol i se poszedl... a jedynie jeden to spoko koles... warrior ;) mt w jednej gildii, czesto gadamy i biegamy sobie. jak zaczynalem mc mowil czego sie spodziewac ;) spox i wogole... co do obcokrajowcow. z nimi ciągle gram. nikt w mojej gildii polskiego nie rozumie... jak kozystamy z ts ja siedze cicho i slucham, bo mowie gorzej niz pisze ;) ale nie ma z tym problemu. znam wielu obcokrajowcow - powiem hi koles odpowie zabijemy kilka mobkow i spotkania czesciej powtarzamy...
hehe wow naprawde wciaga, ostatnio spotkalem kolege z ktorym sie nie widzialem ponad miesiac i poszlismy do karczmy ;) nasi rodacy ktorzy grali w tibie czy inne cos co nazywaja mmo i wejda w swiat wowa mysla ze nalezy im sie wszystko... no tak... kiedys kolega opowiadal mi jak kradl loot dla kogos w tibi .. mi sie to nie podoba ma byc roll, dkp i koniec :P

Ehh rozpisalem sie. TO od tego slonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 13:17, CH1CKEN napisał:

no właśnie, wszyscy chcą grać z Polakami, a po co? kilku wystarczy, nie zara cały realm...,
bo jeśli idzie o kulturę naszych to nie zawsze z tym jest ok, ja np. raz spotkałem kolesia
z Afryki (nie pamietam dokładnie skąd) i Izraela... i było super!


Dokładnie;) ja mam fajnych qumpli w Wow-ie z holandii, anglii, a nawet z Zjednoczonych Emiratów Arabskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrody za honor można kupić w Old Town - przed rangą 6 zwróć się do Vendora przed Champions'' Hall, a na randzie 6+ możesz wejść do środka po trochę więcej itemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna chyba kupuje chociaz mam tyle gier do przejscia:)

Ej a te 10 dni za free to an EU mozna czy tylko na us i ktory max poziom mozna zdobyc?? Bo ja chce tak: 10 dni wykrozystac nabic jakis tam lvl i kupic gre orignlna na eu serwy i tamta psotac kontynuowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:56, SD4HJ napisał:

Sorka za 3 posta z rzedu ale zapomnialem czy moglisbyscie dac wasze screeny z postaciami?


No proszę bardzo:) Tauren na 60 lvl Warrior;) Nie gram nim już, Elfik to zrobiła moja dziewczyna;) A teraz gram gnomem warlockiem:) Ale jego nie pokaże by nie ujawniać się wrogom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi Panowie experci :) ja tam juz w wow nie gram ale chce o cos zapytac.Napsiala mi pewna osoba ze wykupila konto na blizardzie na miecha poprzez jakis trial kilku dniowy poniej go rpzedluzyla placac...wiec ja wydalem 200zl za gre na darmo bo mozna sobie nie posiadajac oiignalu grac na serverach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:54, SD4HJ napisał:

Cholera jasna chyba kupuje chociaz mam tyle gier do przejscia:)

Ej a te 10 dni za free to an EU mozna czy tylko na us i ktory max poziom mozna zdobyc?? Bo
ja chce tak: 10 dni wykrozystac nabic jakis tam lvl i kupic gre orignlna na eu serwy i tamta
psotac kontynuowac

10 free dni tylko na EU, można zdobyć maksymalnie 20 lvl. Graj na serwerze Burning Legion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:01, Gosu napisał:

Powiedzcie mi Panowie experci :) ja tam juz w wow nie gram ale chce o cos zapytac.Napsiala
mi pewna osoba ze wykupila konto na blizardzie na miecha poprzez jakis trial kilku dniowy poniej
go rpzedluzyla placac...wiec ja wydalem 200zl za gre na darmo bo mozna sobie nie posiadajac
oiignalu grac na serverach ?

Niestety tak właśnie stało się w moim przypadku, ale już mi złość przeszła i przestałem pluć sobie w brodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się