Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Na ktorych serwerach Eu Normal jest najwiecej Polaków? Gralem przez 3/4 roku w werske amerykanska ale mam ochote wreszczie przeniesc sie do EU. Zal mi zostawiac tylko dwie postacie Warriora na 60 i priesta na 52 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:26, Lord_Helm napisał:

Na ktorych serwerach Eu Normal jest najwiecej Polaków? Gralem przez 3/4 roku w werske amerykanska
ale mam ochote wreszczie przeniesc sie do EU. Zal mi zostawiac tylko dwie postacie Warriora
na 60 i priesta na 52 :(

Nie polecam szczególnie gry na serwerach PvE, ale skoro już pytasz, to na serwerze Aerie Peak jest całkiem sporo Naszych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:13, Sztywny-pl napisał:



sorka ze off topic ale zmien twoj podpis bo to nawet cdp powiedzialo, zeby wszyscy co taki maja zeby zmienili bo gra bedzie w pelenj polskiej wersji jezykowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(:(:( Witajcie.!
Prosze o pomoc

Mam już oryginała na trialu grałem i mam gostka 18lvl palladyna... z instalacją triala nie miałem problemów a z org?!
Wyskakuje mi błąd :(

"An error was detected while verifying the contents of the file "D:\World of Warcraft\Data\sound.MPQ". There may be a problem with your system, or with the drive at D:\. You can attempt to install again. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support."

Istalowałem i na "C:" i na "D:" i to samo :( prosze pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:P Zawsze warto spróbować zainstalować z dysku. Potem pisze się do blizzarda... (jezeli myslisz ze cos z plytkami sprawdz u kolegi). ewentualnie poszukaj w dziale pomocy technicznej CDP ;) P.S trzeba jeszcze raz instalowawc po trialu? myslalem ze mozna walnac klucz i gra sama sie "uzupelni" patche itd. moze tak sproboj.

Pingi? 256 kbs - 80-240 ;) w mc 180 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 18:14, HoZar napisał:

ping w granicach 100-400 to norma. da sie grac bez problemu :)


Kurka mi nie przekracza 250:) A mam tylko neo 256;) Ale racja to nie FPS''y tutaj to starcza zdecydowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W World Of Warcraft gram od paru dni, i zauważyłem że niektórzy używają jakiegoś programu, który wskazuje współrzędne na mapie. Mam pytanie, czy używanie takiego programu jest legalne (Blizz nie zablokuje konta lub postaci) i jeżeli tak, to jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 16:51, SD4HJ napisał:

>

sorka ze off topic ale zmien twoj podpis bo to nawet cdp powiedzialo, zeby wszyscy co taki
maja zeby zmienili bo gra bedzie w pelenj polskiej wersji jezykowej

Wybacz, ale ostatnio rzadko odwiedzam forum i nie widziałem wypowiedzi cdp nt. tego podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 09:25, AGRR napisał:

W World Of Warcraft gram od paru dni, i zauważyłem że niektórzy używają jakiegoś programu,
który wskazuje współrzędne na mapie. Mam pytanie, czy używanie takiego programu jest legalne
(Blizz nie zablokuje konta lub postaci) i jeżeli tak, to jak się nazywa.


Jest jak najbardziej legalne. Jest kilka addonów które pokazuja współrzędne. Ja używam http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1645 . I ogólnie wszystkie mody jakie znajdziesz na tej stronie są wpełni legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 09:25, AGRR napisał:

W World Of Warcraft gram od paru dni, i zauważyłem że niektórzy używają jakiegoś programu,
który wskazuje współrzędne na mapie. Mam pytanie, czy używanie takiego programu jest legalne
(Blizz nie zablokuje konta lub postaci) i jeżeli tak, to jak się nazywa.

Na początek titan Panel. Potem odpowiedni dla twojej klasy postaci ;) Ja jade na titanie, decursive i sheepwatch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 10:49, Jeggred napisał:

> W World Of Warcraft gram od paru dni, i zauważyłem że niektórzy używają jakiegoś programu,

> który wskazuje współrzędne na mapie. Mam pytanie, czy używanie takiego programu jest legalne

> (Blizz nie zablokuje konta lub postaci) i jeżeli tak, to jak się nazywa.

Jest jak najbardziej legalne. Jest kilka addonów które pokazuja współrzędne. Ja używam http://ui.worldofwar.net/ui.php?id=1645
. I ogólnie wszystkie mody jakie znajdziesz na tej stronie są wpełni legalne.


Jakie wspolrzedne? A jest cos takiego ze jak biore quest to zawsze na mapie mi sie pojawi gdzie mam isc taki mod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 13:33, SD4HJ napisał:

Jakie wspolrzedne? A jest cos takiego ze jak biore quest to zawsze na mapie mi sie pojawi gdzie
mam isc taki mod?


Nie nie pojawi ci się:) Ale zawsze ktoś może ci napisać gdzie coś sie znajduje:) np. 38,82 To są współrzędne;) Długość i szerokość:) Jak masz tego moda to na mapie ci pokazuje współrzędne tam gdzie jest aktualnie twój kursor;) Jest to pomocne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój! Większość modów jest OK i z kilku korzystam. Za to w życiu bym nie użył moda, który pokazuje mi co i gdzie zrobić w queście. Co najwyżej gdy długo męczę się nad tym samym questem to lookne na thottbota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 17:07, CH1CKEN napisał:

Ludzie dajcie spokój! Większość modów jest OK i z kilku korzystam. Za to w życiu bym nie użył
moda, który pokazuje mi co i gdzie zrobić w queście. Co najwyżej gdy długo męczę się nad tym
samym questem to lookne na thottbota.


Przecież takiego moda nie ma! :) Jest mod pokazujący wsółrzędne na mapie ale nie gdzie masz iść i co zrobić:P Chill out man!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to by było głupie :P dostajesz quest. zabij jakiegos stwora... ale gdzie on jest? otwierasz addona , tam pisze gdzie jest i jaki ma l vl itd :P
czy wam podoba sie zabawa z ogniskami? ja osobiscie zadnego z tych questow nie zrobilem, nie bawi mnie to. sa jakies bardzo dobre nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ma takiego "moda", jest wbudowany w gre i nazywa się "czytanie opisów questów, a nie bezmyślne klikanie accept".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się