Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2006 o 17:33, Radzisz napisał:

czy wam podoba sie zabawa z ogniskami? ja osobiscie zadnego z tych questow nie zrobilem, nie
bawi mnie to. sa jakies bardzo dobre nagrody?

Podobała. Ognisk nie ma już 4 dni :>
Zrobiłem jednego q i dostałem jakiś Płonący Oddech(nieźle wygląda :P) i jeszcze coś zwiększające współczynniki na 1 godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 18:20, Sztywny-pl napisał:

Zrobiłem jednego q i dostałem jakiś Płonący Oddech(nieźle wygląda :P) i jeszcze coś zwiększające
współczynniki na 1 godzinę.


Najlepsze to było to się działo po evencie - w Booty Bay strażnicy się upili i można było każdego atakować :) Wraz z kolegą wpadliśmy i urządziliśmy małą jatkę niczego się nie spodziewającym aliantom (bez litości, co się spotkało, to się na miecz wbiło) :D To dopiero był ubaw, szkoda tylko, że trwało zaledwie 1 dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2006 o 03:30, Sth`Devilish napisał:

Najlepsze to było to się działo po evencie - w Booty Bay strażnicy się upili i można było każdego
atakować :) Wraz z kolegą wpadliśmy i urządziliśmy małą jatkę niczego się nie spodziewającym
aliantom (bez litości, co się spotkało, to się na miecz wbiło) :D To dopiero był ubaw, szkoda
tylko, że trwało zaledwie 1 dzień :(


a na BL alianci pouciekali na dachy i sie ostrzeliwywali zaciekle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 08:40, pitel napisał:

Czy można nie grac przez jakiś okres a później wrócic do gry. Tzn czy koniecznie trzeba kupowac
pre-paid pod koniec waznosci konta??


Tak mozna.Nie musisz kupowac pre paida ale w tym czasie konto bedzie tzw. Frozen . Kiedy bedziesz chcial wrocic do gry po prostu musisz oplacic nastepny miesiac pre paidem lub karta kredytowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 08:40, pitel napisał:

Czy można nie grac przez jakiś okres a później wrócic do gry. Tzn czy koniecznie trzeba kupowac
pre-paid pod koniec waznosci konta??


tak jak makus powiedzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 03:30, Sth`Devilish napisał:

> Zrobiłem jednego q i dostałem jakiś Płonący Oddech(nieźle wygląda :P) i jeszcze coś zwiększające

> współczynniki na 1 godzinę.

Najlepsze to było to się działo po evencie - w Booty Bay strażnicy się upili i można było każdego
atakować :) Wraz z kolegą wpadliśmy i urządziliśmy małą jatkę niczego się nie spodziewającym
aliantom (bez litości, co się spotkało, to się na miecz wbiło) :D To dopiero był ubaw, szkoda
tylko, że trwało zaledwie 1 dzień :(

szkoda ze nie bylo mnie w booty z party w tym momencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie rozwinac haslo "mount dla pala" gdyz moj dobry przyjaciel ktorego wciagnalem do WOWa jest sierota straszliwa i nie wie jak go dostac (mowie oczywiscie o mouncie za free dla tejze klasy) a mi z wrazenia rece opadly i zaniemoglem ostatkiem sil proszac o info na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:03, Dubik napisał:

czy mozecie rozwinac haslo "mount dla pala" gdyz moj dobry przyjaciel ktorego wciagnalem do
WOWa jest sierota straszliwa i nie wie jak go dostac (mowie oczywiscie o mouncie za free dla
tejze klasy) a mi z wrazenia rece opadly i zaniemoglem ostatkiem sil proszac o info na forum:)



Po osiągnięciu bodajże 40 lvl i gdy posiada się dość ciężki mieszek ze złotem (coś ok. 90 g) idzie się do sprzedawcy i po prostu nabywa się rumaka. i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:23, Revenant napisał:

Nie prawda gdyż paladyni na 40 lvl maja quest na darmowego mounta.
Najepiej jak kumpel pogada z trenerem klasowym.


Y - ach tak zapomniałem, trener z IF wysyła cię do SW abyś z kimś pogadał po czym wrócił do IF i pogadał z nim ponownie - rzeczywiście Quest przez duże Q. Jeżeli już to mozna było uzupełnić to co ja powiedziałem a nie twierdzić, że jest to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 11:23, Revenant napisał:

Nie prawda gdyż paladyni na 40 lvl maja quest na darmowego mounta.
Najepiej jak kumpel pogada z trenerem klasowym.

dzieki wielkie - nie ma to jak mount za free jednakze tygrysy i tak bija na glowe wszystkie pozostale:)zasugeruje palowi co ma zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... Otoz dzisiaj doszła do mnie paczka z WoWem.. Przedtem grałem w triala. Stworzyłem nowe konto, bez powiazań na innym emailu. Przy rejestrowaniu wypadła informacja że w trialu jest max 20lvl, i ze mozna grac przez 10dni... Mam 30dni i pełna wersje czy tylko triala?

Gdzie mozna sprawdzic ile zostało nam sie z dni grania?

Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 23:41, Bartlord napisał:

ThoruS
Mozliwe ze uzyles kodu z guest passa zamiast z tylu instrukcji, tam jest kod do pelnej wersji.
Innej mozliwosci nie widze. :)


Tzn. jak uzyłem kodu z instrukcji to nie ma problemu?

PS. Ta gra jest świetna:P jak ja mogłem kiedys grac w GW...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli użył kodu z quest passa będzie miał +10 dni do przodu :)

BTW: Dzisiaj 5 megowy patch ;) Nareszccie zrobili cos z LFG...
/join LFG - chcecie znalezc grupe :D
/chatwho

Ciekawe jaką ragnę dziś w PvP będę miał ;D Czy ktoś z was zdobył commandera? Bo do tego dążę, chcę sobie zakupić pvp secik ;) I może jeszcze jednego epic mounta :D
Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się