Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 14:49, AchillesPL napisał:

Prosze pomóżcie. Jak mogę założyć konto gdy nie mam karty kredytowej ani płatniczej???

musisz kupic karte prepaid w cenie okolo 100zl za bodajze 60 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:56, Sztywny-pl napisał:

Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/

wygląda to jakbyś miał za mało pamięci na uruchomienie WoW-a wyłącz co się da i spróbuj raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
gdzie mogę sprawdzić kiedy powstał dany serv? Chciałbym grać na jakimś młodszym ale nie wiem jak to sprawdzić
Z góry dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:09, L33T napisał:

> Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
> Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/
wygląda to jakbyś miał za mało pamięci na uruchomienie WoW-a wyłącz co się da i spróbuj raz
jeszcze.

Nie mam otwartej żadnej aplikacji i gra dalej nie działa :(
Ramu mam 1024mb, więc nie powinno być problemów. Jakieś inne pomysły?? Może reinstal gry etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:36, Sztywny-pl napisał:

> > Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
> > Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/
> wygląda to jakbyś miał za mało pamięci na uruchomienie WoW-a wyłącz co się da i spróbuj
raz
> jeszcze.
Nie mam otwartej żadnej aplikacji i gra dalej nie działa :(
Ramu mam 1024mb, więc nie powinno być problemów. Jakieś inne pomysły?? Może reinstal gry etc.?

moja sugestia to:napisanie za posrednictwem www WOWa do GM i wyslanie mu w/w obrazka wraz z opisem sytuacji - z reinstalacja sie wstrzymaj bo trwa to bardzo dlugo i moze niezle czlowieka zdenerwowac.Ram w liczbie 1024 jest wystarczajacy i pozwala plynnie grac czyli nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:27, Dubik napisał:

> > > Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
> > > Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/
> > wygląda to jakbyś miał za mało pamięci na uruchomienie WoW-a wyłącz co się da i spróbuj

> raz
> > jeszcze.
> Nie mam otwartej żadnej aplikacji i gra dalej nie działa :(
> Ramu mam 1024mb, więc nie powinno być problemów. Jakieś inne pomysły?? Może reinstal gry
etc.?
moja sugestia to:napisanie za posrednictwem www WOWa do GM i wyslanie mu w/w obrazka wraz z
opisem sytuacji - z reinstalacja sie wstrzymaj bo trwa to bardzo dlugo i moze niezle czlowieka
zdenerwowac.Ram w liczbie 1024 jest wystarczajacy i pozwala plynnie grac czyli nie o to chodzi

Pisanie do game mastera raczej odpada; nie znam angielskiego na tyle, żeby swobodnie opisać sytuację :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:56, Sztywny-pl napisał:

Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/


Odpal sobie wowrepairtool czy coś takiego (pamiętam tylko, że plik .exe ze słowem ''repair''w nazwie ;) ) - jeżeli masz jakieś pliki uszkodzone, powinno to naprawić (zakładając, że grasz korzystając z wersji oryginalnej i z najnowszym patchem z oficjalnych źródeł). Jeżeli to nie pomoże, to proponuje reinstalkę (jeżeli zdołałeś ściągnąć całego patcha/patche, to przenieś je do innego folderu żebyś nie musiał ściągać od nowa). Aha, nie wykluczone też, że sam plik z patchem mógłbyś uszkodzony, jeśli powyższe rady nie pomogą, ściągnij patcha ponownie. Jeżeli i to nie pomoże to cóż, będziesz musiał opisać sytuacje na forum Blizzarda lub poszukać rozwiązania w FAQ na oficjalnej stronie :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 16:09, Sth`Devilish napisał:

> Chciałem sobie dzisiaj grzecznie odpalić WoW''a, ale pokazało się TO |
> Proszę Was, pomóżcie! Jeszcze wczoraj wszystko idealnie działało. \/

Odpal sobie wowrepairtool czy coś takiego (pamiętam tylko, że plik .exe ze słowem ''repair''w
nazwie ;) ) - jeżeli masz jakieś pliki uszkodzone, powinno to naprawić (zakładając, że grasz
korzystając z wersji oryginalnej i z najnowszym patchem z oficjalnych źródeł). Jeżeli to nie
pomoże, to proponuje reinstalkę (jeżeli zdołałeś ściągnąć całego patcha/patche, to przenieś
je do innego folderu żebyś nie musiał ściągać od nowa). Aha, nie wykluczone też, że sam plik
z patchem mógłbyś uszkodzony, jeśli powyższe rady nie pomogą, ściągnij patcha ponownie. Jeżeli
i to nie pomoże to cóż, będziesz musiał opisać sytuacje na forum Blizzarda lub poszukać rozwiązania
w FAQ na oficjalnej stronie :) Powodzenia

Przeinstalowałem grę, zainstalowałem ze 2-3 patche i teraz coś się nie chce ściągnąć patch 1.11.1.5462- 1.11.2.5464-enGB - mogłbyś ty, lub ktoś inny przysłać mi go na mail pawelkorniak@wp.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:49, Sztywny-pl napisał:

Przeinstalowałem grę, zainstalowałem ze 2-3 patche i teraz coś się nie chce ściągnąć patch
1.11.1.5462- 1.11.2.5464-enGB - mogłbyś ty, lub ktoś inny przysłać mi go na mail pawelkorniak@wp.pl
?


Jeżeli się tobie nie ściąga, to poczekaj nieco, u mnie pomimo faktu, że posiadam łącze 100 Mbit/s zajęło mi to jakieś 5-8 minut :P A patch bardzo mały przecież ;) Możesz też spróbować ściągnąć np z gamershell.com / wow.allakhazam.com czy innych stron, od czego jest w końcu internet.. pamiętaj tylko, żeby ściągnąć patcha w wersji europejskiej (da się poznać po końcowce pliku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 10:07, Sth`Devilish napisał:

> Przeinstalowałem grę, zainstalowałem ze 2-3 patche i teraz coś się nie chce ściągnąć patch

> 1.11.1.5462- 1.11.2.5464-enGB - mogłbyś ty, lub ktoś inny przysłać mi go na mail pawelkorniak@wp.pl

> ?

Jeżeli się tobie nie ściąga, to poczekaj nieco, u mnie pomimo faktu, że posiadam łącze 100
Mbit/s zajęło mi to jakieś 5-8 minut :P A patch bardzo mały przecież ;) Możesz też spróbować
ściągnąć np z gamershell.com / wow.allakhazam.com czy innych stron, od czego jest w końcu internet..
pamiętaj tylko, żeby ściągnąć patcha w wersji europejskiej (da się poznać po końcowce pliku).

Ściągneło się w końcu i działa :>
Dzięki wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam...
Zarejestrowalem niedawno wowa i podalem swoj numer karty platniczej przez co co miesiac automatycznie bedzie mi oplacalo abonament... Co musze zrobic zeby nie oplacalo mi automatycznie abonamentu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 14:44, Makus89 napisał:

Zarejestrowalem niedawno wowa i podalem swoj numer karty platniczej przez co co miesiac automatycznie
bedzie mi oplacalo abonament... Co musze zrobic zeby nie oplacalo mi automatycznie abonamentu??


Poszukac przycisku Cancel Subscryption :)
Anulowac mozna w kazdej chwili i nie przeszkodzi to w grze (nawet jesli anulujemy zaraz po zaplaceniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, jak juz placisz przez internet to przeczytaj tez troche o accouncie. Bo niby po co te instruckje piszą... No czasami nic nie znajdziesz ale tutaj ladnie wyjasnione. Ciekawe rzeczy tam piszą ;P
Volvox ma rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od połowy czerwca cieszę się pięknym WoWem i gra jest wspaniała, mam tylko problem z questami, a mianowicie nie mam już żadnych które byłbym wstanie zrobić (wiem, wiem iść w party ale to nie takie łatwe z powodu faktu iż mam ciągle resztki sumienia i nie lubie prosić 60lvlowców o pomoc a w gildii połowa taka jest [tak wsoją drogą reklama :) Jeśli ktoś z was gra na serveże The Venture CO i ma minimum 20 to zapraszam do gildii Ravens of Azeroth, regulamin na stronie www.rota.neostrada.pl jeśli będziecie chętni aby dołączyć, proszę i whisper do Pharauhna]) i chciałem się dowiedzieć czy aby szłem odpowiednio w koleiności a więc: Wiadomo jako człowiek zaczynałem w Elvyn forest, po Elvyn wyruszyłem do Westfall i tam zrobiłem kilka zadań a gdy nie byłem w stanie następnych, poszłem do loch modan, po tych lokacjach wyruszyłem do Redrigue Mountains a następnie do Duskwood z którego trafiłem teraz do Stranglethorn Vale i tutaj właśnie mam problemy, czy coś pominołem, albo czy może sa inne lokacje gdize mógłbym jeszcze robić questy (aha byłem też w Desolace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się