Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Gdyby nie ten "cholerny" abonament to byś miał guzik a nie gre :P. Przy tej budowie serverów opłata jest konieczna aby je utrzymać. Jeśli ktoś mi powie, że w GW nie ma to odpowiem prosto: servery w GW mają zupełnie inną budowę (nie wiem dokładnie jak to działa ale jak ktoś chce się dokładnie dowiedzieć to opisywali to na http://www.guildwars.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 23:08, HoZar napisał:

odpowidam dla zwrocenia uwagi :P
a ty coas slyszales o rozwiazaniu mojej gildi ?


Nie, nic a nic.. Co sie stalo?
(ostatnio mam remont i nie bywalem w Azeroth)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkujący Mag prosi o pomoc! :)

Otóż ogólnie mam zamiar być Frost Mage z domieszką Arcane ale czytałem gdzieś, że na początku (czyli początkowych lvl-ach) to się nie sprawdza ;P

I tutaj moje pytanie: w co lepiej na początku inwestować talenty? W Fire czy Frost? (biorąc pod uwagę to, że później i tak mogę zrobić przeróbkę ;P)

PS. Jeśli np. skill w Wandach mam 61/65 to co się stanie gdy będę miał 65? Skill m przestanie lecieć? Jeśli tak to co zrobić żeby mieć następną ''rangę'' ?

na tym kończę moją serię pytań i z góry dziękuję za wszelkie pomocne odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wand... tak jak zdobedziesz 65 skill przestanie leciec. nastepny lvl pozwoli zdobyc ci wiekszy skill.
Co do frost lub fire... Sam jestem magiem ale do rajdowania mc wzialem sobie frost. Pozatym jak sie dobrze nauczysz z frost mozesz dobrze radzic sobie na pvp albo w farmieniu - duza ilość tarczy itd, ale na to trzeba mieć już 31 pkt. JA am expilem jk bylem fire, i zle mi nie bylo. :) Zalezy jaki masz lvl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wszyscy narzekali, że szamani są za mocni... więc nie można było tylko polepszyć paladyna? Przerobić mu talenty, zwiększyć wytrzymałość etc., zamiast przesypywać klasy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:04, Sztywny-pl napisał:

Coś wszyscy narzekali, że szamani są za mocni... więc nie można było tylko polepszyć paladyna?
Przerobić mu talenty, zwiększyć wytrzymałość etc., zamiast przesypywać klasy? Jak myślicie?

Ja myśle że powinni osłabić szamana np. zabrać mu możliwość noszenia maili, zabrać mu tarcze i tak jak przy innych klasach powinni móc tylko jeden titem naraz stawaić bo Palladyn tylko jedną aure, Warlock tylko jedną klątwe a on może się obmurować nawet i 4 totemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:31, PharauhnMizzrym napisał:

> Coś wszyscy narzekali, że szamani są za mocni... więc nie można było tylko polepszyć paladyna?

> Przerobić mu talenty, zwiększyć wytrzymałość etc., zamiast przesypywać klasy? Jak myślicie?

Ja myśle że powinni osłabić szamana np. zabrać mu możliwość noszenia maili, zabrać mu tarcze
i tak jak przy innych klasach powinni móc tylko jeden titem naraz stawaić bo Palladyn tylko
jedną aure, Warlock tylko jedną klątwe a on może się obmurować nawet i 4 totemami

Dokładnie, to zapora nie do przebicia. I nie pogniewałbym się gdyby pall mógł nosić plate od 35 lvl... ale to już niemożliwe do spełnienia marzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta decyzja miala pomoc samemu blizzardowi - obecnie musieli projektowac eventy z bossami dla kazdej ze stron. Nie mogli np wymagac shamana do zabicia bossa, poniewaz alliance by tego nie przeszlo, i vice versa. Taktyki na bossow beda teraz mogly byc jeszcze bardziej skomplikowane, np beda wymagac uzycia konkretnych totemow czy odpowiednich seali.

Sztywny - paladyn nie jest slaby, tak samo jak szaman nie jest zbyt silny. Wszystko zmienia sie w ostatnim levelu. No i paladyn jest duzo lepszy w PVE niz jakikolwiek szaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna skasować sobie profesje?? Bo raczej zielarstow mi sie nie przyda. I czy kazdy klasa i rasa oze miec kazda profesje.pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 17:33, Igoorr napisał:

Mozna skasować sobie profesje?? Bo raczej zielarstow mi sie nie przyda. I czy kazdy klasa i
rasa oze miec kazda profesje.pzdr.


rotfl myuahahaha ojojoj ahahahah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 23:28, Volvox napisał:

Nie, nic a nic.. Co sie stalo?
(ostatnio mam remont i nie bywalem w Azeroth)


a obudzilem sie rano i nie bylo gildi :D
a takie pogloski krążą że strach.

nawet horda o tym slyszala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 17:38, Igoorr napisał:

A powiesz mi coś wiecej??


herbalizm+alhemy albo herbalism+mining to podobno profesje tylko i wylacznie na tluczenie kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli mial bym teraz zmienic skining+leatherworking to bym zmienim wlasnie na to...ale mama za duzo dobrych przepisow na LW zeby traz to zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Hozar mam prosbe do ciebie pdoalcz sie do mnie na gg musze ci zadac kilka pytan, ale nie chce sie blaźnic na forum.gg-3720052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:15, corum_pob napisał:

Sztywny - paladyn nie jest slaby, tak samo jak szaman nie jest zbyt silny. Wszystko zmienia
sie w ostatnim levelu. No i paladyn jest duzo lepszy w PVE niz jakikolwiek szaman.

PvE sobie, a PvP sobie :). Nastawiam się do Pvp, ale zacząłem wątpić czy dobrze rozdzielam talenty- opłaca się inwestować w Holy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 14:15, corum_pob napisał:

paladyn nie jest slaby, tak samo jak szaman nie jest zbyt silny. Wszystko zmienia
sie w ostatnim levelu. No i paladyn jest duzo lepszy w PVE niz jakikolwiek szaman.

Palladyni nie sa tacy słabi to się zgodze ale że szamani nie są tacy silni to już się nie zgodze, oni są taką klasą mającą niemalże wszystko, bo może mieć maile i tarcze jak wojownik, może wskrzeszać jak kapłan, obrażenia czarami ma większe niż mag (widziałem filmik jak szaman rzuca łańcuch błyskawić zadająć pierwsze osobie 15k obrażeń drugiej 7k a trzeciej 5k, i nikt, nawet tankowie mają nikłe szanse aby wstac po czymś takim) a także ma te diabelne totemy. Słyszałem też, że szamani bardzo dobże radzą sobie również na PvE.
Igoorr, owszem możesz zmienić wchodzisz w spis umjejętności (mówie o tej tabelce gdzie masz wszystkie umjejętności i profesje oraz pasek ich rozwinięcia, a dla podpowiedzii skrót to "k") i tam możesz zrezygnować z profesji.Wcale się nie błaźnisz, kazdy kiedyś był początkujący w WoWie i mało wiedział, ja te potrzebne pierwsze podstawy poznałem na privach (nikomu nie polecam, straszne dziadostwo i żałuję, że kiedykolwiek na jakimś się pojawiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 22:16, PharauhnMizzrym napisał:

(widziałem filmik jak szaman rzuca
łańcuch błyskawić zadająć pierwsze osobie 15k obrażeń drugiej 7k a trzeciej 5k, i nikt, nawet
tankowie mają nikłe szanse aby wstac po czymś takim) a także ma te diabelne totemy. Słyszałem
też, że szamani bardzo dobże radzą sobie również na PvE.


Co do szananów;) Filmy filmami:) Ale Przecież powstały filmy dop każdej klasy jakie to potężne i niezwyciężone postacie są:) Nie pomyślałeś nigdy że takie filmywcale nie muszą byc obiektywne i z lekka oszukane?:) Po sieci jest takich filmików masa:) A ja osobiście z schamanami nie mam problemów w walce;P Jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się