Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 10:31, XardasiK napisał:

Jest w Thousand Needles jakiś flying point?


Tak.
Horda - Freewind Post
Alliance - to już co prawda Feralas, ale przy granicy z Thousand Needles. Mały obóz elficki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:44, Daimon_Frey napisał:

> Jest w Thousand Needles jakiś flying point?
Alliance - to już co prawda Feralas, ale przy granicy z Thousand Needles. Mały obóz elficki.


Uff...już myślałem, że będe musial z Ratchet zasuwać za każdym razem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:45, ferbi napisał:

Od kiedy liczone jest 10 dni we Free Trialu? Od momentu otrzymania maila czy tez dopiero od
momentu rozpoczęcia gry?


Od momentu założenia konta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 10:46, XardasiK napisał:

> Od kiedy liczone jest 10 dni we Free Trialu? Od momentu otrzymania maila czy tez dopiero
od
> momentu rozpoczęcia gry?

Od momentu założenia konta. :)

Dzięki za szybką odpowiedź. Mam Neo 512 i nawet jeśli bym ściągał bez przerwy, to klienta będę mieć dopiero za 16 godzin. A realnie, to dopiero w środę, więc 2 dni miałbym stracone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie, to jak najelpiej wykorzytać te 10 dni? Jakieś sugestie? Próbować grać wszystkimi rasami/profesjami czy skupić się tylko na jednej? I jak grać, żeby zwiedzić jak najwięcej świata w grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak mozesz dojsc do 20lv i uzyskac 100 w dowolnym craftingu.
10 dni powolutku starczy aby tak dojsc conajmniej 2 klasami. jak wiesz o co chodzi, to trzema nawet ;)
Proponuje pograc kazdym z osobna i zobaczyc jaki styl gry pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z czasem (10 dni to mało) - zarejestruj się na oficjalnej i zciągnij sobie kolejny kod aktywacyjny na 10 dni. Wiąże się się to oczywiście z nowym kontem i postaciami. 10 dni na Alliance, pożniej nowe konto i znowu 10 dni ale na Horde. Dopasujesz sobie klasę i rase która najbardziej Tobie odpowiada. Pożniej to kup sobie full''a i graj do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:00, pres1990 napisał:

Jakie profesie sobie dać jako Rouge. Alchemia i herbalism czy Tailoring(do przepalania) i enchating


Przepalania?
Ja polecam Herbalism bo teraz dobrze ziolka ida, a i rogue sie przyda trche fadeleaf (chociaz juz nie tak duzo jak kiedys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:54, Volvox napisał:

Ja polecam Herbalism bo teraz dobrze ziolka ida


A na jakim serwie grasz bo ja na Darksorrow niemoge niczego upchnac po normalnej cenie. Jak jeszce 3 miesiace temu Silverleaf 20x staly po chyba 1G to teraz 20s...A reszte i tak trudno sprzedac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 01:18, roctez napisał:

A na jakim serwie grasz bo ja na Darksorrow niemoge niczego upchnac po normalnej cenie. Jak
jeszce 3 miesiace temu Silverleaf 20x staly po chyba 1G to teraz 20s...A reszte i tak trudno
sprzedac.


Silverleaf to najbardziej podstawowe ziolo. Sadze ze kazda cena powyzej 20s jest juz dobra ;)
Co do niskopoziomowych ziol to polecam szukanie Swiftthistle. Mozna dzieki temu robic Swiftness Potion, Swim Speed Potion oraz bardzo czesto uzywany na serwerach PvP Thistle Tea :)
Nastepny poziom to Fadeleaf. Niedawno cena wynosila ok 10-15 g, ale spadla po patchu odkad Rogues moga inaczej dostac Blinding Powder. Przydaje sie jednak do Shadow Resistance Potion.
No a pozniej to oczywiscie Dreamfoil, Plaguebloom, Icecap, Gromsblood, Black Lotus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 05:42, roctez napisał:

A na jakim serwie grasz?


Tak jak w podpisie Doomhammer

Dnia 03.10.2006 o 05:42, roctez napisał:

Musze sie pochwalic, e kupilem przedchwilka konika (a raczej to co z niego zostalo dla undeada.)


Gratulacje ;) Konik to bardzo pozyteczna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 02:30, Volvox napisał:

No a pozniej to oczywiscie Dreamfoil, Plaguebloom, Icecap, Gromsblood, Black Lotus.

Ja jestem magiem i mam enchanting / herbs. Przyznam, ze przydatne. Dzis rano wstalem wczesnie, nie mialem co robic i odpalilem wowa, biegiem do EPL :) Zgarnalem 2 blacklotusy, stack Plaguebloom i Dreamfoil :) sporo... ;) nazbieram na glupia ksiazke fire z aq, bo nam nie chce padac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na karcie wyboru postaci, w lewym dolnym rogu powinien być przycisk "addons". Kliknij go i sprawdź czy Titan jest włączony, lub czy jest "Out of date" (do starszej wersji patcha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się