Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jest może jakaś nowa polska gildia na BL?? I najlepiej, żeby przyjmowała nowych:D I jeszcze jedno pytanko mam takiego Addona(mam na kompie ale nie mam go rozpakowanego tem gdzie powinien byc i nie używam go) co sie nazywa BGAssist i mam pytanko czy nie wiecie czy można go używac bez obawy o bana?? Ten Addon nabija za nas reputacje i honor. Po prostu włacza się gre, ustawia kilka głupotek i zostawia grę włączoną a gośc sam wchodzi i wychodzi z BG. No i właśnie ja jestem przekonany na 100%, że to nie jest legalne bo to zwykłe oszustwo ale pewien gośc mówi, że to bezpieczne i legalne. Więc o co chodzi w botach jeśli to nie to samo??:) Może ktoś coś wie na ten temat??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 22:13, pimpor napisał:

Ten Addon nabija za nas reputacje i honor. Po prostu włacza się gre, ustawia
kilka głupotek i zostawia grę włączoną a gośc sam wchodzi i wychodzi z BG. No i właśnie ja
jestem przekonany na 100%, że to nie jest legalne bo to zwykłe oszustwo ale pewien gośc mówi,
że to bezpieczne i legalne. Więc o co chodzi w botach jeśli to nie to samo??:) Może ktoś coś
wie na ten temat??:D


Wszystko co jest związane z grą bez udziału gracza jest uznane za botowanie i można za to dostać bana. Nawet za samo bycie online przez ponad pół godziny, nie robiąc przy tym nic przy grze może być karane (gra powinna automatycznie wyrzucić po 30 minutach braku reakcji ze strony gracza).

Zasadniczo, nie powinno uruchamiać się modów które wymagają uruchomienia pliku exe do działania. Nie masz wtedy pewności co ten program robi, a może to być np. keylogger lub wirus (bardzo często autorzy keyloggerów reklamują możliwość legalnego oszukiwania w grze). Mody zapisane w języku .lua są stosunkowo bezpiecznie, ponieważ są uruchamiane przez samą grę i Blizzard może kontrolować na co takie mody pozwalają (co wcale nie oznacza że blokady Blizza nie mają luk, w związku z tym też trzeba uważać nawet na mody zapisane w .lua). Jeżeli mod ma i .exe i .lua to i tak nie instaluj go.

Jest kilka modów zawierających plik wykonywalny .exe które można używać, ale skoro mod ma samodzielnie nabijać honor to napewno nie jest on dozwolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Chcialem o coś zapytać... Niedawno był pogrom hackow. W mojej gildii hackniety zostal druid... Najdziwniejsze, ze profesje nie zostaly zmienione dla shardowania itemow. Ok, pisal czesto na forum blizza, potem napisal ze jak nie chca oddac eq to rezygnuje i w koncu oddali. Ale... skad ten hack? podobno podejzana strona bylo worldofwar... wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iznowu servy offline i moj ZOWU pewnie na cale 36 h. To juz przegieli pale mam 2 tyg pre paida i kurde 5 raz na server czekam i zero dni gratis, to juz wole w guild wars grac gdzie gra zawsze dziala niz w to wow za ktore sie placi a grac nie mozna.Blizard to zlodzieje nic pozatym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL :D nie wiesz o tym, że co środę jest podliczanie honoru? :P

@pimpor --> A którą stroną grasz? wieśniackimi alliantami* czy Wspaniałą Hordą? Jeśli Hordą to "the Drunkers" czeka na ciebie :) gildia nie taka nowa, ale przyjmuje niskie lvle :)

*specjalnie napisane z małej litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah no wiem o tym ale to powinno trwac do 11 a ostatnio wszystkie servy powlanczali a niektore na 24 ha nadal byly offline w tym moj! Teraz tez niektore sa do 11 close a inne PEWNIE W TYM MOJ na 36 godzin, to chyba nie ma co sie dziwic moim poirytowaniem...

Pozatym ja nie zaczalem w wow dopiero grac, mam 60 lv warriora, 53 druida i 44 locka :) a gram od 2 tyg bo wrocilem po polrocznej przerwie do gry i kiedys nie mialem takiego problemu ze mi serva co 2 dzien na 24 h lub wiecej wylanczali -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu, masz tu liste serwerów których nie będzie do jutra:

Agamaggan, Aggramar, Al''Akir, Arathor, Argent Dawn, Aszune, Azjol-Nerub, Bladefist, Bloodhoof, Bloodscalp, Burning Blade, Burning Legion, Crushridge, Daggerspine, Deathwing, Doomhammer, Draenor, Dragonblight, Dragonmaw, Dunemaul, Emerald Dream, Sunstrider, Twilight''s Hammer, Warsong, Zenedar.

Ta przerwa jest związana ze zmianami u wszelkiego rodzaju ulepszeniami które zaowocują lepszym działaniem gry i są niezbędne do uruchomienia na nich przez Blizzard dodatku. A dodawanie dni to swoją drogą coś im się przeciąga.

Delis, jaki ty masz nick w grze, i jaki level? Bo jak 60 to nie zapomne ci zaserwowac specjalnie dedykowanych oplatających korzeni od Przewspaniałego Alliance z Argent Dawn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o @#$% BL wyłączony będzie :| a pozatym w grze mam nick Delis, troll hunter 26lvl z Burning Legion :) z pijackiej gildii The Drunkers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matako Michal256, prawie zawału dostałem... Ale spoko, to są efekty, jeżeli ktoś w szkole nie uczył się czytania ze zrozumieniem xD (przeczytałem zamiast "do" to "od") taka mała zmiana, a tak dużo zmienia :P.

Ej ludki, jakie są szanse, że mój clan jeszcze istnieje, skoro nie grałem 3 miechy? :P. Mam nadzieje, że mnie nie wwalili ;).

Poza tym, kto ma ochote zagrać z Wojem humanem LvL 39? :). Dziś odbiore pre-paida z poczty (lub jutro rano) A nie chce mi sie tak samemu troche grać... Bo tak naprawde, to miałem pecha i ciagle spotykałem zagranicznych.

Jak ktoś zainteresowany współpracą, to prosze pisać do mnie na GG. 3007859.

I oby nie było tak jak w GW, że jak wróciłem do gry, to się okazało, że army of noobs przejeło władze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 06:46, Radzisz napisał:

Hehe... jeszcze powiedz ze stad sciagnales : http://www.curse-gaming.com/en/wow/addons-4518-1-bgassist-continued.html
jak tak to napewno nie bot ><



No to ten sam. I co on jest bezpieczny i legalny?? Moim zdaniem to i tak trochę takie uszustwo. Inni jak woły się starają sami a ja wyjde na noc a kompa zostawie włączonego i rano mam honored. Jesteś pewien, że Blizz na takie coś pozwala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem z qu "Book of the Ancientes" te qu jest w "Desolace" i dostaje sie go od Maga humana [ktory stoi przy takiej wierzy nad morzem] i jest to 2 zadanie od niego i w tym zadaniu trzeba znalesć jakąś statue Nagi i włozyc w nia kamien ktory dostalismy od maga "Gem of the Serpent" i niby ta statua jest na połnocnym zachodzie na małej wyspie ale sa tam 2 małe wyspy i na zadnej wyspie nie ma owej statuy tylko hordy Nagi.

Plz jak ktoś wie jak zrobic to zadanie to bym prosił o pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ten q dawno i pamiętam, że była wyspa jedna daleko, taka średniej wielkosci ok. 15 mobów na niej chyba było. Z tyłu na tej wyspie był taki kamień/posąg na któym trzeba było to użyć/lub w pobliżu tego użyć przedmiot. W każdym bądź razie niech przyjacielem będzie Ci thottbot: http://www.thottbot.com/?qu=6027 (coordy 28,6). Wyspa jest dość daleko i pomnik jest za światynią na jednej z wysp. Nie zapomnij zabić mobów wokół pomnika, zanim go użyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 20:52, metal napisał:

Co daje Improves your chance to hit do broni dla warriora>


Zwiększenie szansy na trafienie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się