Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 16:49, CH1CKEN napisał:

Sam do końca nie wiem o co tu chodzi :P Moim zdaniem zwiększa szansę na trafienie-czyli przeciwnik
ma mniej szansy na MISS, DODGE, PARRY Twojego ataku. Z drugiej strony może zwiększać to szansę
na trafienie specjalną zdolnością jaką posiadają niekóre bronie (czyli "chance on hit: fiery
ball that cause xxx-xxx dmg", lub "chance on hit: increase your armor by 200 for next 30s").
PS. Właśnie tego nie wiem czy to daje do parry,dodge, miss czy tylko miss czy tylko chance
on hit:ability.


+x% chance to hit zwieksza szanse trafienia = rzadziej bedzie pojawial sie Miss. Szansa na zarowno Dodge jak i Parry bazowana jest na statystykach przeciwnika (Parry dla tych klas, ktore moga parowac). Odnosnie Chance On Hit to kazdy taki efek ma swoja szanse sprocowania i nie da sie go zwiekszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 2 pytania !!!
1)jak sie zalogowac na stronie w wersji US ... dochodze do punktu z karta platnicza i nie wiem jak dalej plz help
2)mam wersje wow 1.12 a chcialbym cofnac do 1.8... jak chce to zrobic to pisze ze mam nowsza wersje, wiec nie jest to potrzebne. A ja chce na prvatach pograc i chce cofna
HELP PLZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogieło Cię koleś o takie rzeczy pisać! Po co Ci konto US jak masz grać na piracie??? Notabene trzeba tam podać numer karty płatniczej, jeśli nie masz to skorzystaj z numerów umieszczonych w necie... BTW Patch 1.8? No tak, jedna z atrakcji prywatnych serwerów WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomy, jak się przyłącza inne osoby do party? Bo właśnie robiłem questa z inną osobą (to ona mnie przyłączyła) i sam także chciałbym na przyszłość posiąść taką umiejętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:45, ferbi napisał:

Ziomy, jak się przyłącza inne osoby do party? Bo właśnie robiłem questa z inną osobą (to ona
mnie przyłączyła) i sam także chciałbym na przyszłość posiąść taką umiejętność.


Klikasz prawym klawiszem na portret i Invite albo piszesz
/invite ksywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:45, ferbi napisał:

Ziomy, jak się przyłącza inne osoby do party? Bo właśnie robiłem questa z inną osobą (to ona
mnie przyłączyła) i sam także chciałbym na przyszłość posiąść taką umiejętność.


W instrukcji dołączonej do gry są zamieszczone wszystkie podstawowe wiadomości, o walce, party, rasach klasach itd. Instrucja ma 200 stron, i polecam do przeczytania przynajmniej najbardziej podstawowe elementy
do przeczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:32, mic02 napisał:

> Ziomy, jak się przyłącza inne osoby do party? Bo właśnie robiłem questa z inną osobą (to
ona
> mnie przyłączyła) i sam także chciałbym na przyszłość posiąść taką umiejętność.

W instrukcji dołączonej do gry są zamieszczone wszystkie podstawowe wiadomości, o walce, party,
rasach klasach itd. Instrucja ma 200 stron, i polecam do przeczytania przynajmniej najbardziej
podstawowe elementy
do przeczytania.

Mam wersję 10-dniową i chce sprawdzić, czy warto w grę zainwestować pieniądze. Niestety nie posiadam czasu ani chęci, by studiować w tym celu 200 stron podręcznika:) Moze gdy dokonam zakupu, to wtedy się skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od opcji wybranej przez lidera grupy. Standardowo jest to
Group Loot: czyli kasa dzieli się na wszystkich, quest itemy dostaje każdy kto ma ten quest, a looty gray itemów na sprzedaż dostaje najpierw jeden z party, potem drugi, i trzeci (wraz z każdym kolejnym zabitym mobem), itemy lepsze (green, blue, purple) gdy spadną to pojawia się taka ramka z opcją need lub greed i upływającym czasem. Musisz w tym casie zobaczyć item i wybrać czy go potrzebujesz czy nie. Jeśli tylko jedna osoba zaznaczy need to ona go dostaje, jeśli więcej osób zaznaczy need to przedmiot jest losowany pomiędzy nimi, jeśli wszyscy greed to przedmiot jest losowany pomiędzy nimi, jeśli nic nie klikniesz w danym czasie to nie masz szans na dostanie przedmiotu (o czas nie co się bac jest go dużo by się dobrze zastanowić).
Free for All: czyli kto pierwszy zlootuje moba-bierze.
Master Loot (w raidach): wszystko idize do jednej osoby, która potem to sprzedaje/rozdaje.
Póżńiej masz jeszcze 2 rodzaje lootów, których nie chce mi się opisywać :P (mało używane, mało znane). Masz to na stronie WoWa: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/parties.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz ostrzega ostatnio przed key-loggerem, który ma ukraść na hasło i login WoWa, potem zalogować się na nie, zmienić hasło, sprzedać wszystkie itemy i gold sprzedać na aukcji internetowej. Zetknął się ktoś z czymś takim? Jak się zabezpieczyć? Niezbyt miło byłoby stracić nasze konto :( Wie ktoś o tym coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:57, CH1CKEN napisał:

Blizz ostrzega ostatnio przed key-loggerem, który ma ukraść na hasło i login WoWa, potem zalogować
się na nie, zmienić hasło, sprzedać wszystkie itemy i gold sprzedać na aukcji internetowej.
Zetknął się ktoś z czymś takim? Jak się zabezpieczyć? Niezbyt miło byłoby stracić nasze konto
:( Wie ktoś o tym coś więcej?


Przede wszystkim powinieneś mieć zainstalowany program antywirusowy, a także aktualizować go w miarę często. Powinny one wykrywać różne trojany i keyloggery.

Firewall również bardzo się przyda. Za pomocą firewalla możesz ustalić na jakie połączenia zezwalasz, a jakie blokujesz (wiele firewalli pyta się przy połączeniu czy program ma mieć możliwość łączenia się z internetem, czy nie).

Uruchamiaj grę za pomocą Blizzard Launchera. Launcher sprawdza czy posiadasz odpowiedni plik gry i wykrywa niektóre keyloggery, wirusy mogące zagrozić bezpieczeństwu danych o koncie w grze, a także boty/cheaty.

Korzystaj z zapamiętywania nazwy konta w grze. Jeżeli okaże się że miałeś keylogger, to autor dostanie wyłącznie hasło do twojego konta, ale nie będzie znał nazwy konta (oczywiście nazwa konta i imię postaci powinny być różne).

I co do lootu, mała notka - golda niezależnie od wybranego systemu - zawsze się dzieli.
I sugeruje w przypadku group lootu, na początku ustalić co robicie z itemami bind when picked up, żeby potem nie było płaczu ani oskarżania się wzajemnie o ninja looting (podkradanie lootu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:57, CH1CKEN napisał:

Blizz ostrzega ostatnio przed key-loggerem, który ma ukraść na hasło i login WoWa, potem zalogować
się na nie, zmienić hasło, sprzedać wszystkie itemy i gold sprzedać na aukcji internetowej.
Zetknął się ktoś z czymś takim? Jak się zabezpieczyć? Niezbyt miło byłoby stracić nasze konto
:( Wie ktoś o tym coś więcej?


U nas 2 osoby z gildii odpadly bo ktos i sie tak wlamal na konto.
Zabezpieczanie sie jest dosc latwe. Nalezy stosowac ogolnoprzyjete zasady bezpieczenstwa:
- Wgrywanie poprawk krytycznych do windowsa
- Uzywanie dorbych przegladarek (FF, Opera, Orca)
- Nie instalowanie zadnych programow ktore jakolwiek maja pomoc w WoW (wszelkie mody powinny byc w formacie *.lua i najlepiej sciagac z curse-gaming albo ui.worldofwarcrat.net)
- jakis antywirus moze pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pre-order BC: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9Arr8
Wersja kolekcjonarska jest rozprowadzana przez Blizza , więc do Polski (w tym gram.pl) nie zawita. Jeśli zależy Ci na edycji kolekcjonerskiej to licz na pośrednich dystrybutorów (którzy przywiozą grę z zagranicy). Szukaj na allegro po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: w sklepie gram.pl jest karta pre-paid do WoWa, ale kosztuje 109 zł. Na ile dni to karta? Czy każda następna karta będzie tyle kosztowała? Jak to jest z tymi płatnościami za WoWa? Czy karty pre-paid można kupować tylko przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się