Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2006 o 20:55, Maxi33 napisał:

CZe!
Mam właściwie prośbę a mianowicie:
Gram na serwerze na którym jest tylko kilku polaków a chciał bym przniesc postac na BURNING
LEGION.I moje pytanie to to co o tym sądzicie czy się opłaca przenosci tam postac i czy wogole
sie oplaca prznosic postacie?W końcu yo kosztuje 78zł ;/ i teraz zwracam sie do was o radę
czy przeniosic sobie postac na to BL zeby grac z polakami czy zostawic postac i grac nia dalej
na tym serwie?


Najlepiej to idź na Burning Blade też pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytanka;) Co oznacza "channeled" w opisie czaru? I drugie pytanie, dlaczego przy opisach questów na stronie thottbot podane są przedziały doświadczenia za wykonanie danego zadania (np. 91-700 EXP)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się taka, która po jej użyciu będzie trwała przez określony czas i Ty w tym czasie nię będziesz mógł nic zrobić (jak w przypaku cast czarów) inaczej czar zostanie przerwany. Jeśli zostaniesz zaatakowany w czasie korzystania z czaru to czas jaki będzie trwał czar skróci się (o ile zależy od ataku). Im dłużej trwa czas tym większy efekt zadaje.
Mam nadzieję, że nie zagmatwałem i zrozumiesz :P Piszę ponieważ odpowiedź T34 mogła być trochę mniej zrozumiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 14:14, CH1CKEN napisał:

Znaczy się taka, która po jej użyciu będzie trwała przez określony czas i Ty w tym czasie nię
będziesz mógł nic zrobić (jak w przypaku cast czarów) inaczej czar zostanie przerwany. Jeśli
zostaniesz zaatakowany w czasie korzystania z czaru to czas jaki będzie trwał czar skróci się
(o ile zależy od ataku). Im dłużej trwa czas tym większy efekt zadaje.
Mam nadzieję, że nie zagmatwałem i zrozumiesz :P Piszę ponieważ odpowiedź T34 mogła być trochę
mniej zrozumiała :P


Jest jeszcze male ale:
Niektore czary (np. maga Arcane Missile) mozna w talenty tak dac, ze czaru nie przerywaja chyba, ze... Warrior zrobi Pummel lub shield blasha wtedy permanentnie przerywa wszelakie czary casterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czary (chanelled, cast) po otrzymaniu ciosu ich casting zostaje zwiększony, chaneled skrócony. Mocne uderzenia mogą powodować, że casting, chaneling zostaną przerwane. Są umiejętności (vide pummel, shield bash,shield slam- u warrka), które powodują natychmiastowe zatrzymanie czaru. inne jeszcze (przeklęty silence) powodują, że przez jakiś czas w ogóle nie możemy rzucać czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy jak mi pisze w płatnościach w moim acc
"Payment Method: No subscription currently active
Subscription: No subscription currently active"
To bedzie zamrozone do czasu kiedy wybiore rodzaj platnosci czy moge miec problemy jezlei nic tutaj nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 00:35, roctez napisał:

To bedzie zamrozone do czasu kiedy wybiore rodzaj platnosci czy moge miec problemy jezlei nic
tutaj nie ma?


Osobno jest ikonka Active/Frozen
Wspomniany przez Ciebie napis oznacza, ze jak skonczy ci sie zaplacony termin to sam automatycznie sie nie przedluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 01:34, Volvox napisał:

> To bedzie zamrozone do czasu kiedy wybiore rodzaj platnosci czy moge miec problemy jezlei
nic
> tutaj nie ma?

Osobno jest ikonka Active/Frozen
Wspomniany przez Ciebie napis oznacza, ze jak skonczy ci sie zaplacony termin to sam automatycznie
sie nie przedluzy


No to wiem, że sie nie przedluzy poniewaz nic tam nie ma wpisane gdyz karte ktora mialem wczesniej placony abonament usunalem i nie wiem czy nie bede mial problemow jakis dlatego, ze tam nic nie ma czy konto po prostu po uplywie trminu bedzie frozen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 17:23, Bzyczek napisał:

> Kto już zamówił pre-ordera BC na gram.pl =D
Ja czekam na edycje kolekcjonerska.

Już na stronie Blizza pojawiły sie info na ten temat.Ceny nie dali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za drugiego posta ale mam pytanko.Jak wyjdzie WoW BC to czy wyjdą także nowe karty pre-paid czy będzie można opłacać gre aktualnymi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się