Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wersja EU i US rożnią się adresem serwerów (ponoć tylko tym). Ich zmiana powinna wystarczyć. W katalogu z grą masz plik realmlist.wtf , otwórz go notatnikiem i podmień adres strony na EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jedno pytanie czy jest mozliwosc ze Blizz przezuci mi konto z serwerów US na EU?? Oczywiscie jesli ma to byc spowodowane utrata postaci to trudno ale zy wogule jest taka mozliwoesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:19, Radzisz napisał:

jak nie usuna general chatow, i takich jak trade ... to i tak to samo bedzie :P


Tak, tylko, że kanały General można zawsze wyłączyć, a już LFG często się nie opłaca, w zasadzie co jakiś czas jakaś sensowna propozycja party się tam pojawi ;P.

Nowe rozwiązanie niewątpliwie świetne, nie można było tak od razu? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:55, CH1CKEN napisał:

Hej Radzisz! :P Defenders of Defiance to nazwa Twojej gildii? Bo mnie się wydaje, że The Splitters
^^

O kurde zmienilem GIldie :P Dzieki ze mi przypomniales.. znam Cie z gry? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 18:13, Ciechan napisał:

> jak nie usuna general chatow, i takich jak trade ... to i tak to samo bedzie :P

Tak, tylko, że kanały General można zawsze wyłączyć, a już LFG często się nie opłaca, w zasadzie
co jakiś czas jakaś sensowna propozycja party się tam pojawi ;P.

Nowe rozwiązanie niewątpliwie świetne, nie można było tak od razu? =)

LFG mam wylaczane odkad rajduje, czyli 4 miechy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ten nowy system będzie można wyłączyć, jeśli nie będzie potrzebny. Cóż, mam nadzieję, że to pomoże, chociaż będzie sporo wywalania jak przyłączy się np. nie taki priest jak trzeba ;) (jeśli będzie ustawione na auto-join)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 18:03, grubasek185 napisał:

Witam mam jedno pytanie czy jest mozliwosc ze Blizz przezuci mi konto z serwerów US na EU??
Oczywiscie jesli ma to byc spowodowane utrata postaci to trudno ale zy wogule jest taka mozliwoesc?

o ile wiem... to nie, pozatym, skoro godzisz sie z ewentualnym usunieciem postaci, to czemu nie kupisz wersji EU?

co do South Parku, no smialem konkretnie :D :D :D, maja ludzie pomysly :) ciekawe gdzie jeszcze zagosci WoW... w jakims US teleturnieju juz tez byl :D... ja chce WoW Movie, ciekawe kiedy data premiery :(

co do LFG to jeden z najlepszych pomyslow Blizza... juz w sumie nie gram, w styczniu bedzie rok :) ale wracajac do tematu... nieraz bylem w sytuacji ze jak szedlem np do UBRS, bylo nas w grupie 8 osob, to widywalo sie na czatach kolejna grupe ktora tez czlonkow szukala, czasem nawet 3 sie zdarzaly i ciezko sie bylo zgrac...

maly replay co do dzialanosci klienta US na serwerach EU... no przez dluzszy czas ja tak gralem.... do pewnego momentu az wyszedl jeden patchyk tylko dla EU i moj klient nie mogl go pobrac :( przepadlo kilka dni zanim udalo mi sie EU wersje skolowac... moze juz takich problemow nie byc, ale polecalbym popytac sie kumpli o wersje EU i zainstalowac ja innym dysku niz C, w raze formatu gra zostanie nietknieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:29, ashar napisał:

> Witam mam jedno pytanie czy jest mozliwosc ze Blizz przezuci mi konto z serwerów US na
EU??
> Oczywiscie jesli ma to byc spowodowane utrata postaci to trudno ale zy wogule jest taka
mozliwoesc?
o ile wiem... to nie, pozatym, skoro godzisz sie z ewentualnym usunieciem postaci, to czemu
nie kupisz wersji EU?

co do South Parku, no smialem konkretnie :D :D :D, maja ludzie pomysly :) ciekawe gdzie jeszcze
zagosci WoW... w jakims US teleturnieju juz tez byl :D... ja chce WoW Movie, ciekawe kiedy
data premiery :(

co do LFG to jeden z najlepszych pomyslow Blizza... juz w sumie nie gram, w styczniu bedzie
rok :) ale wracajac do tematu... nieraz bylem w sytuacji ze jak szedlem np do UBRS, bylo nas
w grupie 8 osob, to widywalo sie na czatach kolejna grupe ktora tez czlonkow szukala, czasem
nawet 3 sie zdarzaly i ciezko sie bylo zgrac...

maly replay co do dzialanosci klienta US na serwerach EU... no przez dluzszy czas ja tak gralem....
do pewnego momentu az wyszedl jeden patchyk tylko dla EU i moj klient nie mogl go pobrac :(
przepadlo kilka dni zanim udalo mi sie EU wersje skolowac... moze juz takich problemow nie
byc, ale polecalbym popytac sie kumpli o wersje EU i zainstalowac ja innym dysku niz C, w raze
formatu gra zostanie nietknieta

hehe a co mam zrobic z kontem us?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:29, ashar napisał:

> Witam mam jedno pytanie czy jest mozliwosc ze Blizz przezuci mi konto z serwerów US na
EU??
> Oczywiscie jesli ma to byc spowodowane utrata postaci to trudno ale zy wogule jest taka
mozliwoesc?
o ile wiem... to nie, pozatym, skoro godzisz sie z ewentualnym usunieciem postaci, to czemu

hmm bo niechce tracic kasty na kupno nowego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli nawet Blizz by zrobil taka opcje przenoszenia kont, to tak jak w przypadku postaci, trzebaby bylo placic za to dosyc slono :PP wiec mogloby sie okazac ze kupno wersji EU byloby tansze
pozatym.... mozesz sprzedac stare konto, np na eBayu, na allegro konta US raczej nikt nie kupi, ale mozna probowac, a jak chcesz za mniejsza kase kupic konto EU to tu polecalbym allegro, sa tansze konta ze slabszymi postaciami... albo kupic takie najtansze i zaczac od nowa - moze byc tez taka opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 20:52, grubasek185 napisał:

> > Witam mam jedno pytanie czy jest mozliwosc ze Blizz przezuci mi konto z serwerów
US na
> EU??
> > Oczywiscie jesli ma to byc spowodowane utrata postaci to trudno ale zy wogule jest
taka
> mozliwoesc?
> o ile wiem... to nie, pozatym, skoro godzisz sie z ewentualnym usunieciem postaci, to
czemu
hmm bo niechce tracic kasty na kupno nowego konta

Możesz też spróbować wymienić z kimś na EU daj ogłoszenia na różnych forach wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wiem ze na Boulderfist gra duzo polakow , pisze wiec ten topic aby odnalezc wiekszosc z was .

Tydzien temu przenieslismy sie calym klanem " Circle of Nine" na ten server . Gramy po stronie hordy i staramy sie odszukac wszystkich polakow ktorzy rowniez graja po tej stronie konfliktu .
Kontakt w grze : Souloo , Geralt , Azz , Pedros
www.circleofnine.prv.pl
GG: 1297130

Zapraszamy wszystkich ktorzy graja juz na Boulderfiscie ale rowniez tych ktorzy dopiero maja zamiar lub tych co chca przeniesc swoja postac "PCT" .

zakar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenoszenie "konta" było możliwe chwile po release WoWa EU. Ale polegało ono tylko i wyłącznie na przerobieniu amerykańskiego klucza na europejski (i tylko gdy nie miałeś jeszcze konta amerykańskiego założonego, dlatego to konto w cudzysłowiu). Teraz chyba już nie ma niczego takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się