Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

@michal256

Nie mowie o przenoszeniu konta a o przenoszeniu postaci miedzy serverami. Jest taka mozliwosc w WoW nazywa sie "PCT" niestety jedyna wada tego to musisz zapłacic za to 80zl. W tym momencie niestety strona z PCT im padla ale ogolnie jest to mozliwe. Jesli wejdziesz do account menagera to zobaczysz taka opcje Paimant character transfer(pisalem z glowy jak to dokladnie jest nazwane mozna sie smiac nie komentowac :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: kupuje WoW gram i po tygodniu nie wchodze dopiero po 2 tygodniowej przerwie znowy uruchamiam Wow i Gram i czy te 1 tydzien NIEgrania bedzie liczony jako granie i bede musial placic za miesiac obojetnie czy gram czy tez nie???
np.2 gram pol miesiaca po miesiacu wracam (bez placenia za kolejny miesiac mam tylko zaplacony 1) i dalej moge grac czy musze placic za miesiac kolejny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:47, grubasek185 napisał:

jak grasz i mas zoplacone konto to ci blizz kazda minute liczy :D


jak to? czyli jak zaplace za 3 miechy i nie bede gral przez te 3 miechy to strace kase i dowidzenia?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 15:59, marcin1930 napisał:

jak to? czyli jak zaplace za 3 miechy i nie bede gral przez te 3 miechy to strace kase i dowidzenia?!


Taa, dokładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:00, XardasiK napisał:

> jak to? czyli jak zaplace za 3 miechy i nie bede gral przez te 3 miechy to strace kase
i dowidzenia?!

Taa, dokładnie. :)


Ale to tak glupio, trza przeciez miec kupe kasy zeby pozwolic sobie grac w WoW! Czemu ma taka popularnosc skoro tyle kosztuje i przeciez ludzie nie graja od rana do nocy tylko jak maja czas a jak ja np. chce grac 1 na tydzien to mi sie to nie oplaca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:08, marcin1930 napisał:

W wogule to ta gra zerzera duzo miejsca przez te wszystkie downloady! uuuuuuu :((((

No mi zajmuje 5,5 GB. Na tym polega fenomen WoWa, trzeba tyle płacić, a jeszcze najwięcej (już 7 mln) ludzi w to gra! (największy konkurent WoWa- GW to 2 mln graczy) No jak Ci się skończy abonament nie musisz dalej płacić, ale nie będziesz mógł grać, dopiero po opłaceniu będziesz mógł grać dalej. Spróbuj 10 dniowej wersji darmowej- http://teaser.wow-europe.com/ Mało którzy grają 24h na dobę :P Ja gram jakieś 1h-3h dziennie, 5-6 w weekendy no i czasem po 10h w wakacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:03, marcin1930 napisał:

Ale to tak glupio,


Wcale nie głupio tylko ty źle myślisz;) przecież jak zapłacisz za miesiąc kablówki to jak nie będziesz oglądać to też przepadnie:) logiczne co nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:03, marcin1930 napisał:

> > jak to? czyli jak zaplace za 3 miechy i nie bede gral przez te 3 miechy to strace
kase
> i dowidzenia?!
>
> Taa, dokładnie. :)

Ale to tak glupio, trza przeciez miec kupe kasy zeby pozwolic sobie grac w WoW! Czemu ma taka
popularnosc skoro tyle kosztuje i przeciez ludzie nie graja od rana do nocy tylko jak maja
czas a jak ja np. chce grac 1 na tydzien to mi sie to nie oplaca :(


Oo... Jaka kupe kasy? Może w Polsce... Zainteresuj się ile zarabiają np. w angli czy irlandii. Np 2tys euro. 11 euro to duzo? w tym wypadku nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Fortuna? Noo, jakby kazali Ci 100 euro miesięcznie to bym przyznał rację... Lepiej wydac 50 dych na wowa niz isc sie upic z kolegami i jak cie zgarna placic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest ot dużo (mam 13 lat)ale nie nażekam.Tak jak wyżej napisali useży wole sobie miecha zagrać i mieć przyjemnośc nić zapalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 19:48, Radzisz napisał:

> > > jak to? czyli jak zaplace za 3 miechy i nie bede gral przez te 3 miechy to strace

> kase
> > i dowidzenia?!
> >
> > Taa, dokładnie. :)
>
> Ale to tak glupio, trza przeciez miec kupe kasy zeby pozwolic sobie grac w WoW! Czemu
ma taka
> popularnosc skoro tyle kosztuje i przeciez ludzie nie graja od rana do nocy tylko jak
maja
> czas a jak ja np. chce grac 1 na tydzien to mi sie to nie oplaca :(

Oo... Jaka kupe kasy? Może w Polsce... Zainteresuj się ile zarabiają np. w angli czy irlandii.
Np 2tys euro. 11 euro to duzo? w tym wypadku nie :P


Tak tylko ze my przykladowo zarabiamy przykladowo 6tys. i to jest duzo no ale te liczenie jak sie nie gra to przesada ;) Za niedlugo zdecyduje sie czy kupic WoW z Karta czy tez nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba dla której już wykonałeś quest jest na mapie zaznaczona na żółto abyś wiedział gdzie iść. NIe wykonany quest nie jest pokazywany-musisz sam to wyczytać w quest logu. Jakbyś utknął na dłużej z jakimś q, to spytaj innych graczy co robić dalej lub pytaj tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się