Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Kolejne 36 h zabrane tak podliczajac to przez ost poltora miecha zabrano mi 5dni gry i zero dni extra za to, blizard to zwykli zlodzieje, jeszcze napisza bezczelnie dziekujemy za zrozumienie, nie wiem komu bo ja tego nierozumiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo, znalazlem dosyc interesujaca wiadomosc, mysle ze ucieszy wszystkich ktorzy lubuja w end-game instancjach i nie moga sie doczekac t4 ;)

"There is a tier 4 set for most builds for each class.
The boss drops a "token" for a certain slot for a certain set of classes (it''s not really called a "token", but I''m speaking of it mechanically here), which you then turn in for the type of set piece of your choice (ie: for a warrior, the tanking plate or the dps plate, or for a druid you choose between the healing, moonkin, or feral gear)." by Kalgan

brzmi to dosyc ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 06:05, CH1CKEN napisał:

Osoba dla której już wykonałeś quest jest na mapie zaznaczona na żółto abyś wiedział gdzie
iść. NIe wykonany quest nie jest pokazywany-musisz sam to wyczytać w quest logu. Jakbyś utknął
na dłużej z jakimś q, to spytaj innych graczy co robić dalej lub pytaj tu.


Aha dzieki, i mam jeszcze 1 pytanie czym sie ruznia Paladyn od Wojownika?? Inne mniej wiecej wiem ale tego nie umiem rozgrysc. A wogule co to za roznica czy bede human czy krasnoludem??

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 17:38, marcin1930 napisał:

> Osoba dla której już wykonałeś quest jest na mapie zaznaczona na żółto abyś wiedział gdzie

> iść. NIe wykonany quest nie jest pokazywany-musisz sam to wyczytać w quest logu. Jakbyś
utknął
> na dłużej z jakimś q, to spytaj innych graczy co robić dalej lub pytaj tu.

Aha dzieki, i mam jeszcze 1 pytanie czym sie ruznia Paladyn od Wojownika?? Inne mniej wiecej
wiem ale tego nie umiem rozgrysc. A wogule co to za roznica czy bede human czy krasnoludem??

Pozdrawiam!


Warrior jest albo od tankowania czyli zbierania obrażeń na siebie albo od zadawania obrażeń dmg dealer czyli od zadawania obrażeń ponieważ jako jedyna postać zadaje ich najwięcej ale niestety 90% jego skuteczności w walce to ekwipunek ( przeciętnie dobrze ubrany zadaje z criticalem 2k obrażeń.
Paladyn to postać hybrydowa czyli ma coś z warriora i priesta. Fajny na solowanie bo może sie leczyć ale nigdy nie zada tak wielkich obrażeń jak wojownik.
Różnica między homanem a dwarfem:
Człowiek moim zdaniem jest lepszy dla paladyna ponieważ ma +5 do mieczy i buław. dobry też jest na 2w warriora.
Krasnolud jest lepszy dla wojownika bo ma dużo siły i staminy ale zato ma mniejszą szanse na unik i criticala od człowieka o jakieś 2%. Najlepszy jest na tanka.
Reasumując czy będziesz grał krasnoludem czy człowiekiem to nie ma większego znaczenia i nie jest tak istotne jak u priesta który ma dodatkowe czary tylko dla danej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 18:16, metal napisał:

> > Osoba dla której już wykonałeś quest jest na mapie zaznaczona na żółto abyś wiedział
gdzie
>
> > iść. NIe wykonany quest nie jest pokazywany-musisz sam to wyczytać w quest logu.
Jakbyś
> utknął
> > na dłużej z jakimś q, to spytaj innych graczy co robić dalej lub pytaj tu.
>
> Aha dzieki, i mam jeszcze 1 pytanie czym sie ruznia Paladyn od Wojownika?? Inne mniej
wiecej
> wiem ale tego nie umiem rozgrysc. A wogule co to za roznica czy bede human czy


Aha thx to juz wiem ;) Ale za chorde to mniej ludzi gra no nie?! :D

Dnia 19.10.2006 o 18:16, metal napisał:

krasnoludem??
>
> Pozdrawiam!

Warrior jest albo od tankowania czyli zbierania obrażeń na siebie albo od zadawania obrażeń
dmg dealer czyli od zadawania obrażeń ponieważ jako jedyna postać zadaje ich najwięcej ale
niestety 90% jego skuteczności w walce to ekwipunek ( przeciętnie dobrze ubrany zadaje z criticalem
2k obrażeń.
Paladyn to postać hybrydowa czyli ma coś z warriora i priesta. Fajny na solowanie bo może sie
leczyć ale nigdy nie zada tak wielkich obrażeń jak wojownik.
Różnica między homanem a dwarfem:
Człowiek moim zdaniem jest lepszy dla paladyna ponieważ ma +5 do mieczy i buław. dobry też
jest na 2w warriora.
Krasnolud jest lepszy dla wojownika bo ma dużo siły i staminy ale zato ma mniejszą szanse na
unik i criticala od człowieka o jakieś 2%. Najlepszy jest na tanka.
Reasumując czy będziesz grał krasnoludem czy człowiekiem to nie ma większego znaczenia i nie
jest tak istotne jak u priesta który ma dodatkowe czary tylko dla danej rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym posiadaczem tej o to gry:) ale mam troche problem otoz nie wiem jak sie zarejestrowac?:( i czy moge bez rejestracji grac pierwszy miesiac za darmo? prosze o odpowiedz graczy ktorzy wiedza co i jak z giory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraj się kasować te teksty, kopiowanie długich postów to spam :P chorde? Miałeś na myśli Horde chyba! :P Rzeczywiście większość graczy to Alliance, ale jeśli chodzi o realmy to różnie :P Na moim np. (Mazrigos-patrz profil, w podpisie :P) 57% to Horda, 43% to Alliance więc ja nie narzekam :P Ale ogólnie wszytkich Alliance jest więcej, więc grajcie Hordą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść do gry musisz się zalogować. Aby się zalogować musisz mieć konto. Abonament jest liczony od momentu założenia konta. Aby założyć konto wchodzisz na stronę WoWa i klikasz Create Account. Potem tylko formalności-dane o sobie, cd-key z gry i numer karty kredytowej (musisz podać, nawet jeśli nie masz karty, więc podaj z internetu i wyłącz automatyczne pobieranie abonamentu po założeniu konta). Gdzie zakłądasz konto zależy od gry, jeśli masz wersje US: http://www.worldofwarcraft.com/
EU: http://www.wow-europe.com/en/
Azjatyckiej raczej nie posiadasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy daj znać jak Ci się uda założyć konto (lub jak Ci się znów coś nie uda :P). Privy? Stary, nie ma porównania, battlegroundy, AH, instance 20 i 40 osobowe! No i brak laga! (oczywiście na oryginale, bo gdzie? :P) No i nie przeklinaj :P
PS. Co do wymagań BC - warto odnotować iż wymaga 10GB na dysku (zwykły WoW ma 5.5 GB-doszło 4,5 GB, Azeroth ma się powiększyć o 25%... (Outland), nie wiem jak to Blizz liczy 25% z 5,5 = 4,5... :P, wiem, wiem, doszły dwie nowe rasy, umiejętności i moby, ale 10GB... - to chyba rekord, jeszcze nie widziałem gry co tyle zajmuje... :P)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:45, pres1990 napisał:

Jeśli chcecie normalnie grać w TBC to prosze nie marudzić. Wyszstko to jest robiony by bezproblemowomoza
będzie grać w dodatek


Co mnieto obchodzi?? musza wylaczyc gre? wporzadku ale niech mi oddadza te 36 godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się