Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hejka ludzie mam dakie małe pytanko .Na jakim serwerze PvE gra najwięcej Polaków.Grałęm na Burning Legion (Bo tam jest najwięcej Polaków jeśli chodzi o PvP)ale tam cały czas trzeba patrzeć kto idzie z tyłu i czy przypadkiem ciebie niezaatakuje,więc ten tryb przestał mi się nagle podobać.Jakbyście mogli napisać gdzie jest najwięcej Polaków i na jakich realmach PvE WY gracie .Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:16, CH1CKEN napisał:

Wiem, pamiętam jak ktoś się tu chwalił, że nabił w 3h, a ja próbowałem się do tego zbliżyć
(Tauren, questing w Mulgore, bo widziałem 3lvl Taurena w Durotar, który uzasadnił swoje przyjśćie
tu tym, że tu są łatwiejsze questy...), no i niestety miałem 4h i 10min ;P Chodzi Ci o to,
że podałem Twoją nazwę gildii? :P No, cóż wbiłem na wow-europe.com i sprawdziłem Cię na w PvP
rankingu :P


w 3h naprawde się da :) to polega na odpowiednim oddawaniu questow ;p ale 4h to dobry wynik :) pochwale sie wam ze nie udalo mi sie 20 lvl postacia z hordy nabic :P nie podoba mi sie klimat taurenow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 16:16, CH1CKEN napisał:

BTW Ja dzisiaj podczas grania w WoWa dostałem zamiany klawirki z qwerty, na qwertz (laptopowa)
i bardzo mi to utrudniało pisanie (na chatach, whispach), mam nadzieję, że jak włącze go teraz
to już nie będę miał tego problemu.


Też dość często mam ten problem. Co ciekae po Alt-Tabowaniu do Windowsa wszystko jest ok. Wynika z tego, że to w WoWie jest jakaś kombinacja klawiszy, która zmienia y na z. Niby problem żaden, ale znaki alternatywne czyli np. !@$%^&*/() też zmieniają swoje miejsce. Szczególnie podmiana slasha może być dość uciążliwa. Często zdarza mi sie, że podczas dlaszej gry znów wcisnę tę kobminację i wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:14, Radzisz napisał:

jak macie normalnie wcisnijcie ta kombinacje i zmieni na wasz problem, jak chcecie zeby bylo
dobrze znowu kombinacja ;]


Spróbowałem, to nie to :). Z tego co się oreintuje jest to kombinacja do zmiany ustawień klawiatury w Windowsie, a jak napisałem, problem występuje tylko w WoWie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten błąd jest pewnie spowodowane przeciążeniem się / przegrzaniem komputera
podajcie paramtetry swojich sprzetów( ci którzy mają ten problem) to sprubóje doradzić

heh sam zamierzam grać w WoW''a - akurat mam 50 zł kieszonkowego miesięcznie (wyliczając - ale dodatkowa kaska to ędzie około 70zł)
a aktualnie zbieram na nowego kompa - bo ten co mam teraz ; gruchot go nie przetrzyma ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 20:22, Ciechan napisał:

> jak macie normalnie wcisnijcie ta kombinacje i zmieni na wasz problem, jak chcecie zeby
bylo
> dobrze znowu kombinacja ;]

Spróbowałem, to nie to :). Z tego co się oreintuje jest to kombinacja do zmiany ustawień klawiatury
w Windowsie, a jak napisałem, problem występuje tylko w WoWie. :)


mi w wowie to dzialalo oO dla kumpla tez! oO nie wiem wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 17:17, jaruczek napisał:

>
> > Heh , chciałbym w końcu zacząć na serio grać... nie wiem jaka klasa i jaka rasa...
co
> byście
> > mi poradzili? Jakie techniki walk odpowiadają jakim klasom? Itp..
>
> Priest

Dlaczego akurat Priest?



Ja mam schadowpriesta jego zalety:

-Kazda gildia cie chce
-Do instancu idziesz bez problemu kazde party cie chce
-Szybciej sie leczysz niz cie biją
-Masz physic scream i vampiric embrance;]
-Jezeli jestes schadowform jedynie dobry palladyn jest w stanie cie pokonać

Wady
-Brak kasy skili duzo duzo kosztuja a na mounta zbierac trzeba (na tego po 40 dali mi kumple na epicka juz sam musze zebrac)
-Jezeli jestes Holy to sie nudzisz bo leczysz a kazde nieudane party to twoja wina;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja mam schadowpriesta jego zalety:
-Kazda gildia cie chce

Yy... Jasne, każda gildia *marzy* o Shadowprieście, szczególnie takim który nie wychodzi z Shadowform. Ba, nie przyjmą cię jeśli nie będzie miał minimum 31 Shadow.

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

-Do instancu idziesz bez problemu kazde party cie chce

J.w. Ludzie nie chcą "shadowpriesta", chcą priesta który leczy.

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

-Szybciej sie leczysz niz cie biją

Każda klasa może się podleczyć bandażami po walce więc akurat to żaden argument

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

-Masz physic scream i vampiric embrance;]

No i? Ale nie masz Death Coil/Frost Nova/Mortal Strike/Peta/Dual Wielda czy dziesiątek innych skilli. W jakiż to sposób 2 czary decydują o danej klasie?

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

-Jezeli jestes schadowform jedynie dobry palladyn jest w stanie cie pokonać

Jakoś zawsze mi się wydawało, że Mana Burn > Paladyn, i to nawet niestalentowane - a przechwalanie się wynikami dueli raczej nie stanowi istoty danej klasy.

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

Wady
-Brak kasy skili duzo duzo kosztuja a na mounta zbierac trzeba (na tego po 40 dali mi kumple
na epicka juz sam musze zebrac)

Jakoś nie zauważyłem bym płacił za trenowanie skilli więcej niż jakąkolwiek inną klasą, więc co to za argument? Jak umiesz zarabiać, masz kase, jak nie - to ci "kumple dają".

Dnia 21.10.2006 o 22:30, Ponury Żniwiarz napisał:

-Jezeli jestes Holy to sie nudzisz bo leczysz a kazde nieudane party to twoja wina;]

Wiem, że to szokujące, ale niektórzy robią priesta nie po to by być pseudo-warlockiem, ale po to żeby leczyć i z własnej woli wybierają holy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia na temat priesta jest nieco inna. Nie sugeruj się "schadowpriestem". Główne zadanie tej klasy to leczenie, i tego właśnie ludzie oczekują od ciebie. Owszem, istnieje drzewko talentów shadow, nastawione na zadawanie dmg i szybsze zabijanie - ale jeśli interesuje cię głównie to, to nie widzę zbytniego sensu rolowania priesta. Zaosczędzisz sobie nerwów robiąc "normalną" postać dps, a nie SP - choćbyś dał wszystkie punkty w shadow i nawet nie wykupił jednego czaru leczącego, zapraszając cię do party ludzie oczekują że będziesz leczył. Na rajdy - tak samo, rzadko się zdarza by gildia brała priesta po to by siedział w Shadowform(który uniemożliwia leczenie ale zwiększa siłę twych czarów ofensywnych) a nie leczył - i w konsekwencji pełno jest niezadowolonych Shadow Priestów, którzy nagle odkrywają, że nie tak łatwo dostać się do jakiejś dobrej gildi nie lecząc, czy że gildia nieprzychylnie patrzy na postać leczącą która nie ma żadnej ochoty zbierać przedmioty do leczenia, a przymierza się do najlepszych itemków do damage.
W skrócie - jeśli nie masz ochoty leczyć innych chociaż troche, priest nie jest klasą dla ciebie - tak samo jak Paladyn. W pewnym stopniu dotyczy to też szamana i druida - mimo, że są to klasy hybrydowe(druid i przytankuje, i poleczy, i dps porobi) to jednak nie od dziś wiadomo, że jeśli jakaś klasa może leczyć - to oczekuje się od niej że będzie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo laickie pytanie dot. płatności za Wow-a. Otóż czy mogę zrobić tak:
1. Zakładam konto Wow-a, aktywuje i podaję nr. karty kredytowej.
2. Zaraz po założeniu konta, wywalam opcję zapłąty kartą kredytową, wybieram opcję pre-paid i gram na darmowym miesiącu.
3. Po upłynięciu darmowego miesiąca wbijam nr. karty pre-paid.


Jest to możliwE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 01:03, deep-dep napisał:

Mam bardzo laickie pytanie dot. płatności za Wow-a. Otóż czy mogę zrobić tak:
1. Zakładam konto Wow-a, aktywuje i podaję nr. karty kredytowej.


Oczywiście:)

Dnia 22.10.2006 o 01:03, deep-dep napisał:

2. Zaraz po założeniu konta, wywalam opcję zapłąty kartą kredytową, wybieram opcję pre-paid
i gram na darmowym miesiącu.


Jak najbardziej:) ponieważ po założeniu konta nie ściągnie sianka z karty:) zrobi to dopiero po upłynięciu tego darmowego miesiąca:) Czyli zrobisz tak jak piszesz!

Dnia 22.10.2006 o 01:03, deep-dep napisał:

3. Po upłynięciu darmowego miesiąca wbijam nr. karty pre-paid.


Ponownie zgadza się!;) dokladnie tak jak piszesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej prawda :) Priest bez leczenia, to jak mag bez sheepowania :) lub warrior bez tarczy: na instancjach bezużyteczny :P
Chociaż Shadow priest ma DPS nie powiem ze ho ho .. albo i jeszcze większy :D Ja polecam grać ''shadowem'' do lv 55-60, potem koniecznie zmienić drzewko na Holy głównie i trochę do dyscypliny.

A i jeszcze jedno: "Jezeli jestes Holy to sie nudzisz bo leczysz a kazde nieudane party to twoja wina;] "
Nie mogę się zgodzić z tym zdaniem. IMO jest jeszcze inna klasa, która to ma bardziej przerąbane na instancjach, a jest to oczywiście MT. Jeśli dobrze pełnisz swoją funkcję MT, pozostali cię ubóstwiają. Jeśli coś robisz źle, zwykle team się rozpada : /
Ja, grając priestem, bardzo często nie wyrabiałem z leczeniem ale zwykle były to sytuacje i tak z góry przegrane i nikt nie miał potem żadnych pretensji. Jeszcze zależy to od ludzi, z którymi się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 01:09, Dann napisał:

Chociaż Shadow priest ma DPS nie powiem ze ho ho .. albo i jeszcze większy :D Ja polecam grać
''shadowem'' do lv 55-60, potem koniecznie zmienić drzewko na Holy głównie i trochę do dyscypliny.

Nigdzie tego nie zanegowałem - stwierdzam tylko, że sugerowanie się siłą Shadow przy tworzeniu postaci będzie pomyłką. No chyba, że komuś zależy tylko i wyłącznie na duelowaniu się albo solowaniu. Generalnie robienie priesta *tylko* pod shadow zawsze kojarzyło mi się z ludźmi którzy to nasłuchali się jaki to SP jest imba i sami chcieli tacy być. (tudzież napływ nowych "priestów" po 1.10 i buffach holy/disc, gdzie też co niektórzy myśleli, że teraz każdy priest będzie prawdziwą maszyną do zabijania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 02:16, Vramin napisał:

W WoW nie grywam, nie stać mnie na abonament i nie lubię fantasy ale to --> http://biznes.onet.pl/14,1367285,,3254,ft.html
może graczy zainteresować. Fiskus przegina.


Lol, jakby to powiedzieć - komuś naprawde konkretnie odbiło :P

Niech se podatkują tego kto w rzeczywistości sprzedaje, ale nie tego kto zdobyte dobra w grze wykorzystuje do zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 00:20, KaPe napisał:

> Ja mam schadowpriesta jego zalety:
> -Kazda gildia cie chce
Yy... Jasne, każda gildia *marzy* o Shadowprieście, szczególnie takim który nie wychodzi z


No tak zawsze sie jednak mozesz zmienic;] po 2 ja mam wysokolewelowa postac jakos bezproblemu przyjeli mnie do duzej gildi;] A jeżeli chodzi o te 2 czary bużka sugeruje że to było lekko żartobliwie;p Wyniki dueali jak wyniki dueli ja gram hordą chodzi mi o BG ,

Dnia 22.10.2006 o 00:20, KaPe napisał:

Wiem, że to szokujące, ale niektórzy robią priesta nie po to by być pseudo-warlockiem, ale po to żeby leczyć i z własnej woli wybierają holy.


Nierozumiem tej odpowiedzi na pytanie ;] Napisałem że jesli jestes prm hellerem to kazde nieudane party to towja wina zwykle a twoja odpowiedz jakas dziwna jest bo ni w zab do tego zdania sie ma;]

Widze że kolega bardzo nielubi schadowpriestow;] Natomiast jeżeli jest tak jak przedstawiles to dlaczego większośc chce bądż nimi jest;] i nienazwalbym schadowa pseudo warlockiem ale to juz twoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się