Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Pamiętacie konkurs na worldofwarcraft.com.pl ?? Do wygrania było 150 kluczy do beta testów Burning Crusade! Wyniki zostały już ogłoszone. Chyba nic się nie stanie, jak się pochwalę, że należę do tych szczęśliwców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby z czym? Pzecież CDP (tak jak to miało w przypadku WoWa) nie zlokalizuje instrukcji, tym bardziej całej gry... Nakleji tylko nalepkę, że gra wymaga podstawki i opłacania abonamentu i doda wPLN do pudełka. A CDP na pewno wyda to w dniu premiery amerykańskiej i europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 17:43, KaPe napisał:

No mam taką nadzieje, że wyskocze sobie do sklepu i wróce z TBC, zamiast czekać nie wiadomo
ile.



Do sklepu? Chyba żartujesz! http://www.gram.pl/sklep.asp - tam zamawiaj! W przypadku podstawki na półki sklepowe trafiło tylko parę pudełek, a te zniknęły wręcz błyskawicznie! CDProjekt prowadząc zamówienia, musiał ściągać dodatkowe pudełka żeby starczyło na zamówienia internetowe! Naprawdę - zamów przez internet jak najszybciej, bo potem się może okazać że dodatku nie będzie przez kilka następnych tygodni (tak było zarówno z podstawką gry jak i kartami pre-paid).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:15, Michal256 napisał:

Do sklepu? Chyba żartujesz! http://www.gram.pl/sklep.asp - tam zamawiaj! W przypadku podstawki
na półki sklepowe trafiło tylko parę pudełek, a te zniknęły wręcz błyskawicznie! CDProjekt
prowadząc zamówienia, musiał ściągać dodatkowe pudełka żeby starczyło na zamówienia internetowe!
Naprawdę - zamów przez internet jak najszybciej, bo potem się może okazać że dodatku nie będzie
przez kilka następnych tygodni (tak było zarówno z podstawką gry jak i kartami pre-paid).


hehe kolega mowi bardzo słusznie ;] bierz puki jest jeszcze ja osobiscie się nie przejmuje bo juz mam zamówionego ^^ wiec teraz tylko czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 19:08, AquariuS. napisał:


hehe kolega mowi bardzo słusznie ;] bierz puki jest jeszcze ja osobiscie się nie przejmuje
bo juz mam zamówionego ^^ wiec teraz tylko czekam ;]



Ależ teraz niema jeszcze;p Dopoki niezlozy cdp zamóienia w Blizzie wszyscy ktorzy zamowią swoje pudełko je dostaną;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:31, Ponury Żniwiarz napisał:

Ależ teraz niema jeszcze;p Dopoki niezlozy cdp zamóienia w Blizzie wszyscy ktorzy zamowią
swoje pudełko je dostaną;p


W Polsce nie ma ale w USA już można składać zamówienia ;] bo podstawkę również zakupiłem w USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 18:57, pres1990 napisał:

Czy ktos wie jakie warunki trzeba spełnić by przetransferować postać na inne konto?


Musisz być właścicielem obu kont, pamiętać odpowiedź na sekretne pytanie i zapłacić odpowiednią sumkę pieniędzy.

Nie można zmieniać właściciela konta - zatem nie można zmienić w profilu imienia i nazwiska. Za zmianę właściciela konta grozi ban z World of Wacraft. Tak samo nie wolno zmieniać właściciela postaci (jest to sprawdzane przez Blizzarda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem takiego e-maila nie wiem o co w nim chodzi prosze o pomoc!
Account: ..............
Character name involved: Tatraboy
Type of violation: Naming - Non-Roleplay/Fantasy
Consequences for account: Name change required and warning placed on
account.

Greetings Mr ..................

We are writing to inform you that one or more of your character names are
in violation of our Naming Policy. The Naming Policy is part of the Terms
of Use that govern your play in World of Warcraft and, as such, must be
adhered to. As a consequence of this breach of our Naming Policy, a
warning has been placed on your account. Please note that, should any
further violations of our Rules and Policies occur, this incident will be
taken into consideration when determining the consequences to your
account.

When you next log-in with the character named above, you will be prompted
to select a new name. Please review our Naming Policy before selecting
this new name. This can be found at:
http://www.wow-europe.com/en/policy/namingp1.html.

Please do not reply to this email as you will receive an automated
response.

Regards,

English Game Master Team
Blizzard Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 12:54, Przemaso102 napisał:

Witam dostałem takiego e-maila nie wiem o co w nim chodzi prosze o pomoc!
Account: ..............
Character name involved: Tatraboy
Type of violation: Naming - Non-Roleplay/Fantasy
Consequences for account: Name change required and warning placed on
account.


Znaczy że imie twojej postaci nie spełnia regulaminu dotyczącego imion. Konkretniej - nie było to imie postaci fantastycznej, nie spełniało warunków odgrywania postaci (zakładam że grasz na serwerze RP, bo tylko tam są te reguły pilnowane). Następnym razem jak się zalogujesz do gry będziesz musiał zmienić imie postaci.

Otrzymałeś również pierwsze ostrzeżenie. Gdy następnym razem zostaniesz złapany na nieprzestrzeganiu regulaminu gry może spotkać cię kara (tymczasowy ban albo coś w tym stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:05, Michal256 napisał:

> Witam dostałem takiego e-maila nie wiem o co w nim chodzi prosze o pomoc!
> Account: ..............
> Character name involved: Tatraboy
> Type of violation: Naming - Non-Roleplay/Fantasy
> Consequences for account: Name change required and warning placed on
> account.

Znaczy że imie twojej postaci nie spełnia regulaminu dotyczącego imion. Konkretniej - nie było
to imie postaci fantastycznej, nie spełniało warunków odgrywania postaci (zakładam że grasz
na serwerze RP, bo tylko tam są te reguły pilnowane). Następnym razem jak się zalogujesz do
gry będziesz musiał zmienić imie postaci.

Otrzymałeś również pierwsze ostrzeżenie. Gdy następnym razem zostaniesz złapany na nieprzestrzeganiu
regulaminu gry może spotkać cię kara (tymczasowy ban albo coś w tym stylu).



Dzieki za odpowiedz bo juz sie balem ze mi ktos ukradl konto. A jeszcze jak bys mogl mi powiedziec jak zmienic imie postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:12, Przemaso102 napisał:

Dzieki za odpowiedz bo juz sie balem ze mi ktos ukradl konto. A jeszcze jak bys mogl mi powiedziec
jak zmienic imie postaci?


When you next log-in with the character named above, you will be prompted
to select a new name.

Gdy następnym razem zalogujesz się postacią o powyższym imieniu, zostaniesz poproszony o wskazanie nowego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 13:18, Michal256 napisał:

> Dzieki za odpowiedz bo juz sie balem ze mi ktos ukradl konto. A jeszcze jak bys mogl mi
powiedziec
> jak zmienic imie postaci?

When you next log-in with the character named above, you will be prompted
to select a new name.

Gdy następnym razem zalogujesz się postacią o powyższym imieniu, zostaniesz poproszony o wskazanie
nowego imienia.


Ok teraz juz wszystko wiem.Wielkie dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2006 o 18:15, Michal256 napisał:

Naprawdę - zamów przez internet jak najszybciej, bo potem się może okazać że dodatku nie będzie
przez kilka następnych tygodni (tak było zarówno z podstawką gry jak i kartami pre-paid).


I zapłać CDP więcej niż sugeruje Blizzard;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam takie pytanko. Czy po zakupie TBC dostanie się znów Darmowy czas gry czy nie ? Bardzo ta sprawa mnie interesuje. Wiecie może coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się