Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam ;] Mam wow już dośc długo i stanął przedemną dylemat;] Na jednym z nowszych realmow stworzylem postac Undead Priesta w tej chwili dobijam juz nim do 60 lvl (57 lvl) 22 konczy mi sie prepaid ale na serwerze jestem bo jest bardzo dobra rajdujaca gildia uczeszczajaca regulranie do MC ZG i bijaca onyxie;] I zastanawiam sie czy przedłużyć abonament czy czekac 2 miechy na burning Cursade ale w tym 2 przypadku wywala mnie z gildi;/
Stronka gildi www.moonblades.go.pl żebyście mogli ocenić jej (nasz) dokonania i stiwerdzić czy opłąca mi sie nią przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie masz gwarancji, że w 1 przypadku też cię nie wywalą po wyjściu TBC. Zmniejszenie rozmiarów rajdów z 40 na 25 może się skończyć wywaleniem 15 osób, bo dobranie kolejnych 10 na 2 rajdy będzie dużo trudniejsze od strony logistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 14:20, KaPe napisał:

No nie masz gwarancji, że w 1 przypadku też cię nie wywalą po wyjściu TBC. Zmniejszenie rozmiarów
rajdów z 40 na 25 może się skończyć wywaleniem 15 osób, bo dobranie kolejnych 10 na 2 rajdy
będzie dużo trudniejsze od strony logistycznej.


Gildia liczy około 100 osób ;] Więc teamow bedzie pare (z 4) tym samym nie wywala pozatym mamy jescze pvp team tez tam sie moge na premade zaciągnąc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:43, Ponury Żniwiarz napisał:

Gildia liczy około 100 osób ;] Więc teamow bedzie pare (z 4) tym samym nie wywala pozatym
mamy jescze pvp team tez tam sie moge na premade zaciągnąc;]

Równie dobrze po powrocie po 2 miechach można zawsze znaleźć inną gildię. Wraz z BC dużo gildie mają stracić rację bytu, bo nowe instancje będą dla mniejszej liczby osób. Zresztą z 70 levelem stare instancje będzie dużo łatwiej zrobić, a dodając do tego opcję wyszukiwania grupy na pewno łatwiej też będzie zebrać ludzi na (wtedy już dawne) high-endowe instancje.

A tak przynajmniej mi się wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 12:35, Czedwik napisał:

> Gildia liczy około 100 osób ;] Więc teamow bedzie pare (z 4) tym samym nie wywala pozatym

> mamy jescze pvp team tez tam sie moge na premade zaciągnąc;]
Równie dobrze po powrocie po 2 miechach można zawsze znaleźć inną gildię. Wraz z BC dużo gildie
mają stracić rację bytu, bo nowe instancje będą dla mniejszej liczby osób. Zresztą z 70 levelem
stare instancje będzie dużo łatwiej zrobić, a dodając do tego opcję wyszukiwania grupy na pewno
łatwiej też będzie zebrać ludzi na (wtedy już dawne) high-endowe instancje.

A tak przynajmniej mi się wydaje :D


No wiem wiem ale tak dziko będzie starych kumpli zostawic ;/ Tam juz mnie poznali ja ich mila smeiszna atmosferka jest a nowa gildia juz moze taka niebyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie przejmuje-gram na beta testach Burning Crusade, a tu maintenance jest w poniedziałki :P do tego w normalnych godzinach 3:00-11:00 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 12:53, Ponury Żniwiarz napisał:

No wiem wiem ale tak dziko będzie starych kumpli zostawic ;/ Tam juz mnie poznali ja ich
mila smeiszna atmosferka jest a nowa gildia juz moze taka niebyc;/

Ja przyzwyczaiłem się nie przywiązywać do żadnych gildii/klanów z gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:44, Czedwik napisał:

> No wiem wiem ale tak dziko będzie starych kumpli zostawic ;/ Tam juz mnie poznali ja ich

> mila smeiszna atmosferka jest a nowa gildia juz moze taka niebyc;/
Ja przyzwyczaiłem się nie przywiązywać do żadnych gildii/klanów z gier.


Może i masz racje w koncu gdybym akurat tego serwera niewybra;l nawet bym ich nieznal pozna sie nowych;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 14:31, CH1CKEN napisał:

Ja tam się nie przejmuje-gram na beta testach Burning Crusade, a tu maintenance jest w poniedziałki
:P do tego w normalnych godzinach 3:00-11:00 ^^


A ja tam jestem wnerwiony bo brałem udział w tym samym konkursie co ty a klucz wciąż nie dotarł ...

22 godziny opóźnienia ...

Gdzie masz konto pocztowe? Czy tylko na Onecie się tak długo czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz wysłał mi na Gmaila. Poczta onetowska w moim przekonaniu słynie z powolności... (często wysyłałem z niej ważne rzeczy, które dochodziły po kilku godzinach, a na gmailu to samo idzie max kilka minut, chodzi o wiadomości z załącznikiem). Na BWL też się ktoś skarżył, że długo czeka na onecie (pewnie Ty :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:41, CH1CKEN napisał:

Blizz wysłał mi na Gmaila. Poczta onetowska w moim przekonaniu słynie z powolności... (często
wysyłałem z niej ważne rzeczy, które dochodziły po kilku godzinach, a na gmailu to samo idzie
max kilka minut, chodzi o wiadomości z załącznikiem). Na BWL też się ktoś skarżył, że długo
czeka na onecie (pewnie Ty :P).


No niewiem czasem tez pojdzie z pol godziny;p ale fakt onet to utrapienie gdybym mojego onetowego adresu niepdoal w wielu serwisach grach itp to juz bym dawno go nieuzywal;/ BTW mam nadzieje ze tez taki kluczyk dostaneXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów .... Ostatnio nie mogłem grać w WoWa, komputer miałem w serwisie. I co? abonament się wyczerpał, blizzard nie pobrał następnej wpłaty.... na liscie jest jedna oplata ze statusem pending, tylko data to jest 12/11/06 a dzis mamy 15. wysłałem do blizzarda maila i zero odzewu narazie, jedyne co tam pisze to cos z bledem danych.... pewnie znowu nie pasi ze karta tatusia :) no ale coz.... wbilem na swoja poczte. Wczesniej wyslalem screenshota do serwisu blackwing lair.... i wygralem klucz do bety :) Aktualnie sciagam tbc... Dostałem miłą niespodziankę :)
Co do tej wpłaty, myślicie ze muszę jeszcze raz podać wszystkie dane? Niestety teraz nie mogę, coś strona wow-europe.com nie działa mi :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się