Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2006 o 10:36, Bobo napisał:

Co oferuje Burning Crusade, że życzą sobie za niego tyle samo co za podstawowego WoW-a w dniu
premiery? Wnosi tylko nowy teren, wielkości jakiejś 1/3 terenu z WoW i trochę nowości, czyli
mniej więcej 1/3 tego co oferował WoW.
Tym razem nie dam się wydoić i poczekam, aż CDP zrobi promocje na jakieś 50 zł..


Co oferuje? Chłopie to zmienia załą grę! dodali nowe instance, piękne krainy, nowe rasy, skille, pvp .... Testuje bete od tygodnia i nie zwiedzilem nawet 1/10 calego outlandu! ta kraina jest naprawdę duża , questy są zróżnicowane (tak jak zwykle .. ^^ ) ... Pozatym, TBC daje szansę na raidowanie nowym graczom, przeciez shammych i paladynow trzeba wylevelowac :D pozatym 25 man instance .... będzie łatwiej o gildię! Ci co maja t3 będą jedynie troszke szybciej lvlowac, a Ci co nawet tier 0,5 nie maja beda mogl robic to samo... poziom sie wyrównuje, a zanim duza część osób dobije do 70 ... Pozatym, stworki są mocniejsze, będzie więcej wyzwań dla hardcorowców :D troche nowości... blizzard proponuje nam nowe rozwiązania, przy czym nie do konca rezygnuje ze starych. TBC jest o wiele lepsze od podstawki... Pozatym chyba będzie ten 1 miesiąc darmowy...

Jeszcze troche mnie rozsmieszyło to o abonamencie...
"A kim jesteś z zawodu że cię stać"
Myślę, że jak by większość z nas przestała wżerać słodycze, gdyby każdy przestał wydawać kase na pierdolki.... tu 1 zł, tam 2 zł... i się zbiera. pozatym co masz za robote ze Cie na internet stac?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:59, Snake_GMC napisał:

Z tego, co pamiętam to głupi dodatek do Dibalo II też kosztował 150 zł. oO Jeśli tu w cenie
nie ma miecha abonamentu to uznam, że Blizz po prostu robi wyzysk... Czy muszę wszystkim przypominać,
że obiecywali przed premierą WoW-a obniżyć cenę za abonament, jeśli ten odniesie sukces? A
takiego...


Głupi dodatek kosztował 79 zł, a Diablo 2 więcej: albo 159 zł albo 99 zł, już nie pamiętam, no ale więcej jednak. Mam jeszcze pudełka :)
WoW teraz kosztuje 99 zł, to ja poczekam aż dodatek będzie po 59 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 11:50, Radzisz napisał:

Co oferuje? Chłopie to zmienia załą grę! dodali nowe instance, piękne krainy, nowe rasy, skille,
pvp .... Testuje bete od tygodnia i nie zwiedzilem nawet 1/10 calego outlandu! ta kraina jest
naprawdę duża , questy są zróżnicowane (tak jak zwykle .. ^^ ) ... Pozatym, TBC daje szansę
na raidowanie nowym graczom, przeciez shammych i paladynow trzeba wylevelowac :D pozatym 25
man instance .... będzie łatwiej o gildię! Ci co maja t3 będą jedynie troszke szybciej lvlowac,
a Ci co nawet tier 0,5 nie maja beda mogl robic to samo... poziom sie wyrównuje, a zanim duza
część osób dobije do 70 ... Pozatym, stworki są mocniejsze, będzie więcej wyzwań dla hardcorowców
:D troche nowości... blizzard proponuje nam nowe rozwiązania, przy czym nie do konca rezygnuje
ze starych. TBC jest o wiele lepsze od podstawki... Pozatym chyba będzie ten 1 miesiąc darmowy...


Jak będzie darmowy miesiąc to dla mnie wszystko jest OK.
Natomiast znowu wydawać 180 zł na miesiąc grania w WoW... nie widzi mi się.
Dalej podtrzymuję, że dodatek oferuje sporo, ale WoW do dzisiaj (czyli ze wszystkimi patchami, które dodają masę instancji i innych rzeczy) oferuje więcej niż sam dodatek...
Bliz - daj ten darmowy miesiąc to Cię dalej będę lubił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę anulować subskrypcję płatności w WoW-ie (mam opłacony miesiąc, ale nie chcę, by mi automatycznie zabierało kasę z konta)? Daję change subscription, potem " Cancel recurring subscription plan" i pojawia mi się okno z USUNIĘCIEM KONTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 12:13, Snake_GMC napisał:

Jak mogę anulować subskrypcję płatności w WoW-ie (mam opłacony miesiąc, ale nie chcę, by mi
automatycznie zabierało kasę z konta)? Daję change subscription, potem " Cancel recurring subscription
plan" i pojawia mi się okno z USUNIĘCIEM KONTA!


Masz robić dokładnie tak jak robisz - Cancel recurring subscription plan. Konta nie są usuwane przez 6 miesięcy nieaktywności, a nawet po tym czasie Blizzard unika usunięcia konta (komukolwiek usunęli kiedyś? ja nie słyszałem, pomijając cheaterów). Przed ewentualnym usunięciem powinni (chyba) wysłać maila.

Mimo że Cancel recurring subscription plan i Cancel account mają podobne komunikaty, to jest między dwiema funkcjami różnica. Anulowanie konta daje do zrozumienia że chcesz skończyć z grą, anulowanie subskrypcji to przerwanie gry na pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz mam: " Canceled
Payment on this account has been canceled‚ however this account can be used for playing until the current subscription period ends." Z tego co pamiętam to jeszcze miesiąc temu tak nie było - stąd moje zdziwienie... Poza tym to trochę bezsensowne ceregiele, że muszę się tłumaczyć, dlaczego przerywam subskrypcję... Co za problem zalogować się na konto i opłacić kolejny miesiąc samemu? A może za miesiąc będę potrzebował pilnie pieniędzy? I właśnie dlatego nie korzystam z automatycznej subskrypcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"... Poza tym to trochę bezsensowne ceregiele, że muszę się tłumaczyć, dlaczego przerywam subskrypcję"

Badanie rynku, proste, zapewne większość z tych tłumaczeń nie ma dla Blizzarda żadnego znaczenia, ale z niektórych mogą wyciągnąć jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 10:03, Solstheim napisał:

> A kim jesteś z zawodu że cie stać?


By "stać" wystarczy chcieć. Poprosić rodziców o kieszonkowe, wykonywać drobne prace domowe za kase lub najprościej- znajdź prace [najprostsze i najłatwiejsze już przedmówcy podali :)]. Ale jak sie komuś nie chce... cóż "bez pracy nie ma kołaczy" jak mawiali nasi dziadowie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:51, Volvox napisał:

> Ale to chyba w wakacje, bo wroku szkolnym to ni jak nie ma czasu.

Nie powiesz mi, ze uczen w szkole az tak zawalony tydzien ma :) Pozatym sa weekendy :)

Ja w dniu tylko chodze do szkoły, jem i ucze sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 09:14, enderek3 napisał:

> > A kim jesteś z zawodu że cie stać?

By "stać" wystarczy chcieć. Poprosić rodziców o kieszonkowe, wykonywać drobne prace domowe
za kase lub najprościej- znajdź prace [najprostsze i najłatwiejsze już przedmówcy podali :)].
Ale jak sie komuś nie chce... cóż "bez pracy nie ma kołaczy" jak mawiali nasi dziadowie :D.

ok tyle tylko ze czemu napisąłes to do mnie? skoro ja odpowiadałem na tamten post.. ok mam pytanie cyz wow chodzi na zintegrowanych kartach graf.? bo obek chodzi i chce miec pewnosc bo do kasy na wowa jeszcze 16 dni i 13godzin:D(lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 13:20, Snake_GMC napisał:

"Canceled Payment on this account has been canceled‚ however this account can be used for playing until the
current subscription period ends."

"Anulowanie subksrypcji zostało anulowane, jednakże to konto może być używane (do grania) póki nie skończy się abonament." W luźnym tłumaczeniu, -o ile pamiętam to było zawsze. Chodzi o to, że jak skończy się abonament to nie pobiorą go automatycznie (musisz użyć pre-paid lub znów podać numer karty kredytowej), ale grać możesz dopóki się on (abonament) nie skończy.

Konta NIE USUNIESZ. Możesz wybrać na dole Cancel Account, ale musisz (chyba) do nich zadzwonić i podać przyczynę rezygnacji z gry. Nawet wtedy konta nie usuwają, ale mogą to zrobić po upływie 6 miechów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2006 o 15:25, CH1CKEN napisał:

Konta NIE USUNIESZ. Możesz wybrać na dole Cancel Account, ale musisz (chyba) do nich zadzwonić
i podać przyczynę rezygnacji z gry. Nawet wtedy konta nie usuwają, ale mogą to zrobić po upływie
6 miechów.

ja kiedys jak konczylem grac wcisnalem cancell account... potem zaplacilem i jest luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 19:11, T34 napisał:

Jakis nowy patch próbuje mi się ściągnąć tylko, że w ogóle nie rusza i po pewnym czasie rozłącza
mi neta.

Też tak macie?

Mi się ściągnęło 11% i stanęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się