Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

/w nickpostaci
/g guildchat
/1
/2
/3
/4
zalezy od ustawien

Gdy jestes w oknie z wyborem postaci, w prawym gornym rogu jest guzik change realm. i tam szukasz, do wlasnego serwera da sie wrocic, nie traci sie postaci, nic sie nie traci. nie zdziw sie w srode jak realmow nie znajdzie, przerwa techniczna
jest jeszcze lista przyjaciol, cos takiego jak na gg mozna dodac.... radzilbym poczytac ksiazeczke ktora jest w pudeleczku wowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Nie będę zakładał oddzielnego tematu tylko spytam tu.

Chciałbym stworzyc sobie nową postac po dużej przerwie w grze, lecz mam dylemat na jakim serwie. Jest mi wlasciwie obojętnie czy to będzie PvP czy PvE - ważne aby grało tam dużo polaków którzy przygarnęliby mnie do jakiejś (4 funowej) gildii :)

Gdzie polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:36, AquariuS. napisał:

mam problem jak sie nazywała strona gdzie jest opisane qu przedmioty itd. czyli wszystko z
WoW ?? bo gdzies mi wcieło adres a na pamiec nie pamietam


http://www.thottbot.com/

Prosze moderatora o usuniecie mojego poprzedniego posta. Wzrok mi słabnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:32, BiShopKF napisał:

BTW co to za nowy patch (1.12.x to 2.0.1) który gra chce sciągac po jej wyłączeniu ???

to moze cos z nowym pvp... nie wiem nie gram w normalnego wowa od 3 tygodni, narazie od czasu do czasu w bete pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2006 o 22:24, Radzisz napisał:


to moze cos z nowym pvp... nie wiem nie gram w normalnego wowa od 3 tygodni, narazie od czasu
do czasu w bete pogram


jaka bete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:29, BiShopKF napisał:

Witam
Nie będę zakładał oddzielnego tematu tylko spytam tu.

Chciałbym stworzyc sobie nową postac po dużej przerwie w grze, lecz mam dylemat na jakim serwie.
Jest mi wlasciwie obojętnie czy to będzie PvP czy PvE - ważne aby grało tam dużo polaków którzy
przygarnęliby mnie do jakiejś (4 funowej) gildii :)

Gdzie polecacie ?

Tak jak napisałem PvE Alonus Gildia Sarmacja ok 80 członków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy cos sie mi pograło czy jest bład bo w qu z totemami dokładnie z totemem Earth mamy w 2 czesci zadania mamy wypic Earth Sapta przy własnie przy czym bo umnie pisze zeby to wypić przy Spirit Rock a jak pamietam wczesniej pisało Kodo Rock i jestem przytym kamieniu Kodo Rock ale nic sie nie dzieje i teraz gdzie jest ten Spirit Rock ?? bo ten kodo Rock nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 05:06, ManiakPL napisał:

ortografia to jakis nowy dodatek do wow-a??? bojak takto dajcie linka zeby pobrac albo gdzies
kupic :P


Proponuje się jej nauczyć ;P. I angielskiego też, zdziwisz sie jak bardzo pomaga w graniu w WoW''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:27, ManiakPL napisał:

jaka bete??

The Burning Crusade, nadchodzący dodatek do wowa. Narazie w fazie beta testów ;)
A ortografii i angielskiego przydałoby się nauczyć... Ja nie umiałem za dobrze jak zaczynałem grać w WoWa, ale teraz niezle sobie radze, wkoncu moja gildia angielskojezyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się