Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja założyłem konto, a mam 16 lat (oczywiście podałem prawdziwe info).

W WoW poruszasz się kombinacją WSAD i myszką wybierasz różne ikonki (z UI) czy cele. Można włączyć opcję poruszania się za pomocą myszki, ale bardziej praktyczny jest WSAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przecieki na temat daty pojawienia się nowego patcha "Before the storm"? Bo muszę przyznać, że czekam na niego z niecierpliwością (szczególnie na opcję Looking For Group).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:50, ferbi napisał:

Są jakieś przecieki na temat daty pojawienia się nowego patcha "Before the storm"? Bo muszę
przyznać, że czekam na niego z niecierpliwością (szczególnie na opcję Looking For Group).

Jeśli dobrze pamiętam 6 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 17:29, ferbi napisał:

Ale mam okropne lagi:/ Latency dobija do 1000 ms. Nie da się grać :/


Mam to samo.. dzis jakos przed poludniem zaczelo lagowac.. i tak jest do tej pory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 18:03, XardasiK napisał:

Mam to samo.. dzis jakos przed poludniem zaczelo lagowac.. i tak jest do tej pory :/


Jak i duża liczba innych Polaków. Ten problem u innych jakoś nie występuje, tylko znowu u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:10, CH1CKEN napisał:

Ja założyłem konto, a mam 16 lat (oczywiście podałem prawdziwe info).


Kiedyś tego nie sprawdzali (gra nie pytała się o datę urodzenia). Mimo to, jak będziesz musiał coś załatwić z Blizzem (np. gdy konto Ci zwiną albo będziesz chciał zmienić dane osobowe), to możesz mieć problem, bo mogą chcieć ksera dowodu osobistego.

Dnia 01.12.2006 o 16:10, CH1CKEN napisał:

W WoW poruszasz się kombinacją WSAD i myszką wybierasz różne ikonki (z UI) czy cele. Można
włączyć opcję poruszania się za pomocą myszki, ale bardziej praktyczny jest WSAD.


Najlepiej to chodzi się korzystając jednocześnie z myszki i klawiatury. WSAD + QE i przy użyciu naraz obu klawiszy myszy. Po pewnym czasie gry łatwo jest poruszanie się opanować, można swobodnie przechodzić z jednego sposobu chodzenia na drugi gdy potrzebujesz wskaźnik myszy do zaznaczenia czegoś itd. Podobnie ze skillami, można klikać na pasku, można korzystać ze skrótów, jak kto lubi.

Dodatkowo można też włączyć tryb click-to-move który polega na tym, że myszą wskazujesz gdzie chcesz aby postać szła, a ona tam pójdzie. Tylko z tym trzeba uważać, bo postać będzie próbowała iść w prostej linii do celu - czyli jeżeli na drodze znajduje się przeszkoda to możesz nie dojść do celu. Co więcej, włączenie trybu click-to-move nie wyłącza pozostałych metod poruszania się, to znaczy że jak opcje włączysz to wciąż masz swobodę poruszania się (jednak jak nie używasz to lepiej wyłączyć, żeby przypadkiem nie pójść gdzieś postacią). Przy click-to-move postać nie będzie skakać automatycznie (trzeba ręcznie w odpowiednim momencie nacisnąć klawisz skoku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym kserem to leka przesada. Taki wynalazek istnieje tylko u nas, wiec niemozliwie, aby Blizzard wymagał dowodu w jakiejkolwiek sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 01:32, ferbi napisał:

Z tym kserem to leka przesada. Taki wynalazek istnieje tylko u nas, wiec niemozliwie, aby Blizzard
wymagał dowodu w jakiejkolwiek sprawie.


Wymagają dowodu gdy chcesz zmienić dane osobowe niemożliwe do zmiany w profilu. Zasadniczo - czemu miałbyś zmieniać nagle imię, nazwisko lub kraj? Jeżeli zmieniasz to Blizzard potrzebuje dowodu, tak dla pewności czy to wciąż jesteś ty, a nie ktoś kto konto ci ukradł (komu konto sprzedałeś, to też jest nielegalne) itd.

Ze zmianą e-maila też mogą chcieć dowodu, ale tu podejrzewam że to wyłącznie w przypadku zmiany e-maila gdy piszesz już do nich wiadomość z nowego adresu (którego w bazie nie mają). Gdy piszesz ze starego e-maila to myślę że takiej potrzeby powinno nie być (chociaż kto wie, na e-mail też mógł się ktoś włamać :P).

Gdy ktoś ukradnie twoje konto i zajdzie potrzeba odzyskania dostępu do konta, Blizzard pyta o jak najwięcej informacji - i dokument jakim jest dowód osobisty ma dość spore znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 16:12, CH1CKEN napisał:

Dostałbyś cd-keya w e-mailu od Blizza, a 10 dni by uciekało od dnia założenia konta, czyli
spokojnie mógłbyś ściągnać grę i ją spatchować, potem założyć konto i grać 10 dni. WoW jest
od 12 lat i może blokować poniżej tego wieku.

Te kody sprawdzające są przeciwko spamerom, bez nich spamerowskie programy zakładałyby w kółko
tysiące (miliony?) kont e-mailowych, growych, itp. i używałyby ich do nielegalnych celów.

sciagałem triala co troche trwało wiec dopiero teraz odpisuje mam 16lat a gra nie chciała mnie odpuscic mniejsza z tym własnie zrobiłem konto gra sie konczy instalowac a ja lece grac:D tylko zastanawiam sie jaki serwe... widziałem tu niedawno ktos wspominał o jakim nowym ide poszukac i wsiąkam w wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy World of Warcraft Burning Crusade jest samodzielnym produktem? Tzn. chodzi samodzielnie (tak jak dodatki do Guild Wars), czy może będzie wymagał do działania podstawowej wersji WoW''a? A może servery zostaną podzielone, jedne dla graczy którzy posiadają tylko zwykły WoW, a drugie dla graczy z dodatkami? ;).

Niestety, w karcie produktu w sklepie gram.pl nie ma nic na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff. Na szczęście już dziś nie ma takich lagów jak wczoraj. Widać TPSA przynajmniej raz stanęła na wysokości zadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, są trzy "legendarne" karty loot. W grze mają one małe znaczenie, ale mają kod pod zdrapką, umożliwiający upgrade postaci z gry MMO. Jedna daje Tabard of Flame (MAM GO! :P). Druga daje peta (taki co za tobą biega-murloca, nie taki który walczy jak pet huntera). Trzecia daje mounta-żołwia (taki co po Tanaris biega). W zestawach dodatkowych są karty z punktami (jeden zestaw=jedna karta= +100 punktów), które można wymieniać na takie oto przedmioty: http://entertainment.upperdeck.com/points/store/c-8-all.aspx , najlepsze są te trinkety ^^
Tu macie więcej info (po angielsku) o kartach LOOT: http://entertainment.upperdeck.com/wow/en/products/loot/default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam Guest Pass i nie wiem jak zarejestrować (bo wiem że inaczej niż normalnego acc :PP). Jeśli spam to srry :P Najszybsza będzie pomoc przez gg (6863085), albo email''a (zgred3000@wp.pl). Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 00:03, pres1990 napisał:

Tak jak napisałem PvE Alonus Gildia Sarmacja ok 80 członków


Oprocz Was graja tam jeszcze jacyś polacy ?? Już zrobiłem postac, ale wole grac po stronie przymierza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się