Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 19:13, BiShopKF napisał:

> Tak jak napisałem PvE Alonus Gildia Sarmacja ok 80 członków

Oprocz Was graja tam jeszcze jacyś polacy ?? Już zrobiłem postac, ale wole grac po stronie
przymierza :P

Nie wiem jak po stronie przymierza. Musisz popytac a po stronie hordy to mnie piko czy są tam jeszcze jacyś polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 18:42, Fragenstein napisał:

Ludzie mam Guest Pass i nie wiem jak zarejestrować (bo wiem że inaczej niż normalnego acc :PP).
Jeśli spam to srry :P Najszybsza będzie pomoc przez gg (6863085), albo email''a (zgred3000@wp.pl).
Z góry thx za pomoc


tak samo jak na fullu tylko klikasz na inny link we "create account" na wow-europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:55, ManiakPL napisał:

mam pytanie jak grać w wow''a na darmowych serwerach?? i gdzie moge znalesc takie serwery cały
czas szukam i nic :) poradzicie cos:) plz


kombinuj.
polacam serwer google.com
a wiesz ze te serwery są nielegalne i do dupy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że kiedyś - dawno temu (jakieś półtora roku, teraz regularnie opłacam) próbowałem grać na takim serwerze. Tragedia. Wiara miała po 270 poziomy, "gej majster" robił sobie po prostu kpiny psocąc się innym, questy nie działały, wiało pustką, lagi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest swietna zakochałłem sie nie to co pirivy na których grałem i mojh rekord wynosił tydzien na takim serwerze bez duzych lagów ale bez zadnych questów:D no ale co do wow wkurzajace sa troche zadania ciagle zaij i siecz ale p[rzyjemnie wykonane lekko denerwuje mnie nieraz to ze potworki sie zrespawnuja za moimi plecami i nieraz mnie zaciachaja bardzo fajnie sie gra w party od kad weszłem poznałem kolesia anglika dobrze nam sie dogadac oraz on wie co i jak wiec narazie sie ucze.. niedługo kupie juz wkoncu wowa normalneo bo to ze na ttrialu nie mozna handlowac na aukcje chyba tez nie mozna wystawiac zeby zarobic ale ogólnie gra wymiata gram ofc po stronie hordy mysle ze ork warrior na 2 weapony bedzie dobry w furry znalazłem gdzie taktyke do tego tylko co do cholery znaczy na "na raidzie dps sprawuja sie dobrze choc .... "lub" kolega ma warriora 31/20 ja mam 20/31 choc na 60lvlu nie widac za duzych roznic" Acha ZA Horde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:55, ManiakPL napisał:

mam pytanie jak grać w wow''a na darmowych serwerach?? i gdzie moge znalesc takie serwery cały
czas szukam i nic :) poradzicie cos:) plz


Nie ma czegoś takiego jak darmowe serwery... są tylko oryginalne i pirackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dps - dmage per second (obrażenia na sekundę) czyli postać z dużym dps, np. warrior (w talentach) fury, czyli 2x 1H (1 hand-jednoręczna) weapon, lub rogue czy druid (w cat form). Warrior także może być tankiem (zbiera na siebie całe obrażenia), wtedy specjalizuje się w protection (talents), czyli 1H weapon + shield (tarcza), lub warrior może też być dmg dealerem czyli 2H (dwuręczna) weapon i arms talents.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja znam maga ktory bije kazda klase w gildii i zawsze jest 1 na liscie damage ;] (to nie ja... ) hmm.... warriorzy to za 10 miejscem :P - 40 mans raids :D chyba zapomniales o locku i magu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srednio ok. 50zł na miesiąc. Burning Crusade jest dodtakiem, który wymaga WoWa (podstawki) do działania, więc abonament się nie zmieni.

Co do tego mage to warrior potrafi skosić go jednym dobrym critem :P musi tylko się odpowiednio zbliżyć, w BC na 66lvl warriorzy dostaną ability reflect (wymaga 10rage i shielda, ale reflectuje następny spell na tobie) co w ogóle postawi casterów w trudnej sytuacji :P Tak samo rogal jak się dobrze zaczai od tyłu to może zabić zanim ta osoba będzie zdolna do działania (ja raz tak miałem :P rogal w kółko używał takich ability ogłuszających na 5s, że zabił mnie zanim zdążyłem się ruszyć :P, użył takich 3 więc w sumie miał 15s kiedy ja nic nie mogłem robić tylko stać i patrzeć :P), a taki mag ma znacznie mniej hp od tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłacalne jest kupowanie przez 12 latka, gry World of Warcraft??? Nigdy w to nie grałem ale u kumpla widziałem, jak myślicie, na razie gram w Warcrafta 3, jeżeli tak to powiedzcie na jakim servie gracie, i jakąś pomoc. Z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:29, EdenLord napisał:

Czy opłacalne jest kupowanie przez 12 latka, gry World of Warcraft??? Nigdy w to nie grałem
ale u kumpla widziałem, jak myślicie, na razie gram w Warcrafta 3, jeżeli tak to powiedzcie
na jakim servie gracie, i jakąś pomoc. Z góry thx.

1 znasz angielski zeby móc sie z ludzmi porozumiec a nie jak zachowywac sie jak zaombi:-)
2 bedzie cie stac na abonament 50zł co miesiac dla 12 latka moze byc duzo choc 16 latkowie sa w podobnej syduacji i kazdy inni nie pracujacy tez
3 grałes kiedys w mmorpg? bo moze ci sie w ogóle gra nie spodobac
4 i masz czas bo ta gra wciaga jezeli odpowiedziale 4x tak to kupuj jak w pyt 2 opdpowiedziales Nie idz kup gw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem to jestes w tej gildi? jezeli tak to znajdzie sie jakies miejsce dla mnie narazie gram na trialu wiec moze nie bede mógł zostac przyjetey ale za 8-7 dni bede miał juz pełnego wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 23:55, ManiakPL napisał:

mam pytanie jak grać w wow''a na darmowych serwerach?? i gdzie moge znalesc takie serwery cały
czas szukam i nic :) poradzicie cos:) plz



Tu zgodze sie z HoZarem
serwy dzielą sie na darmowe=masz pirata=KRADNIESZ! w taki czy inny sposób ale kradniesz ;/
oraz płatne=Full Fun+całe bandy chłopa+ instancje(po wygraniu takiego wszyscy cieszą sie jak dzieci które dostały wór cukierów :D)=FUN FUN FUN i jeszcze raz FUN!

A O TO W TYM CHODZI NIE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak angielski znam dosyć dobrze, same szóstki, zawsze słowniczek jeszcze da się kupić, grę kupię gdy ze świadectwa półrocznego będę miał ładne oceny, abonament dostaje 60 zeta na miesiąc czyli mnie stać + 10 zł od mamy która mi będzie 1 dopłacała, czyli kieszonkowe 20 zeta na miech,w MMORPG nie grałem, ale jak mówiłem u kumpla widziałem(choć na pirackim serwie, cały czas wyłączał bo dziwił się że laggg)hmm czas to tak będzie że jeżeli będę przynosił dobre oceny ze szkoły, to trochę nauka, i gra a że obiecałem że gdy będę miał WoW to będe też czas poświęcał nauce nie grze, teraz powiedz, czy jest jakaś nadzieja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się