Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Skoro chcesz końca ok, ale jeszcze ostatnie zdanie z mojej strony.
Nigdzie Twoich wypowiedzi nie przekręcałem, nigdzie też nie stwierdziłem, że gdziekolwiek się mylisz.
Żałuje jednak, że moje zdanie (jak i zdania Olamagato) uważasz za gorsze i "wzięte z kosmosu"
Żałuje też, że kogoś o odmiennym zdaniu wyzywasz od troli.
No ale skoro zwykłą wymianę zdań uważasz za kłótnię, to może rzeczywiście lepiej to skończyć.
Pozdrawiam, bynajmniej nie ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 13:48, Bylek napisał:

Lepiej gnębić CPD o datę premiery TBC niż kłucić sięze sob.

KIEDY PREMIERA TBC FFS ?!


Wtedy, kiedy Vivendi raczy dac znac na kiedy CDP dostanie swoja partie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:02, m1szer napisał:

Wtedy, kiedy Vivendi raczy dac znac na kiedy CDP dostanie swoja partie gier.

No raczej czas najwyższy by wiedzieć, czy będzie to 16 czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:24, KaPe napisał:

No raczej czas najwyższy by wiedzieć, czy będzie to 16 czy później.


Vivendi nie moze okreslic, cdp moze tylko czekac.
Aczkolwiek zamiast mowic to pokatnie ludziom z branzy to mogliby napisac jakis news w stylu "ze wzgledu na blablabla winy wydawcy bleble nie znamy dokladniej daty". Milczenie jest najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to grats CDP ! Daliście ciała na całej linii.

2 tygodnie do premiery ogólnoeuropejskiej a oni nawet nie wiedzą czy dostaną boxy ! lol ! wyłączny dystrybutor na polskę ! Potencjalnie około 15k klientów a CDP nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@m1szer

Jakoś trudno mi uwierzyć, że CDP może tylko czekać z założonymi rękami. Jakoś zdecydowana większość sklepów internetowych za granicą ma już boxy z dodatkiem w magazynie albo lada chwila im dostarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, ale czy ktos może odpowiedzieć na moje pytanie? :)

Czy zawsze jak są Aktualizacje to nie da sie wejść na konto? ;/
Bo mja wersja to teraz 2.01 ichyba aktualizuje na 2.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:34, Bylek napisał:

@m1szer

Jakoś trudno mi uwierzyć, że CDP może tylko czekać z założonymi rękami. Jakoś zdecydowana większość
sklepów internetowych za granicą ma już boxy z dodatkiem w magazynie albo lada chwila im dostarczą.


Tak, bo polski rynek nie jest traktowany zbyt powaznie. Jesli sa klopoty z iloscia gier dla takiej Francji czy Niemiec to przesuna dostawy z innych krajow - logiczne.

Jesli Vivendi nie wysyla gier do CDP poki co to co oni moga zrobic? Tupnac nozka i powiedziec, zeby spadali na drzewo i oni nie beda wydawac ich gier? No prosze Cie :).

Ja nie bronie CDP, sam jestem zly i sam zrezygnuje z preordera i zamowie za granica, jesli do 14 stycznia nie dostane maila prosba o potwierdzenie. Staram sie poprostu trzezwo rozumowac a nie: "OMFG BLIZZ PLS GIEF MY GAME FFS NOOBS!!!!!111oneone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm niestety zapewne masz rację. Polska jest traktowana jak kraj 3go świata ale szczerze mówiąc g.... mnie to obchodzi. Problem w tym, że chociażby w UK czy Niemczech jest ogrom sklepów internetowych, które działają niezależnie od siebie i jakoś potrafiły zapewnić sobie dostawę TBC na czas a CDP nie. Liczę, że Media Markt zrobi swoje i będzie miała TBC ^^

Bardzo chciałbym dostać boxa w dniu premiery ( sortownia Masterlink jest 5 km ode mnie XD i zawsze mam kuriera raniutko XD ), żeby cohciaż mięc spokój z rejestracją ( dzięki temu, że rano dostałem podstawkę wowa w dniu premiery, zdążyłem sie zarejestrować i zrobić lokację startową zanim ludzie powracali z pracy itp tak więc jest różnica )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale muszę to jeszcze dopisać. Skąd wiesz, ze moje zdanie jest odmienne, skoro nawet nie chcesz właściwie go zrozumieć :
Gdzie ja napisałem np, ze niczego nie powinno się testować i wszystko kupywać w ciemno. Cały czas uważam, ze pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się testować, gdyż trzeba byłoby wtedy zbyt dobrze je poznać (jak np. WoW - IMO)).
Dalej. Gdzie ja napisałem, ze Twoje zdanie jest gorsze ? Wzięte z kosmosu nie oznacza gorsze, tylko skrajnie odmienne od mojego i dlatego tak odeń odległe, ze nie jestem w stanie go zrozumieć. Jeżeli to uważasz za "gorsze", to niech i tak będzie.
Natomiast tekst o trollu był tylko aluzją do wypowiedzi tych, którzy nie chcąc dalej kontynuować prowadzącej do niczego rozmowy, sami z własnej woli ją kończą ... urywają. Nie miało to na celu wyzwanie kogokolwiek od Trolli.
Takich twoich wybiórczych interpretacji znalazłoby się jeszcze z kilka, ale co tam ... tak jak pisałem nie chce mi się ich wszystkich prostować, bo zaraz zapewne i tak znowu byś je przekręcił.
Ja zwyczajnie bronię swoich argumentów, tak samo, jak i Ty to robisz, stosując równie miłe odpowiedzi, w większości z podtekstem drwiącego sarkazmu (tylko nie pisz czasem, ze tak nie jest, bo widać to czarno na białym).
Piszesz, ze ja nie szanuję Twoich poglądów, a zastanów się może najpierw czy Ty szanujesz moje ...

A zaznaczę jeszcze raz fakt, ze dla mnie Twoj pogląd na sprawę jest naprawdę nie do pojecia (jak z kosmosu) ... nie wiem czy gorszy, ale napewno całkowicie niezrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że i tak najważniejszy jest cd key tak więc jeśli ktoś ma:
a) znajomych za granicą co mogą kupić boxa w dniu premiery i podać key
b) znają sklep onlineowy co wysyła cd keye mailem tuż przed wysłaniem paczki

to niech lepiej tam załatwią sprawę - będzie szybciej i pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

Sorry, ale muszę to jeszcze dopisać. Skąd wiesz, ze moje zdanie jest odmienne, skoro nawet
nie chcesz właściwie go zrozumieć :


Dann, ja czytam te cala dyskusje i musze powiedziec Ci jedno - piszesz rzeczy po prostu bzdurne. Twierdzisz, ze lepiej by bylo, gdyby triala nie bylo wcale, ale nie potrafisz tego poprzec zadnym logicznym argumentem. Bo tez i takiej tezy nie da sie obronic - trial to kolejny sposob na dowiedzenie sie czegos o grze i dla wielu ludzi jest on przydatny. Trial + recenzje zawsze bedzie lepszy niz same recenzje, a jesli uwazasz ze przekazuje on falszywe informacje o grze to go nie uzywaj. Mnie i wielu innym pozwoli on sprawdzic np. jak gra chodzi na moim sprzecie, jak wyglada grafika (na zdjeciach widze to, co recenzenci chcieli mi pokazac), jakich ludzi tam spotkam i jak dziala mechanika gry. Sa ludzie, ktorzy pograja godzine i stwierdza, ze ta gra im nie lezy. I nie kupia wersji pelnej, nie zmarnuja na to pieniedzy.
Jak na razie jedynym Twoim argumentem bylo to, ze trial nie pozwala Ci poznac calej gry. Ale to jest niemozliwe z definicji, bo zeby poznac cala gre musisz miec cala gre wlasnie. A ludzie nie lubia kupowac kota w worku, chca wiedziec czy nie wyrzuca pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

Gdzie ja napisałem np, ze niczego nie powinno się testować i wszystko kupywać w ciemno.


A widziałeś uśmiech na końcu tamtej wypowiedzi? To było z przymrużeniem oka. :)
Bo przecież skąd mogę wiedzieć co myślisz o reszcie skoro tylko o trialu WoWa rozmawiamy.

>Cały czas uważam, ze pewnych rzeczy zwyczajnie nie da się testować, gdyż trzeba byłoby wtedy zbyt

Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

dobrze je poznać (jak np. WoW - IMO)).


I dobrze, że tak uważasz, masz do tego prawo. I w związku z tym stwierdziłeś, że nie powinno być triala WoWa.
Na dowód, tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=8594
pierwsza odpowiedź do Olamagato.
W takim razie lepiej Twoim zdaniem kupić WoWa w ciemno? A może lepiej jednak troszkę potestować i jednak chociaż częściowo zobaczyć z czym to się wiąże?

Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

Dalej. Gdzie ja napisałem, ze Twoje zdanie jest gorsze ? Wzięte z kosmosu nie oznacza gorsze,


No widzisz, a ja to jednak odebrałem jako gorsze. Ale wyjaśniłeś, więc nie mam pretensji.
Tak samo tego trola. Odebrałem to jako osobisty wyjazd na moją osobę.

Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

Piszesz, ze ja nie szanuję Twoich poglądów, a zastanów się może najpierw czy Ty szanujesz moje
...


Zastanawiać się nie muszę. Dopóki czyjeś poglądy komuś innemu nie wyrządzają krzywdy to nie ma problemu.
Zresztą, chyba napisałem wcześniej, że oboje jednocześnie mamy rację. Nigdzie nie powiedziałem natomiast, że Twoje poglądy są błędne. No może tylko co do istnienia lub nie triala :)

Dnia 04.01.2007 o 16:06, Dann napisał:

A zaznaczę jeszcze raz fakt, ze dla mnie Twoj pogląd na sprawę jest naprawdę nie do pojecia


Taki mam pogląd z własnego doświadczenia. Z tego co zauważyłem bardzo podobny do zdania Olamagato.
Czy to dziwne, że po zagraniu przez 10 dni i dojściu do 20 poziomu dwiema postaciami mogę sobie zdanie wyrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:28, pres1990 napisał:

Dopiero co czytałem, że TBC ma status złoty więc jak jakaś firma może mieć pudełka??

No ja czytałem jeszcze przed nowym rokiem, więc było troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 17:53, KaPe napisał:

> Dopiero co czytałem, że TBC ma status złoty więc jak jakaś firma może mieć pudełka??
No ja czytałem jeszcze przed nowym rokiem, więc było troche czasu.

Ale tego się nie tłoczy w 1 dzień ani to nie idzie w 1 dzień. A poza tym nikt nie wyrzuca własnych pieniędzy i sądze, że wszystko będzie na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 17:08, Daimon_Frey napisał:

A widziałeś uśmiech na końcu tamtej wypowiedzi? To było z przymrużeniem oka. :)
Bo przecież skąd mogę wiedzieć co myślisz o reszcie skoro tylko o trialu WoWa rozmawiamy.


Taki uśmieszek może oznaczać wszystko. Nie wiedziałem czy śmiejesz się ze mnie, ze swojej wypowiedzi czy sam juz nie wiem z czego jeszcze. Wziąłem to więc na logike ;-) (swoja logikę)

Dnia 04.01.2007 o 17:08, Daimon_Frey napisał:

W takim razie lepiej Twoim zdaniem kupić WoWa w ciemno? A może lepiej jednak troszkę potestować
i jednak chociaż częściowo zobaczyć z czym to się wiąże?


IMO takie testowanie nie daje zadnej gwarancji na to, ze gra jest lub nie jest warta zakupu. Większość dem itp., zwykle daje możliwość stwierdzenia tego. Za to WoW zbytnio się zmienia w poźniejszych etapach gry i w ogóle, aby można było to tak łatwo osądzić (znowu takie jest moje zdanie).

Dnia 04.01.2007 o 17:08, Daimon_Frey napisał:

Zresztą, chyba napisałem wcześniej, że oboje jednocześnie mamy rację. Nigdzie nie powiedziałem
natomiast, że Twoje poglądy są błędne. No może tylko co do istnienia lub nie triala :)


Innymi słowy w twoim spojrzeniu, moje poglądy są błędne ... czy ja nie mogę mieć tego samego zdania ?
Dla mnie jednak Twoje poglądy są nie tyle błędne, co trudne do zrozumienia (dla mnie ;-)).

Dnia 04.01.2007 o 17:08, Daimon_Frey napisał:

Taki mam pogląd z własnego doświadczenia. Z tego co zauważyłem bardzo podobny do zdania Olamagato.
Czy to dziwne, że po zagraniu przez 10 dni i dojściu do 20 poziomu dwiema postaciami mogę sobie
zdanie wyrobić?


Jeżeli do tego czasu owo zdanie Ci sie nie zmieniło, to znaczy, ze chyba akurat dobrze trafiłeś ;-).
Ja akurat pomyślałem o tych , którzy kierując się samym tylko trialem popełnili duży błąd, podejmując decyzję o zakupieniu lub nie zakupieniu pełnej wersji gry. I IMO mieli do tego niestety pełne prawo.

A co do kota w worku, to IMO trial tak naprawdę nic w tej kwestii nie zmienia. A dlaczego ? To opisałem powyżej :-). Dla mnie po 10 dniach grania w WoWa nadal byłby to kot w worku ;-)
Abstrahuję tu od tego, o czym powiedział Olamagato, ze jemu wystarczyło 5 h gry i obserwacja jednego raidu, aby stwierdzić, ze full wersja napewno będzie świetna. Dema gier starają się zwykle ukazać to, co ma być kwintesencją pełnej wersji gry. Trial WoWa tego nie oferuje (znowu IMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial według mnie daje pewne wyobrażenie o grze, ponieważ pozwala zapoznać się z obsługą i częściowo ze stylem rozgrywki. Trudno, aby dało się pokazać wszystkie aspekty gry w tak krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się