Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Blizz gra lockami, musi! Przeż to takie cheaty, że w pale się nie mieści! Duelowałem się raz moim rogalem z 2 poziomy niższym lockiem, a ten zafearował mnie TRZYKROTNIE, ja nie mogłem zrobić dosłownie nic i wykończyły mnie jego syfy i minion... Cheat na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 08:35, Snake_GMC napisał:

Blizz gra lockami, musi! Przeż to takie cheaty, że w pale się nie mieści! Duelowałem się raz
moim rogalem z 2 poziomy niższym lockiem, a ten zafearował mnie TRZYKROTNIE, ja nie mogłem
zrobić dosłownie nic i wykończyły mnie jego syfy i minion... Cheat na maksa.


No to najwyrazniej manrego masz rouga, mnie tak polowa roguow jedzie dobrze, wystarczy dobry stunlock build i nara, teraz jestem affiction wiec jedynym ratunkiem przed stunlockiem jest instant fear -> death coil. Ale jak rouge ma cloak of shadow i wie jak go uzuc to nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale zasadniczo to jest smieszne jak mozna nazywac cheatami normalne skille danej klasy urzyl tego co mial w czym problem? Inna sprawa ze lvle 1-59 to swego rodzaju przedszkole chociaz jestem pewien ze na tym lvlu znalazl by sie sposob by locka pokonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 08:43, Snake_GMC napisał:

A jak ten rogal był wtedy na 22 a lock na 20? To chyba nie bardzo te cloaki ma...


No na lo-lvl to nie ma czego porownywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 08:48, Xeoo napisał:

ale zasadniczo to jest smieszne jak mozna nazywac cheatami normalne skille danej klasy urzyl
tego co mial w czym problem? Inna sprawa ze lvle 1-59 to swego rodzaju przedszkole chociaz
jestem pewien ze na tym lvlu znalazl by sie sposob by locka pokonac


Imo kazda klasa moze pokonac kazda, po prostu trzeba umiec grac swoja klasa i znac slabosci tej przeciwnej. Z jednymi klasami walczy sie latwiej z innymi trudniej.

Warlockowi walczy sie ze wszystkimi latwiej, przynajmnije z buildem 43/8/0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 08:35, Snake_GMC napisał:

Blizz gra lockami, musi! Przeż to takie cheaty, że w pale się nie mieści! Duelowałem się raz
moim rogalem z 2 poziomy niższym lockiem, a ten zafearował mnie TRZYKROTNIE, ja nie mogłem
zrobić dosłownie nic i wykończyły mnie jego syfy i minion... Cheat na maksa.


l2p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No gierka potwierdzona :] Zaplacona teraz czekac na paczke :]

Do powyzej nie nie bedzie free month czytaj poprzednie strony :] albo dokladnie opis produktu nie pisze nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U was wszystko w porządku z grą? Właśnie zainstalowałem patcha 2.03, loguję się... i wyskakuje mi ekran wyboru realmu. Klikam suggest realm, pojawia się okno, ale w nim nic nie ma... i tyle. Nie mogę nawet wejść na ekran wyświetlający moją postać :/ To samo przejdzie z czasem, czy jakiś chochlik mi się zagnieździł na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 09:05, dorkah napisał:

> ale zasadniczo to jest smieszne jak mozna nazywac cheatami normalne skille danej klasy
urzyl
> tego co mial w czym problem? Inna sprawa ze lvle 1-59 to swego rodzaju przedszkole chociaz

> jestem pewien ze na tym lvlu znalazl by sie sposob by locka pokonac

Imo kazda klasa moze pokonac kazda, po prostu trzeba umiec grac swoja klasa i znac slabosci
tej przeciwnej. Z jednymi klasami walczy sie latwiej z innymi trudniej.

Warlockowi walczy sie ze wszystkimi latwiej, przynajmnije z buildem 43/8/0.


no nie do konca duzo zalezy tez od sprzetu ale zasadniczo nie spotkalem sie jeszcze z niepokonanymi lockami jak to wielu ich nazywa a gram kupe czasu .. moze to dlatego ze gram paladynem no ale coz lock nie jest wielkim problemem zwlaszcza z crusader strike i reti buildem.. sprawa przestawiala sie troche trudniej w becie dodatku ( duza ilosc hp) ale ciagle nie nie byla to jaka wyrazna przewaga conajwyzej stan rownowagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:01, Astropath napisał:

U was wszystko w porządku z grą? Właśnie zainstalowałem patcha 2.03, loguję się... i wyskakuje
mi ekran wyboru realmu. Klikam suggest realm, pojawia się okno, ale w nim nic nie ma... i tyle.
Nie mogę nawet wejść na ekran wyświetlający moją postać :/ To samo przejdzie z czasem, czy
jakiś chochlik mi się zagnieździł na stałe?


To się nazywa maintenance serwerów (przerwa konserwacyjna, podczas której Blizzard prowadzi prace na serwerach) i odbywa się co środę, w normalnych godzinach między 5 a 11 rano. Jako że wyszedł patch to maintenance może się skończyć później. Informację na ten temat można znaleźć przynajmniej w dwóch miejscach na forum Blizza (realm status forums i general forums).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 20:38, hanmeg napisał:

No proszę a ja myślałem, że jestem już takim ostatnim Mohikaninem :) Tak jest specjalizacja,
mamy tanka, dwóch dmg dealerów , healera i jedną hybrydę, który w zależności od potrzeb staje
się pomocniczym tankiem lub pomocniczym healerem.
Tak, noszę obecnie "magistra" :) (...)


Ostatnim Mohikaninem? Nie ma szans. Żeby zostać skamieliną trzeba dużo dłużej poczekać :)
Co do magistra to cekawostka. Ma wprawdzie spory bonus do intelektu ale nawet magowie rzadko go nosza (mówie z autopsji), bo zawsze były lepsze itemy nie setowe (+dem do czarow i efektow). Czyli nie prawdą było to co zawsze mówilismy z magami w gildii ze magister nie nadaje sie do niczego. Po prostu nie pomyslelismy o healujących palladynach :) Ciekawe jak bedzie teraz w dodatku. Macie szanse zaliczac kolejne ciekawe 5-osobowe instancje. Blizz tak jakby postarał sie o to żeby wam przedlużyć sens istnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2007 o 10:09, Michal256 napisał:

To się nazywa maintenance serwerów (przerwa konserwacyjna, podczas której Blizzard prowadzi
prace na serwerach) i odbywa się co środę, w normalnych godzinach między 5 a 11 rano. Jako
że wyszedł patch to maintenance może się skończyć później. Informację na ten temat można znaleźć
przynajmniej w dwóch miejscach na forum Blizza (realm status forums i general forums).



Blizz pracuje nad zlikwidowaniem cotygodniowych przerw technicznych, w stanach już to testują , wszyskię operacje zwioząne z tą przerwą są dokonywane podczas najmniejszej aktywności graczy.

PS. Jak można się dowiedzieć czy prepaidy będą dostępne przed premierą bc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prblem.otoz:Dzis wyszedl patch i jak probuje go pobrac przez Blzzard Downloader wyskakuje mi taki komunikat:Another copy of Blizzard Downloader is alreadydownloading that file t that location.
Prsz o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 10:09, Michal256 napisał:

To się nazywa maintenance serwerów (przerwa konserwacyjna, podczas której Blizzard prowadzi
prace na serwerach) i odbywa się co środę, w normalnych godzinach między 5 a 11 rano. Jako
że wyszedł patch to maintenance może się skończyć później. Informację na ten temat można znaleźć
przynajmniej w dwóch miejscach na forum Blizza (realm status forums i general forums).


Zawsze mi się wydawało, że jeśli był maintenance to była jakaś informacja na stronie logowania. Tym razem nic nie było, więc pomyslałem, że wcześniej skończyli a ja mam po prostu błąd. Pozostaje czekać te 1-2h :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się