Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 23:38, T34 napisał:

Od premiery WOWa gram na Earthen Ring. Kiedyś to był na prawdę server RP.
Niestety od jakiegoś czasu strasznie się skaszanił.. Zero klimatu, sami twinkerzy wokoło.
Który serwer, wg was, ma najlepszy klimat RP?
Po premierze BC, chyba spróbuję nowego "życia " na The Sha''tar... może w końcu uda się stworzyć
serwer RP z prawdziwgo zdarzenia.. ehh pomażyć zawsze można;) Chociaż pewnie wielu starych
graczy ma podobne nadzieje;)


Ja tam zawsze wolałem zaczynać od nowa, tymbardziej że miewam w WoWie dłuższe i krótsze przerwy :) Sam nie miałem przez 4 miesiące neta, teraz jakbym nawet miał za co to i tak nie wiem czy bym na długo zagościł na starym serwerze (dużo się zmieniło, moja gildia z cudownym progressem i mnóstwem dkp na moim koncie...padła, kontakty się pewnie pourywały itd.). Z resztą TBC to wprowadza tyle zmian, że już teraz ponoć ekonomia w grze się mocno zachwiała, podobnie jak stosunek raidów do farmowania pvp :) Jeszcze sobie smaka na TBC narobiłem oglądając kolejne screeny, intro i nową stronkę flashową ;D Ehhh, co ja bym dał żeby... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 02:34, Sth`Devilish napisał:

Ja tam zawsze wolałem zaczynać od nowa, tymbardziej że miewam w WoWie dłuższe i krótsze przerwy
:) Sam nie miałem przez 4 miesiące neta, teraz jakbym nawet miał za co to i tak nie wiem czy
bym na długo zagościł na starym serwerze (dużo się zmieniło, moja gildia z cudownym progressem
i mnóstwem dkp na moim koncie...padła, kontakty się pewnie pourywały itd.). Z resztą TBC to
wprowadza tyle zmian, że już teraz ponoć ekonomia w grze się mocno zachwiała, podobnie jak
stosunek raidów do farmowania pvp :) Jeszcze sobie smaka na TBC narobiłem oglądając kolejne
screeny, intro i nową stronkę flashową ;D Ehhh, co ja bym dał żeby... ;-)

PvE vs PvP zachwiało się wyłącznie dlatego, że każdy nubek w zielakach mógł wyciągnąć sprzęt R14, przez co częstym widokiem byli właśnie tacy zieleniacy z bronią GM, czy shoulderami. Więc po co mieliby się "męczyć" w instancjach jeśli mogli sobie spokojnie przegrać pare BG i wyciągnąć epiksy.
Teraz znowu wróci do normy, bo można będzie z questów/instancji 5 osobowych wyciągnąć rzeczy co najmniej porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:47, Malevyn napisał:

nie ma kart pre-paid jeszcze a musze zamowic bo grac nie moge

Są w Ultimie i w Wirtusie jeszcze też mają. A cena w sumie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko (sorki jeżeli już było ale ja go nie znalazłem): jeżeli mam zainstalowaną normalną edycję "WOW", a kiedyś udałoby mi się zdobyć Edycję kolekcjonerską, to czy mogą ją dodać do swojego konta? No i czy będą wtedy dostępne te bonusowe zwierzaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:49, Czedwik napisał:

> nie ma kart pre-paid jeszcze a musze zamowic bo grac nie moge
Są w Ultimie i w Wirtusie jeszcze też mają. A cena w sumie taka sama.



ale ja mam zaufanie tylko do gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:25, Malevyn napisał:

> > nie ma kart pre-paid jeszcze a musze zamowic bo grac nie moge
> Są w Ultimie i w Wirtusie jeszcze też mają. A cena w sumie taka sama.


ale ja mam zaufanie tylko do gram.pl ^^


hmmm TYLKO ? :)
wazelinką mi tu coś jedzie ...

cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:29, Lost Paradise napisał:

> > > nie ma kart pre-paid jeszcze a musze zamowic bo grac nie moge
> > Są w Ultimie i w Wirtusie jeszcze też mają. A cena w sumie taka sama.
>
>
> ale ja mam zaufanie tylko do gram.pl ^^

hmmm TYLKO ? :)
wazelinką mi tu coś jedzie ...

cheers



tylko bo tutaj mnie raczej nie oszukaja, nie chce kasy stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:11, JJanosiKK napisał:

glupie pytanie ale czy kupujac BC bede mial miesiac za darmoche tak jak przy kupnie WoWa czy
jednak nie robia czegos takiego??:P


nie ma darmowego miesiaca!

Szukam paladynow ktorzy chca grac w polskiej gildi po stronie hordy!! GG:655848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Prosze o najlepszy build dla paladyna a 2 moje pytanie to jaki jest najlepszy serv ale taki gdzie jest dopiero poczatek czyli nowy serv i gdzie zaczynaja polacy! PROSZE O ODP BO ZAMIERZAM ZACZAC GRAC W TA WSPANIAłA GRE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:11, JJanosiKK napisał:

glupie pytanie ale czy kupujac BC bede mial miesiac za darmoche tak jak przy kupnie WoWa czy
jednak nie robia czegos takiego??:P



Tak, bedziesz miał darmowy miesiac. Przy okazji na stronie Wowa Blizzard dał obsszerne FAQ na temat BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:15, mustang1924 napisał:

Witam!! Prosze o najlepszy build dla paladyna a 2 moje pytanie to jaki jest najlepszy serv
ale taki gdzie jest dopiero poczatek czyli nowy serv i gdzie zaczynaja polacy! PROSZE O ODP
BO ZAMIERZAM ZACZAC GRAC W TA WSPANIAłA GRE!


Nie ma ''''najlepszego'''' builda. Zależy czy chcesz zeby twoj pal tankowal/lub szedł w dmg itp. Na oficjalnej stronie jest Talent Calculator, a na forum talent guide. Podaj w jaka chcesz inwestować sciezke, PvP czy PvE to moge ci powiedziec w co ja bym dal, bo palem troche grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:22, mic02 napisał:

>


Zamierzam sie leczyc i klasc moby a takze dobrze walczyc pvp zeby po tem miec fajne itemy- jest to dalej w dodatku? ze jak sie ma dobty honor to sie za niego kupuje itemy dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy w końcu ta darmowa migracja będzie? Wyjaśniam: -podobno- z otawrciem BC miałaby istnieć migracja na nowe serwery wchodzące z BC. Nie weim czy to do końca prawda, ale jeżeli coś takiego ma być to do kiedy ma trwać? Dotychczas trzeba było płacić 4 dychy za zmiane serwera. Fajnei byłoby przezucić stare postaci z starego serwera na świeży, nowy z BC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 14:31, KaPe napisał:

Nie ma darmowego miesiąca, masz tylko to co było opłacone do tej pory. Tak, sprawdzone, nic
mi nie dodało.


?!?
Blizzard miał dać darmowy miesiąc, pisało w FAQ i kilku innych źródłach. Raczej taki błąd jak pominięcie zapowiadnego miesiąca jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się