Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 14:22, mic02 napisał:

> Witam!! Prosze o najlepszy build dla paladyna a 2 moje pytanie to jaki jest najlepszy
serv
> ale taki gdzie jest dopiero poczatek czyli nowy serv i gdzie zaczynaja polacy! PROSZE
O ODP
> BO ZAMIERZAM ZACZAC GRAC W TA WSPANIAłA GRE!


Nie ma ''''najlepszego'''' builda. Zależy czy chcesz zeby twoj pal tankowal/lub szedł w dmg
itp. Na oficjalnej stronie jest Talent Calculator, a na forum talent guide. Podaj w jaka chcesz
inwestować sciezke, PvP czy PvE to moge ci powiedziec w co ja bym dal, bo palem troche grałem.


A ten protection tez wyglada smakowicie! Ej ludziska a ja słabo znam angielski to se poradze w wowie? Bo tam widze Protection ma mocne bardzo czary a Retribution takie srednie sam juz niewiem a w jakie dokladnie najlepiej inwestowac w retribution a jakie w protection?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy EK:

Chętnie wymienię się deckiem huntera (marksmanship) na druida (najlepiej feral). Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na gontarr@gmail.com (Jak ktoś ma podstawowego decka tcg, gdyż sobei kupił, to też się chetnie zamienię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeehaa! dzis o 21 koles dostarczy mi BC!!! :D fazka tak szybko tylko ze ja kart pre-paid nie mam :/ i nic mi z tego ze juz BC dostane jak grac nie moge bo kart nie mam, kiedy bedzie dostawa kart pre-paid??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wkurwi*** jestem bo wczoraj mi TBC wyslali, dzisiaj juz okolo 12 powinno byc tak zawsze dochodzilo a teraz nic, na stronie masterlinka jest tylko Magazyn: wydanie kurierowi 16/01/2007 09:11:01 Przesyłka wychodząca z sortowni .. nawet nie ma ze przesylka w drodze co jest ku*** kto zawalil, CDPROJEKT czy Masterlnik? Jestem porzadnie wkurwi*** bo mialem zamiar dzisiaj zaczac grac.. eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:27, Malevyn napisał:

> >
>
> Co sądzicie o tym bulidzie? Sam zrobilem ale wydaje mi sie niezły...
>
> http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/burningcrusade/paladin/talents.html


lol ale ziomek nie dales tego linka co trzeba :D


Cholera! Rzeczywiscie:/ no to potem ejszcze raz poproboje i dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak : wszystkie gry jakie zamowilem tutaj kiedykolwiek kurier przynosi mi o godz 20 : 00 albo na 2 dzien. Zaczyna mnie to wnerwiac i zaczne kupowac w sklepie gry, po juz 100 raz sklep jest szybszy od kuriera >< ja chcemoje tbc ffs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 15:37, mic02 napisał:

>

Nie ma darmowego miecha ale jest zajefajne pudełko (na rzepę!!!),instrukcja oraz 4 CD z przepieknym naddrukiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:25, Malevyn napisał:


ale ja mam zaufanie tylko do gram.pl ^^

Nie no bez przesady :) Zresztą towar i tak mają od CDP, więc co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania:

-Jaki jest najlepszy świeżo otwarty(no bo na Burnign Legion to juz nic nie osiągne bo tam same 60 lvl a chce byc kims w wowie) serv do WoWa gdzie jest NAJWIęCEJ POLAKOW!

- Prosze o link do ściągniecia EU wersji gry- czyli prosze link do klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze wszyscy juz przycinaja w dodatek ale to naprawde dla mnie wazne!

2 pytania:

-Jaki jest najlepszy świeżo otwarty(no bo na Burnign Legion to juz nic nie osiągne bo tam same 60 lvl a chce byc kims w wowie) serv do WoWa gdzie jest NAJWIęCEJ POLAKOW!

- Prosze o link do ściągniecia EU wersji gry- czyli prosze link do klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 3 posta z rzedu ale juz sciagam z worldofwarcraft.eu a konta tam nie stworzylem bo mam na karteczce ten 10 dniowy trail i tak jakos wole se z karteczki zrobic, a ta karteczke mam z EK BC wiec to na servery europejskie prawda? a i klijent sie nazywa: enGB wiec to chyba wersja eu! to dobrze... wiec prosze jeszcze o odp na temat tego serva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakaś paranoja, patch wielkości 219 mb pobrałem w 10 minut a 2,5 mb pobieram już 50 minut i mam dopiero 75 %!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę (jak na razie tylko 1 zone w outlandzie - oby dalej bylo lepiej) ale jestem ciut rozczarowany.
Questowe rzeczy dostepne dla kazdego sa czesto znacznie lepsze od tych ciezko wyfarmionych z instanceów z podstawki ktora wg mnie w tym momencie straciła wiele swojego uroku...

A co do questów - zabij pozamiataj czyli standard. Jest pare wyjatkow i to bardzo ciekawych ale to kropla w morzu.

Cheers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam WoWa w wersji enUS i chce sobie kupić TBC w wersji dla europy usEN.
Czy to będzie działać ? Nie bedzie żadnych problemów z grą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się