Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2007 o 22:55, Ashemedan napisał:

a widzialem ze podczas pierwszego logowania wybiera sie typ konta (normal, pvp, rpg i rpgpvp)
czym to sie rozni i czy jak co jest odwrot tej decyzji bez straty postaci.


http://wow-europe.com/en/info/basics/gettingstarted.html <== tutaj jest wszytko naprawde łopatologicznie pokazane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:46, KrzysiekP napisał:

Pomimo że Paladyni są znani ale już o wiele mniej lubiani, raczej do PvP i PvE są w pewnym
sensie najlepsi. Najłatwiej się nimi gra, i najtrudniej go (w pewnym sensie) zabić. Chociaż
domyślam się że jak będziesz paladynem to raczej Horda nie będzie miała o Tobie najlepszego
zdania :/

Wydaje mi się, że stopniowo zmieni się stosunek graczy do tej klasy. Chociaż i tak pewnie zawsze się znajdą osoby, które będą obrażać elfich paladynów po swojej stronie. Niemniej to się trochę zmieni, bo teraz każda gildia myśląca o zrobieniu instancji w Outlandzie będzie potrzebować paladyna :) Nie można też generalizować. Ja grałem Hordą, a wcale nie mam złego zdania o paladynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 01:24, Czedwik napisał:

teraz każda gildia myśląca o zrobieniu instancji w Outlandzie będzie potrzebować
paladyna :)


Myślę, że to wcale nie będzie konieczne :). Do tej pory Horda działała we wszystkich instacjach bez pomocy paladynów - nie wiem, dlaczego teraz miałoby się to zmienić ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pałki to najbardziej wkurzająca klasa, szkoda że są w hordzie :], pamiętam jak trudno było takiego zabić , a jak już go prawie zabiłeś to ten divine protection i w nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 15:43, AquariuS. napisał:

Q skąd się bierze ?


Zaopatrz się w jakieś 20 gold bar, 10 truesilverbar i 10 ruby star [sprawdź na thottbot.com] i pogadaj z duchem Groom rel''a. Pojawi sie czara, kliknij na nia i ponownie zagaj do Grooma. Gratulacje możesz robić dark iron bar.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 22:14, ashar napisał:

>


Ale teraz paladyna na burning legion do kazdej guildi przyjmna bo jest deficyt paladynow, i sa swietni w grupie z warriorem a takze napewno lepsi od wara pve bo jak war ginie to juz koniec a ten sie moze leczyc i to jest wielki bonus! pozatym nie tylko leczenie najwazniejzse ogolnie warem gra sie dosc...nudnie kiedys gralem i jakos mnie nie krecil a paladyn to ciekawsza postac sam juz niewiem kogo wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:57, Dead-pl napisał:


No wiesz q będę robił sam ale z qmplami na instance mam zamiar chodzić ^^Czyli to pierwsze u shama mam brać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 12:45, withthis napisał:

warem gra sie dosc...nudnie kiedys gralem i jakos mnie nie krecil a paladyn to ciekawsza postac
sam juz niewiem kogo wybrac



Pallem wcale tak rozowo nie jest. Ma on slaby dps wiec zabijanie stworkow samemu zajmuje sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Proszę Was o pomoc. Wiem że może gdzieś to tu jest ale gdzież to szukać na tych 450 stronach. Czy istnieje jakaś strona gdzie są po polsku opisy questwó. Jeśli nie to proszę Was o podanie strony anglojęzycznej opisujące questy. Jakieś mapki gdzie się udać by zrobić questa. Chodzi mi o to aby taki stary pryk jak ja , który uczył się w szkole rosyjskiego mógł z podstawową znajomością angielskiego cieszyć się tą grą. Dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam serdecznie.
P.s. A może jakaś polska gildia potrzebuje paladyna z 40 lvl, który chętnie wybrał by się na jakieś rajdy. Obecnie posiadam masę czasu tak do maja-czerwca więc bardzo bym się ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:22, Volvox napisał:

Pallem wcale tak rozowo nie jest. Ma on slaby dps wiec zabijanie stworkow samemu zajmuje sporo
czasu.

Dochodziły do mnie słuchy, że pall dość wolno zabija.
Sam mam 60 lvl Human Paladina, i mimo tego że Warrior czy Shaman zadają mi średnio 75-100 pkt obrażeń więcej na cios, nie czułem się gorszy :)
Przeciwnie, dosyć często wygrywałem pojedynki, a i w walce PvE radziłem sobie dobrze.
Widocznie różnym gra się różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:22, Volvox napisał:

> warem gra sie dosc...nudnie kiedys gralem i jakos mnie nie krecil a paladyn to ciekawsza
postac
> sam juz niewiem kogo wybrac


Pallem wcale tak rozowo nie jest. Ma on slaby dps wiec zabijanie stworkow samemu zajmuje sporo
czasu.



A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:13, withthis napisał:

> > warem gra sie dosc...nudnie kiedys gralem i jakos mnie nie krecil a paladyn to ciekawsza

> postac
> > sam juz niewiem kogo wybrac
>
>
> Pallem wcale tak rozowo nie jest. Ma on slaby dps wiec zabijanie stworkow samemu zajmuje
sporo
> czasu.


A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/


Ja gram Hunterem, i jest naprawdę dobry (może raczej grałem, bo gram tylko w wakacje i nie wiem jak jest z hunterem teraz. po tych wszystkich pathach). Hunter ze słabym sprzętem może sobie poradzić z np. warriorem. Cały czas go spowalniać i strzelać w biegu. Tak załatwiłem rogue z flagą który miał same epiki a ja zielone i 2 niebieskie przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:48, Sztywny-pl napisał:

Sam mam 60 lvl Human Paladina, i mimo tego że Warrior czy Shaman zadają mi średnio 75-100 pkt
obrażeń więcej na cios, nie czułem się gorszy :)
Przeciwnie, dosyć często wygrywałem pojedynki, a i w walce PvE radziłem sobie dobrze.


Zadaja niewiele wiecej przy ''bialym'' dmg i jest to zupelnie oczywiste, ale Palladyn nie ma specjalnie jakis sielniejszych ciosow. Warrior ma sporo roznych wspomagaczy ciosow, a Shaman ma na przyklad Shocki.
Palladyn wlasnie o te wszystkie ciosy dodatkowe bedzie mial slabszy dps.
Oczywiscie to sie nie tyczy walk pvp bo tam sila ciosu nie przesadza o wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:13, withthis napisał:

A co sadzicie o hunterze? tylko tych jest baardzo duzo:/


Huunterow jest dosc duzo, bo jest to klasda dosc latwa do opanowania, wytrzymala (moze unikac smieci) i bardzo silna (zwlaszcza ostatnio) w PvE i PvP.
Bardzo duzo botow gra hunterami co dodatkowo zwieksza ich populacje na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się