Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Orientuje sie ktos co to jest "spell damage coefficient" ?

Mag bedzie mial:
"Each rank of "Improved Fireball" now reduces your spell damage coefficient by 2%."
Sadzac z opisu priesta: "The bonus coefficient for "Shadow Word: Pain" has been reduced by about 9%. This should result in about 5% less damage done by "Shadow Word: Pain" for the typical priest. " spadek "spell damage coefficient" powoduje spadek dmg. Czy zatem mag dostaje kolejny talent ktory zmniejsza sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 09:10, Volvox napisał:

Orientuje sie ktos co to jest "spell damage coefficient" ?

Mag bedzie mial:
"Each rank of "Improved Fireball" now reduces your spell damage coefficient by 2%."
Sadzac z opisu priesta: "The bonus coefficient for "Shadow Word: Pain" has been reduced by
about 9%. This should result in about 5% less damage done by "Shadow Word: Pain" for the typical
priest. " spadek "spell damage coefficient" powoduje spadek dmg. Czy zatem mag dostaje kolejny
talent ktory zmniejsza sile?

coefficient - współczynnik, mnożnik

czyli redukują spell dmg o 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 00:02, withthis napisał:

> >

mam pudelko CE thc wiec nie mow mi ze jest 14 bo mam 10 tak tlyko pisze ze jest 14 na pudle
a w srodku jest 10 dniowy


Ja mam guest pass 14-dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:04, Bumara napisał:

Mam Pytanie. Na jakim Realmie PvE jest Dużo Polaków w Hordzie?

Miło widziani hunterowie i warriorzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:27, KrzysiekP napisał:

> > >
>
> mam pudelko CE thc wiec nie mow mi ze jest 14 bo mam 10 tak tlyko pisze ze jest 14 na
pudle
> a w srodku jest 10 dniowy

Ja mam guest pass 14-dniowy.


No to czemu ja mam 10 ?:/

Wogle potrzebuje dobrego builda dla huntera prosze o jakies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Online activation is not possible with this type of trial account."

ale wyzej jest do wprowadzenia miejsce na numer, wiec mgoe doladowac pelnym kontem kupionym z wowa ten trial czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:09, CH1CKEN napisał:

Patrzcie na to: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=109291308&sid=1
Kolo się pyta gdzie migrują Polacy, by reszta nie poszła na te same serwery... Poczytajcie
dalej, resztę postów, "ciekawa" dyskusja się wywiązała tam. Tyle odnośnie grania z Polakami....


Podobnie mile widziani są Duńczycy na Earthe Ring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 18:09, CH1CKEN napisał:

Patrzcie na to: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=109291308&sid=1
Kolo się pyta gdzie migrują Polacy, by reszta nie poszła na te same serwery... Poczytajcie
dalej, resztę postów, "ciekawa" dyskusja się wywiązała tam. Tyle odnośnie grania z Polakami....

Raczej dość standardowy poziom na forum Blizzarda ;) Kiedyś czytałem to forum, ale po czasie sobie dałem spokój. Blisko połowa postów na tych forach to śmietnik. Taka jest cena popularności, że zjawiają się również tam tacy ludzie, których by sobie sam Blizzard nie życzył ;) (ale póki płacą to są ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo ! ptorzebuje tego builda dla huntera ale jakiegos builda wypasiongo:) wiec a i co z tym problemm o ktorym napisalem wyzej, i chyba se kupie konto za 60 zl zeby doladowac triala tylko czy sie triala da doladowac? i czemu amm 10 dni z Ek tbc ? a nie 14?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos cos wytlumaczyc? przegladalem stronke zwyklego wowa i widze ze postacie posiadaja rozbudowane drzewko talentow takie jak w BC. czy to znaczy ze na zwyklym wowie bede miec te talenty dostepne łącznie z 70 levelem? bo rowniez nie widze czegos takiego ze na jednym serwerze graja ludzie z WoW i BC (ta sama zasada co diablo 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko... Mój znajomy ma triala na ZWYKŁĄ wersję WoW''a, a chciałby sobie kupić od razu Burning Crusade''a + pre-paid, aby nie kupować już zwykłego WoWa. Czy da się tak zrobić? Czy trzeba kupić jeszcze podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić podstawkę (albo sam klucz przez internet) żeby grać w TBC

Co do guest-passa - sprawa wygląda tak że w CE są w środku umieszczone zwykłe pudełka z WoWa (ze zwykłym kluczem upgradującym konto) - jest to główny powodu całego zamieszania z Netherwhelpami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 08:39, Ashemedan napisał:

moze mi ktos cos wytlumaczyc? przegladalem stronke zwyklego wowa i widze ze postacie posiadaja
rozbudowane drzewko talentow takie jak w BC. czy to znaczy ze na zwyklym wowie bede miec te
talenty dostepne łącznie z 70 levelem? bo rowniez nie widze czegos takiego ze na jednym serwerze
graja ludzie z WoW i BC (ta sama zasada co diablo 2)


Tak. Niektóre nowości z BC będą dostępne dla posiadaczy samej podstawki. Ci ostatni nie będą mogli za to wejść np. do Outland itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się