Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 18:13, Dubik napisał:

witajcie, moj problem polega na tym ze po zdobyciu informacji na thhocie o q w sunken temple
udalem sie do q giverow: Marvona Rivetseekera (...)

Grałem Hordą, więc odpowiem tylko na tego. Quest od Rivetseekera jest częścią ciągu questów. On go nie rozpoczyna. Na Thottbot zawsze jest informacja o każdym queście, jakiego ciągu jest on częścią(jaki quest go poprzedza, jaki jest po nim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 20:51, marcin1930 napisał:


> Spoko czasu na naukę jest dosyć:) zanim osiągniesz 50 lvl będziesz umieć już tak sterować
postaciami
> dodatkowymi, że będzie to coś jak odruch:) Ba ta dodatkowa postać to wielka pomoc;)

A ten demon jest dostępny dopiero od 10 lvl no nie? Teraz testowałem gre za Warriora Undead
i nawet fajnie sie grało ;) Teraz popróbuje za Warlocka tylko za jaką rase byś mi radził grać
tym warlockiem??

Pozdrawiam ;>

Na warlocka każdy się nadaje, jeśli tak ci zależy na demonach to wybierz orka, bo u niego pety zadają +5% dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:45, Lutherus napisał:

Na warlocka każdy się nadaje, jeśli tak ci zależy na demonach to wybierz orka, bo u niego pety
zadają +5% dmg.

Dokładnie, niech wybiera orka. Prawie 3/4 warlocków u Hordy to undead :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat ze względu na bonusy undeada, ale to już szczegół:)
Ork fajnie wygląda na mouncie warlocka i ogólnie jest fajny:) Dlatego go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:45, Lutherus napisał:

Na warlocka każdy się nadaje, jeśli tak ci zależy na demonach to wybierz orka, bo u niego pety
zadają +5% dmg.


Inna sprawa, że to 5% to w przeliczeniu tak nieistotne, małozauważalne sumy, że różnice to może zauważysz, ale w drużynie w której są sami warlockowie i wszyscy są orkami :P Z resztą petów raczej nie należy traktować jako dmg dealerów, bo jak nam demonik zginie, to zostajemy sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:06, marcin1930 napisał:

Aha, a jak wezwać np. konia żeby się szybciej przemieścić do danej lokacji??
Opłaca się byc Hunterem bo takie karmienie, walka z dystansu itp. ??

konia to dostaniesz za quest na 40 lvlu i on ci daje 60% szybsze poruszanie się.
A hunterem to się opłaca grać bo ostatnio jest cholernie mocny na pvp i nawet nieźle mu idzie PvE a zwłaszcza solowanie elitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcin1930
Konia? Hmm mounta trzeba kupić, ale aby go użyć potrzebny jest skill, a tego można się nauczyć dopiero na 40lvl :P W sumie mount+skill na 40lvl to 150g kosztuje. Mount+skill na 60 to już niecałe 580g.
@Dubik
Też miałem problem z tymi q :P Po prostu dają je osoby,dla których najpierw trzeba wykonać inne questy. Questy do ST pochodzą głównie z chainów, więc trudno je zdobyć, ja zdobyłem 3, a 4 dostałem share od kogoś w party (akurat na ten nie był potrzebny chain-wystarczyło znaleść quest givera w hinterlands, ja go szukałem, ale nie znalazłem :). O ile dobrze pamietam to miałem wszystkie (4), ale nie wiem ile jest dla Alliance-gram Hordą :P
@witek194
Poszukaj info o tym queście na thottbocie lub allakhazam, ew. wowwiki.
@keyrome
Kiedyś dużo osób biegało z takim białym tygrysem-bo miał 1 as, ale w ostatnim patchu chyba wszystkim petom wyrównało do 2 as, więc teraz to nie ma różnicy. Najlepiej sam wypróbuj kilka. :P
@Cezar94
Ostatnio też zmieniałem e-maila na koncie WoW-musisz wysłąć do nich e-maila, a potem podać parę informacji. Np. Twoję imię, nazwisko, adres, stary e-mail, sekretne pytanie i odpowiedź, cdkey na którym jest założone konto, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy znajde cd-keya bo kopiowalem kiedys to co było na pudelku ale bedzie ciezko czyc ktos wie czy jest jakas szansa na nowego meila ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 03:52, Cezar94 napisał:

Niewiem czy znajde cd-keya bo kopiowalem kiedys to co było na pudelku ale bedzie ciezko czyc
ktos wie czy jest jakas szansa na nowego meila ??????


Przecie cd-key jest na pudełku naklejony pod płytami, po co kopiować, bo nie rozumiem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 03:53, Sth`Devilish napisał:

> Niewiem czy znajde cd-keya bo kopiowalem kiedys to co było na pudelku ale bedzie ciezko
czyc
> ktos wie czy jest jakas szansa na nowego meila ??????

Przecie cd-key jest na pudełku naklejony pod płytami, po co kopiować, bo nie rozumiem ? :P


tak
Ale ja nieweim i chyba sie nieznajde pudelka ale to nie jest odp. na moje pytanie czy da rady bez keya????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:41, Xard18 napisał:

CZeść. TAk Sobie troche rozwinełem mining i blackmishing. I zastanawia mnie jedno - do czego
służy Indimurium ore? przetopić tego nie mogę. I kiedy otrzymuje się możliwosc tworzenia ARCANIT
BAR ( o skill ) i czy tego można się nauczyć u trenere - drop recipe z questu.


owo Ore to quest item- musisz zebrać 6 bodajże, później nie przydatne. Arcanit Bar tworzy alchemik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 22:25, CH1CKEN napisał:

@marcin1930
Konia? Hmm mounta trzeba kupić, ale aby go użyć potrzebny jest skill, a tego można się nauczyć
dopiero na 40lvl :P W sumie mount+skill na 40lvl to 150g kosztuje.


A n e przypadkiem ok 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 07:33, Cezar94 napisał:

tak
Ale ja nieweim i chyba sie nieznajde pudelka ale to nie jest odp. na moje pytanie czy da rady
bez keya????


Wyślij im to co masz, ostatnio jak chciałem zmieniać e-mail (w końcu nie zmieniłem jeszcze, ale się przymierzam), to pytali o 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej/kredytowej LUB skan/zdjęcie pre-paida, oraz (w obu przypadkach) skan/zdjęcie dowolnego dowodu tożsamości (np. prawa jazdy, paszportu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 13:39, Michal256 napisał:

Wyślij im to co masz, ostatnio jak chciałem zmieniać e-mail (w końcu nie zmieniłem jeszcze,
ale się przymierzam), to pytali o 4 ostatnie cyfry numeru karty płatniczej/kredytowej LUB skan/zdjęcie
pre-paida, oraz (w obu przypadkach) skan/zdjęcie dowolnego dowodu tożsamości (np. prawa jazdy,
paszportu)


Po grzyb Blizzardowi skan czyjegoś dowodu??? Wystarczy, że podasz im wszystkie te dane, w moim przypadku wystarczyło... Z resztą sami zapytali tylko o dane, a nie jakieś skany dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:56, Lutherus napisał:

To akurat ze względu na bonusy undeada, ale to już szczegół:)
Ork fajnie wygląda na mouncie warlocka i ogólnie jest fajny:) Dlatego go polecam.

Raciale tak naprawdę w większości mają marginalne znaczenie. Najwięcej i tak zależy od umiejętności gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ma level jak narazie 58 palkiem fainy iecz z instacji wale okolo 200-300 i puszcza szadowbolty 4 k armoru 3k z kawalkiem zycia a many nie pamitam wrocław uratowany na bielanach w elektro world jest ze czterdziesci sztuk burning crusade za 169.00 zł Jupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się