Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam...Poraz kolejny mam banalne pytanie na ktore nie znam odpowiedzi ;)
Jak sie skrada? Gram hunterem. Potrafie na siebie rzucic shadowmelda ale gdy tylko sie rusze od razu robie sie widoczny. Prosze o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:04, Makus89 napisał:

Witam...Poraz kolejny mam banalne pytanie na ktore nie znam odpowiedzi ;)
Jak sie skrada? Gram hunterem. Potrafie na siebie rzucic shadowmelda ale gdy tylko sie rusze
od razu robie sie widoczny. Prosze o pomoc ;)


Skradać można się tylko i wyłącznie jako rogue :))) Inaczej to by było przegięcie na maxa ;D Możesz ewentualnie jako inżynier skonstruować plaszcz, który przy użyciu sprawi że będziesz niewidzialny przez krótki okres czasu, ale działanie ma znacznie ograniczone, zaś sama niewidzialność, którą gwarantuje jest taka sobie - i tak będą ciebie z bliska widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:02, Sth`Devilish napisał:

Blood Elf? Blah, jakoś mnie zraża samym sposobem stania, nieco skrzywionym :P Przy skradaniu
też jakoś dziwnie wygląda, jak jakiś tubylec. Ale za to elfka... no bosko :D Tylko te uszy
jakieś ma lekkie, jak pies ;DD Tak wiszą jej np przy kłananiu się ;D


Coś ty stoi dumnie:) To takie dragonballe;) Ale męski BE Ma fajniutki głos;) Fajnie tańczy itp:( BE kobieta już gorzej:P
Lubię jak Męski BE mówi joke.." Don''t you wish your girlfriend was hot like me":) Mniej więcej:))) Ach co tam będę opowiadał po prostu wrzucę na blogusia seksi galerię mojego.. BE:) Ale to później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:19, Stwór napisał:

Lubię jak Męski BE mówi joke.." Don''t you wish your girlfriend was hot like me":) Mniej więcej:)))


Buahaha XD a jak się mówi żarty ? Ja widziałem BE kobitkę na youtube, która nawijała jak nakręcona - a najbardziej zbił mnie kawał o... pielęgnacji twarzy, który jak usłyszałem pierwszy raz to musiałem posłuchac jeszcze raz bo myślałem, że jest o czymś... "troszkę innym" ale wtedy pegi nie byłoby na 12+ :P

Two trolls went headhunting and found out that two heads are better than one :D ten tez jest kapitalny XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz /joke :) Jest nawet taki addonik zawierający pełną listę emotów bez ich wpisywania (jest to plugin Emote Menu do Titana), ale nie wiem czy to jeszcze działa :) A bezkonkurencyjny i tak jest (usunięty niestety) kawał trolla:

"I kill two dwarfs in the morning, I kill two dwarfs at night, I kill two dwarfs in the afternoon, and ''den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war, I kill two dwarfs before I kill two dwarfs, and ''den I kill two more"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:02, Sth`Devilish napisał:

"I kill two dwarfs in the morning, I kill two dwarfs at night, I kill two dwarfs in the afternoon,
and ''den I feel all right. I kill two dwarfs in time of peace and two in time of war, I kill
two dwarfs before I kill two dwarfs, and ''den I kill two more"


Dawno nie śłuchałem trolla ale serio usunięty? Szkoda bo to też był mój ulubiony z trolli przynajmniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 19:24, Stwór napisał:

Dawno nie śłuchałem trolla ale serio usunięty? Szkoda bo to też był mój ulubiony z trolli przynajmniej:)


Tak kiedyś wyczytałem z forum Blizzarda :) Były jakieś protesty graczy i wytłumaczenie Blizzarda, w którym (chyba, nie pamiętam już tego dokładnie) okazało się, że tekst został zapożyczony z jakiegoś tam filmu i ktoś się domagał jego usunięcia z gry. Z resztą w całym WoWie jest i tak mnóstwo nawiązań zarówno do klasyki jak i współczesnych filmów, muzyki (swego czasu nieźle się uśmiałem w Dire Maul widząc strażnika Slipa i goblina Knota - metalowcy na pewno skojarzą :D), a nawet książek i współczesnej kultury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I masa jest też żartów z innych gier. Np. gnom o imieniu Linken, ubrany jak Link z serii gier Zelda, albo człowiek i krasnal - Luigon i Marion :D Dobrze, że Blizzard zawsze dba o takie żartobliwe nawiązania, grunt to aby nie przesadzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno se kupiłem nowego WOWa. Konto założyłem, wszystko ok. Wpisuje login i hasło i pisze connecting. I gra na tym staje. Nic sie nie zawiesza można to wyłączyć ale po 10 minutach czekania nic sie nie zmieniło! Czy to wina mojego niezbyt szybkiego łącza? To moje 1. ładowanie więc musze czekać dłużej? Ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe Choć i tak zabił mnie goblin w Boty Bay o imieniu "O rly":) Lub W ashenvale Pani goblin o imieniu "Pixel":) Tego typu "joke''ów" jest masa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W felwoodzie jest na północy przejście (taka forteca) i z tego powinieneś dojść(w fortecy są 2 drogi jedna prosto do winterspirng a druga do Moon (w lewo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 01:45, Stwór napisał:

Hehe Choć i tak zabił mnie goblin w Boty Bay o imieniu "O rly":) Lub W ashenvale Pani goblin
o imieniu "Pixel":) Tego typu "joke''ów" jest masa:)


Dokładnie, zaraz na początku - jeden z questów dla nocnych elfów. Dreamcatcher, który dziwnym zbiegiem okoliczności przypomina ten z pewnej książki S. Kinga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
otoz gram Gnome Magiem i mam 30 lvl (narwszcie :P) mam pytanie w jakie drzewko najlepiej inwestowac ?
narazie investuje tylko w ogien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem otórz :

Zrobiłem konto i jak włanczam gre , wpisuje swój login i hasło a nagle mi sie pojawia ściąganie jakiegoś patcha. :-/
O co chodzi ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się