Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 14:41, squeglee napisał:

Ściągam 2.01. Ciekawe tylko, czy jak go zainstaluję, to gra się uruchomi, bo na razie nie chce
:-/.


Jak coś spróbuj uruchomić z katalogu gry Repair.exe i daj "Check files only" - programik przeskanuje wszystkie pliki wymagane do uruchomienia WoW i ewentualnie je naprawi (pobierając braki z sieci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wygląda tak: instaluję grę, loguję się i instaluję patcha 1.12.0. Po jego zainstalowaniu klikam w launcherze na ''play'' i wyskakuje mi błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000005)". Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a czy jak zrobie sobie konto i wpiszę nr z podstawki to już będzie mi czas leciał czy muszę to jakoś aktywować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 16:00, skubsa napisał:

Ej a czy jak zrobie sobie konto i wpiszę nr z podstawki to już będzie mi czas leciał czy muszę
to jakoś aktywować??

Od momentu założenia konta i wybrania metody płatności(i cyrków z "fałszywymi" kartami) leci darmowy miesiąc. Nieważne czy grasz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, pomocy, ja już naprawdę nie wiem co robić ;-/. Nie wiem nawet czy telefon do pomocy technicznej CD-Projektu coś da, bo gra była kupiona w Anglii. Jeszcze raz powtórzę: instaluję grę (wersja 1.9), loguję się, ściągam patcha 1.12.0, a po jego instalacji gra nie chce się włączyć, wyskakuje błąd: "aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000005)". Nie wiem już jak to naprawić. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm no za wiele szczegółów nt kompa, sterowników i skanowania systemu antywirusem to nie napisałeś :) Możem więc najwyżej zgadywać...

Jest jedna rzecz, która może taki problem powodować z różnymi aplikacjami - sprawdź czy masz zainstalowany kodek ffdshow, jeśli tak - odinstaluj go, uruchom ponownie komputer i sprawdź (uwaga! przy niektórych instalkach fddshow kodek przy odinstalowywaniu usuwa ważny wpis z rejestru dotyczący dźwięków systemowych, ale bez obaw, znam rozwiązanie). Jeśli to nie to, to możemy się co najwyżej pobawić we wróżki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 23:52, squeglee napisał:

instaluję grę (wersja 1.9), loguję się, ściągam patcha 1.12.0, a po jego instalacji gra nie chce się
włączyć, wyskakuje błąd: "aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0x0000005)". Nie wiem
już jak to naprawić. Pomocy!


To moze warto zainstalowac odrazu najnowsze patche 2.0+
A pozniej jeszcze mozesz sprobowac odpalic pliczek Repair.exe (w katalogu WoW) i sprawdzic czy wszystko sie dobrze spatchowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 00:52, Xantus napisał:

To moze warto zainstalowac odrazu najnowsze patche 2.0+
A pozniej jeszcze mozesz sprobowac odpalic pliczek Repair.exe (w katalogu WoW) i sprawdzic
czy wszystko sie dobrze spatchowalo.


Patch 2.0.1 wymaga instalacji patcha 1.12.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj wow z plyty bez instalowania jakichkolwiek patchy ręcznie.
Zaloguj sie. Gra powinna samodzielnie zaczac pobierać patche. Czy robi to czy wtedy tez masz jakieś błędy?
W razie problemów na tym etapie moze warto skontaktować sie z pomoca CDP. Nie wierze ze nie pomogą jeśli będą umieli. Dotad mam takie doswiadczenia ze wow chodzi nawet bez instalowania - po prostu po skopiowaniu calego katalogu. Inna sprawa na co skopiowac ponad 10GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 10:01, Sebi napisał:

Zaloguj sie. Gra powinna samodzielnie zaczac pobierać patche. Czy robi to czy wtedy tez masz
jakieś błędy?


Tak, nawet jeśli ściągam przez Blizzard Updatera dzieje się to samo. OK: moja wersja gry to 1.9.4. Teraz pytanie: patchować więc od razu 2.0.1 czy od 1.12.0 ( który psuje mi wowa :-/ )? Każda nieudana próba kończy się przeinstalowaniem gry, a to trochę trwa...

Sth` Devilish:
No więc: Gigabyte GeForce 6600 Silent Pipe II (stery:93.71), AMD Athlon 64 3000, Gigabyte GA-K8NE, 1024 MB DDR. Antywirus nic nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 11:53, Dead-pl napisał:

Ja bym ci proponował ściągniecie pełnego patcha 1.12 http://www.3dgamers.com/dlselect/games/worldofwarcraft/wow-1.12.0-engb-patch.exe.html


Już go mam, a kiedy go zainstaluję, znowu nie będe mógł włączyć gry :-/. Dlatego nie wiem co robić i stoję w miejscu (a darmowy miesiąc leci...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 12:02, squeglee napisał:

> Ja bym ci proponował ściągniecie pełnego patcha 1.12 http://www.3dgamers.com/dlselect/games/worldofwarcraft/wow-1.12.0-engb-patch.exe.html


Już go mam, a kiedy go zainstaluję, znowu nie będe mógł włączyć gry :-/. Dlatego nie wiem co
robić i stoję w miejscu (a darmowy miesiąc leci...).

polecam zadac to samo pytanie na officjalnym forum blizza, może ci tam pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te abonamenty do tych gier, jeszcze trochę i w nic nie będzie można zagrać po sieci za darmo, a gry single się skończą i dupa. Ciekaw jestem jak długo musimy na to czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi, nie wiadomo czemu znikł pasek doświadczenia. Nie wiem jak go włączyć czy coś w tym rodzaju :( Nie mam jeszcze 60 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 11:33, squeglee napisał:

Tak, nawet jeśli ściągam przez Blizzard Updatera dzieje się to samo. OK: moja wersja gry to
1.9.4.


Tak właściwie to skąd ty masz wersję 1.9.4? Gdzie kupowałeś WoW (i czy na 100% masz wersje europejską?)? No chyba, że nowe wydania WoWa są już od razu aktualizowane, jeśli tak to niech mnie ktoś poprawi. Aha, możesz spróbować ściągnąć patche przez BackgroundDownloader.exe zamiast włączać WoW.exe - nie wiem w sumie czy tak się da, ale warto spróbować. No i jak pisałem wcześniej, są programy które mogą takie problemy w Windowsie powodować, jednym z nich jest kodek video "fddshow", nie napisałeś masz to zainstalowane. Możesz też spróbować odinstalować wszelkie dodatkowe programy, które działają bez uruchamiania (działają w tle) i/lub pozamykać te, które aktualnie działają w tle - różnie bywa, czasami niektóre się gryzą z innymi aplikacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 16:50, gitarka napisał:

Mi, nie wiadomo czemu znikł pasek doświadczenia. Nie wiem jak go włączyć czy coś w tym rodzaju
:( Nie mam jeszcze 60 lvl.


Albo zainstalowałeś jakiegoś addona, który po prostu usuwa ten pasek automatycznie, albo też wyłączyłeś go sobie w opcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się