Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

a ja mam takie pytanie po co kupować WoW-a w angli bez wsparcia CDP ? Skąd żeś instalator zassał ? Może brakuje plików albo są uszkodzone i patch tylko namieszał jeszcze bardziej. Poza tym może niech ci sam WoW pościąga patche skasuj wszystkie pliki blizz dowloader i odpal WoW-a powinien jeszcze raz je ściągnąć może tym razem poprawnie sprawdź też czy twoja wersja wymaga uaktualnień.

Sth`Devilish dziwne mam kodeki fddshow i nigdy nie miałem problemów z WoW-em, no może poza downloaderem blizza który zamiast patcha enGB ściągnął enUS XD teraz nie ma już takich kwiatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 18:34, L33T napisał:

Sth`Devilish dziwne mam kodeki fddshow i nigdy nie miałem problemów z WoW-em


Ja także, jednak na internecie można znaleźć sporo topiców, w których w podobnych problemach (i błędzie jaki wyświetla się u squeglee) pomaga usunięcie kodeka. Z resztą istnieje sporo wersji tego kodeka, ja np mam taką, który przy odinstalowywaniu usuwa... ważny wpis z rejestru, który odpowiada za działanie dźwięków systemowych, dźwięków midi oraz nagrywanie dźwięku... I musiałem przez to ręcznie dodawać ten wpis (dosyć długi), od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:04, Makus89 napisał:

Witam,
czy jezeli mam w plecaku np.10 sztuk jakiegos przedmiotu to czy moge sobie to rozdzielic na
2x po 5 sztuk?

O ile dobrze pamiętam, przedmioty można rozdzielać shift-clickiem (nio chyba, że mi się gry pomyliły ;)). Przytrzymujesz shift, klikasz na przedmioty i rozdzielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 20:04, Makus89 napisał:

czy jezeli mam w plecaku np.10 sztuk jakiegos przedmiotu to czy moge sobie to rozdzielic na
2x po 5 sztuk?


Tak, wciskasz bodajże shift + lewy click i pojawi się taki mały interfejs, na którym możesz zdecydować na ile części chcesz taki zbiór przedmiotów podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz, że mam pirata, zapytaj mnie o coś z game manuala. Cokolwiek, podaj stronę i akapit a ja ci to tu napiszę i udowodnię, że kupiłem oryginalną wersję gry w Londynie za 25 funtów w sieci HMV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak zainstaluje tego patcha do WoWa 2.0.1 , będę mógł już grać czy jeszcze będę musiał jakiegoś patcha ściągnać albo coś jeszcze zrobić ?! :-)
A czy wam podczas instalowania patcha 2.0.1 wyłanczał się komputer ? :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:10, michu96 napisał:

Mam pytanie czy jak zainstaluje tego patcha do WoWa 2.0.1 , będę mógł już grać czy jeszcze
będę musiał jakiegoś patcha ściągnać albo coś jeszcze zrobić ?! :-)
A czy wam podczas instalowania patcha 2.0.1 wyłanczał się komputer ? :-|

Najnowszy patch to 2.0.8, więc najpierw będziesz musiał jego ściągnąć. Podczas instalacji patcha ja nigdy nie miałem żadnych padów kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... a to dziwne , bo jak włączyłem grę zaczął mi się ściągać patch 2.0.1 , a nie 2.0.8. :-|
A pozatym chyba więc co jest grane to nie wina instalacji tylko systemu będę go musiał przeinstalować. :-D
A wiesz gdzie ściągnąć te dwa patche ?! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:17, michu96 napisał:

Hmmm... a to dziwne , bo jak włączyłem grę zaczął mi się ściągać patch 2.0.1 , a nie 2.0.8.
:-|
A pozatym chyba więc co jest grane to nie wina instalacji tylko systemu będę go musiał przeinstalować.
:-D
A wiesz gdzie ściągnąć te dwa patche ?! ;-)

Powinny się po kolei ściągnąć. Po prostu uruchom grę i spróbuj się zalogować. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:17, michu96 napisał:

Hmmm... a to dziwne , bo jak włączyłem grę zaczął mi się ściągać patch 2.0.1 , a nie 2.0.8.
:-|
A pozatym chyba więc co jest grane to nie wina instalacji tylko systemu będę go musiał przeinstalować.
:-D
A wiesz gdzie ściągnąć te dwa patche ?! ;-)


midzy 2.0.1 a 2.0.8 jest 4 czy 5 patchy ;) scigna sie one same automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 22:24, michu96 napisał:

To znaczy , że będę musiał logować się i pokoleji ściągać patche ?! :-O

Dokładnie. Na szczęście te patche nie są takie duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie moge ściągnąć logując się na swoje konto ?! :-))
A pozatym mam je pokoleji instalować tak jak się ściągają ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w wow kolo 2 lat z przerwa, na serwerze balnazzar, i nigdy nie mialem problemu takiego jaki mam teraz. O godzinie 20:00 zaczynaja sie potezne lagi, a koncza dokladnie o 23:00 z zegarkiem w reku, np 22:59 800ms i nagle 100, 160 ms gora. Nie jest to wina mojego internetu, bo robilem test na szybkosc przed i podczas lagow i wyniki byly te same, dokladnie takie jakie powinny byc. pomyslalem ze moze mam trojany, albo spy, cokolwiek, wyczyscilem wszystko, nowy system, tylko wow, to samo. Wychodzi na to ze blizard cos chrzani, ale jak tlumaczyc ze ja mam neta 1 mb, a wchodzi moj kolega ktory ma 512 , czyli polowe tego co ja , mieszka o rzut kamieniem, i kiedy ja mam 800ms ona ma 200ms. Sterowniki do netu mam najnowsze, naprawde nie wiem juz co jest przyczyna tego, wkoncu grajac te 2 lata prawie, mialem ten sam internet a problemow takich nie mialem. Jakies pomysly Panowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bardzo można tobie pomóc, możesz co najwyżej nieustannie męczyć Blizzarda na forum technicznym (spełniając przy tym wszystkie ich wymogi co do postowania wyników testów), skoroś pewien że to nie wina twojego ISP :) Akurat z WoWem to różne historie są w tej kwestii i bywa nawet tak, że lagują zupełnie losowe osoby, mające różnych ISP! Wtedy też okazuje się, że to wina Telii (providera internetowego Blizzarda). Czasem bywa też, że winę ponosi ISP - tak też chyba było z rok temu z TPSA. Sam mam zupełnie nowe łącze, u lokalnego dostawcy i aż drżę na myśł, że jak wrócę do WoWa (niedługo!:P), to będe mieć same lagi ;) No ale pocieszam się myślą, że mam 10 min drogi do biura mojego ISP i wszelkie problemy jak dotąd załatwiałem w góra dzień, a czasem nawet 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... 800ms to jeszcze żadne opóźnienie , jak bedziesz miał po 2-3k to dopiero gra się zrobi mało grywalna... choć umnie żadko przekacza 200ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz sobie czy w tych godzinach nie spada Ci wydajność łącza, wczoraj kolega tak samo narzekał na latency ... i okazało się że z 512 kb/s dostawca dostarczał mu ... 80 kb/s, stąd cały problem.

Do sprawdzenia polecam Ci stronkę www.dsl.cz , jest po czesku ale nie powinienes miec problemu z korzystaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uch ta edycja postów ...

gdybyś jednak nie wiedział co zrobić na tej stronce to podpowiadam ... kliknij na tym zegarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się