Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam jeszcze dwa pytanka. Mianowicie: czy ten patch 1.12.0 patchuje każdą wersje gry do 1.12.0? I czy nie mając burning crusade muszę patchowac grę tymi patchami co są u góry, te do BC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:32, TigerXP napisał:

Mam jeszcze dwa pytanka. Mianowicie: czy ten patch 1.12.0 patchuje każdą wersje gry do 1.12.0?
I czy nie mając burning crusade muszę patchowac grę tymi patchami co są u góry, te do BC?

Pierwsze pytanie: tak patch 1.12.0 patchuje gre do wer. 1.12.0
Drugie pytanie: Niestety nie wiem, bo nie mam dodatku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:07, gitarka napisał:

Lepiej ściągać z jakiś stron poświęconych WoW''ie, ponieważ strasznie długo się ściąga patche
poprzez WoW''a, szczególnie te bardzo duże.


To zależy od tego jak masz skonfigurowany internet. U mnie zwykle ściąga z maksymalnym transferem, czyl ok 120 kbps, no czasami spada do 70-80 :) Mimo wszystko jednak, najnowsze patche warto ściągać ze stron, gdyż są one tam zamieszczane często jeszcze przed samą przerwą konserwacyjną - można więc ściągnąć za wczasu i zainstalować, a następnego dnia od razu grać, a nie czekać aż się pościąga :) W tym wypadku polecam np http://gamershell.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 17:52, Alliar napisał:

Wraz z instalacją TBC instalujesz wersję 2.0.0 :)


Czyli ze jeżeli zakupię i zainstaluję TBC, to mimo ze w WoWa nie grałem z ponad pół roku i parę patchy przegapiłem, będę miał odrazu grę w całości spatchowaną ? (bo w końcu instaluję dodatek w wersji 2.0 :-)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:20, squeglee napisał:

Mam takie ''n00b question'' :-P. Czy statystyki podnoszą się automatycznie, czy trzeba je podnosić
u trenerów???


Siła, zręczność, intelekt itd. wzrastają automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:20, Alliar napisał:

Będziesz musiał jeszcze troszkę pościągać bo aktualnie mamy 2.0.10 ;)


Aha ... lol ;-D
A spatchowanie z wersji 2.0.0 na 2.0.1 , to jakies jedyne 5 do 10-ciu giga zapewne ;-PP

BTW. Czy klucz aktywacyjny TBC (wiecie,cd-key czy jakoś tak ;-)) podaje się w trakcie instalacji, czy może w account managenemt, czy też w trakcie logowania czy jak ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item172433518_world_of_warcraft_leveling_1_10_lvl.html <- bez komenatrza hehe!

A tak wogle i tak mnie smeiszy ze ktos komus za pieniadze nabija lvl za 400 zl 60 lvl! LOL to po co wogle kupowac ta gre?! smieszne! A znacie moze jakies metody na zbijanie kasy?! bo niewiem jak ci ludzie na allegro co sprzedaje 5000 gold i maja tego duuuuzo to robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:33, Dann napisał:

> Będziesz musiał jeszcze troszkę pościągać bo aktualnie mamy 2.0.10 ;)

Aha ... lol ;-D
A spatchowanie z wersji 2.0.0 na 2.0.1 , to jakies jedyne 5 do 10-ciu giga zapewne ;-PP

BTW. Czy klucz aktywacyjny TBC (wiecie,cd-key czy jakoś tak ;-)) podaje się w trakcie instalacji,
czy może w account managenemt, czy też w trakcie logowania czy jak ? ;-P


Największy patch to chyba właśnie 2.0.0, jakieś 677MB. A jeśli chodzi o klucz aktywacyjny to wpisujesz go przy instalacji dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A znacie moze jakies metody na zbijanie kasy?! bo

Dnia 08.03.2007 o 18:48, baka3 napisał:

niewiem jak ci ludzie na allegro co sprzedaje 5000 gold i maja tego duuuuzo to robia?


1. Wyćwicz Mining lub Herbalism, na tym chyba najwięcej się zarabia :)
2. Zabijaj te same mobki i licz na jakieś zielone, niebieskie, a może nawet epickie dropy :P
3. Na 70 poziomi rób q których jeszcze nie robiłeś bo zamiast xp dostajesz więcej kasy a crapy za ich wykonanie można sprzedać nawet po 10g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 18:59, Alliar napisał:

>A znacie moze jakies metody na zbijanie kasy?! bo
> niewiem jak ci ludzie na allegro co sprzedaje 5000 gold i maja tego duuuuzo to robia?

1. Wyćwicz Mining lub Herbalism, na tym chyba najwięcej się zarabia :)
2. Zabijaj te same mobki i licz na jakieś zielone, niebieskie, a może nawet epickie dropy :P
3. Na 70 poziomi rób q których jeszcze nie robiłeś bo zamiast xp dostajesz więcej kasy a crapy
za ich wykonanie można sprzedać nawet po 10g.


No dobra ale napewno na jakichs modach jadą! i o te mody mi wlasnie chodzi bo to najlepsze chyba farmienie skoro takie mln zbijają na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:24, baka3 napisał:

No dobra ale napewno na jakichs modach jadą! i o te mody mi wlasnie chodzi bo to najlepsze
chyba farmienie skoro takie mln zbijają na tym

Posiadanie żadnych modów nie jest obowiązkowe. Poza tym farmienie złota to prosta sprawa. Wystarczy znać najlepsze miejsca do robienia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 19:30, Czedwik napisał:

Posiadanie żadnych modów nie jest obowiązkowe. Poza tym farmienie złota to prosta sprawa. Wystarczy
znać najlepsze miejsca do robienia tego.


W zasadzie to nie modów, tylko addonów - to duża różnica w pojęciu;) A co do farmienia, wystarczy rollnąć maga i pakować talenty we frost (+ nieco w arcane) - wtedy można łatwo, szybko i przyjemnie farmować, zabijając po kilka mobków na raz :))) Niestety jedne klasy się do farmowania nadają lepiej, a inne gorzej, ale też sporo zmienia TBC - doszły mnie słuchy o tym, że warlockiem nareszcie można przyjemnie farmić, rzucając non stop Seed of Corruption na wszystko wookoło :)

@baka3 - ten koleś chyba nie zrobi w życiu dochodowego interesu, skoro myśli że jakiś idiota mu za to zapłaci i jeszcze podaruje gratis dane konta... Przecież te 10 pierwszych leveli robi się jeszcze pierwszego dnia gry, w max 2 godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 20:10, Sth`Devilish napisał:

W zasadzie to nie modów, tylko addonów - to duża różnica w pojęciu;)

Przejęzyczenie, a raczej przeliterowanie ;)

Dnia 08.03.2007 o 20:10, Sth`Devilish napisał:

A co do farmienia, wystarczy
rollnąć maga i pakować talenty we frost (+ nieco w arcane) - wtedy można łatwo, szybko i przyjemnie
farmować, zabijając po kilka mobków na raz :))) Niestety jedne klasy się do farmowania nadają
lepiej, a inne gorzej, ale też sporo zmienia TBC - doszły mnie słuchy o tym, że warlockiem
nareszcie można przyjemnie farmić, rzucając non stop Seed of Corruption na wszystko wookoło
:)

Ja słyszałem, że hunter również jest dobry do solowego farmowania. Nie grałem wprawdzie nigdy zbyt długo hunterem, ale taka jest opinia niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się