Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2007 o 23:42, Czedwik napisał:

To w takim razie jak to jest? Inteligencja u wojownika to teraz taki "pusty" współczynnik co
nic nie robi dla wojownika? Jeśli tak to jest to trochę dziwne.


Inteligencją wojownikowie i tak nigdy nie grzeszyli :) Był, jest i raczej będzie to zupełnie zbędnym współczynnikiem dla wojów, prawie tak samo jak zręczność dla casterów i siła dla łowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje zapytanie z dnia wczorajszego ;-)

Czy zna ktoś jakiś w miarę znośny server PvE (normal znaczy się), gdzie graliby jacyś spoko ludzie po stronie Przymierza i przyjęliby beginnera (nie koniecznie polacy ;-)) ? Pls ...
W ostateczności może być jakiś server PvP, jeśli tylko ludzie będą w porządku i jeżeli nie będzie im przeszkadzała osoba grająca tylko na PvE ;-). Oczywiście po stronie Alliance :-).
W końcu nigdy nie grałem jeszcze na serverach innych niż normal ;-)
Proszę ... ;-). Dla mnie to w zasadzie rzecz kluczowa, jeśli mam wrócić do WoWa (co planuję juz na przyszły tydzień, mam nadzieję).

Jeżeli nikt nic nie wie i nic nie może polecić (nawet PvP), to gdzie jeszcze mogę się zapytać o taka informację poza tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 08:45, Dann napisał:

Ponawiam moje zapytanie z dnia wczorajszego ;-)

Czy zna ktoś jakiś w miarę znośny server PvE (normal znaczy się), gdzie graliby jacyś spoko
ludzie po stronie Przymierza i przyjęliby beginnera



hej . zapraszam na Draenor - Husaria ;) super ludzie , bardzo mili , polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim serwerze PVP gra jeszcze husaria? Parenaście razy swojego czasu spotkałem ludzi z tej gildii ubijających niskopoziomowe postacie 60siątkami w epikach. W sumie, non stop. Utkwiło mi to w pamięci przez właśnie to nazwę gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście buffy można łatwo "zdjąć" xD Więc zaraz się tego pozbyłem.
Co do Intellect to fakt-kiedyś w tooltipie miał: "Increase speed with getting skill with new weapon", czy coś takiego - zwiększał szybkość nabijania skilla z nową bronią. A teraz w tooltipie nie ma nic...

W becie BC nawet Spirit miał w tooltipie, że zwiększał tylko regen many, późńiej dodano także HP, ale u klas bez many pisze tylko o hp.

Co do armor setów: http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/ teraz działa. Prawdę mówiąc Blizzard się pospieszył-już w becie można było to obejrzeć. Mam nadzieję, że tier 6 przedstawi tuż przed patchem (otwierającym Black Temple), a nie pół roku po nim... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:51, TorN2 napisał:

hej . zapraszam na Draenor - Husaria ;) super ludzie , bardzo mili , polecam


Heh ... należałem kiedyś do gildii o nazwie HUSARIA ;-), jeszcze na serverze Doomhammer :-). Niestety gildia była full PL, więc dość szybko się rozleciała :-P (lol). Ale kilka bossów z ZG zaliczyliśmy :-DD
Ale zawsze warto sprawdzić każdy trop :-P. Dzięki za informacje - Server Draenor... to jakiś nowy server ? ;-)

@ Selv

Panie Selv, a na jakim serverze widział pan opisywaną rzeźnię w wykonaniu ludzi z tej niby Twojej Husarii ? :-)
Bo wiesz, Husarii może być dużo :-).
BTW ... nie chcesz być napastowany przez lv 60-te w epikach ? Graj na serverach normal ;-). To jest aż takie proste ... masz wybór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, Zbadałem ten server Dreanor pewną stronką poleconą bodajmy przez Sth`Devilisha i okazuje się, ze 75% populacji (ok 17k z prawie 23k) to Przymierze :-O , :-).

Jak duży wpływ na rozgrywkę może mieć takie zestawienie populacji na serverze normal ? To juz pytanie do wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 08:45, Dann napisał:

Ponawiam moje zapytanie z dnia wczorajszego ;-)

Czy zna ktoś jakiś w miarę znośny server PvE (normal znaczy się), gdzie graliby jacyś spoko
ludzie po stronie Przymierza i przyjęliby beginnera (nie koniecznie polacy ;-)) ? Pls ...


serwer Anachronos gildia Light Defenders lub... Husaria. Znajdziesz tu wielu znajomych z Doomhammera i nie bój się te 2 gildie istnieją jakiś czas i nic nie wskazuje na to że się rozpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 13:06, TigerXP napisał:

Jak mozna powiekszyć swojej postaci życie? Oczywiście poza wchodzeniem na kolejne poziomy.

Kupować lub znajdywać itemy, które dodawają kilka punktów do staminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 13:14, enderek3 napisał:

serwer Anachronos gildia Light Defenders lub... Husaria. Znajdziesz tu wielu znajomych z Doomhammera
i nie bój się te 2 gildie istnieją jakiś czas i nic nie wskazuje na to że się rozpadną.


Oooo ... dzięki za informacje ;-). Jak tylko dołączę do gry (jakoś tak środa-czwartek, w zależności od dalszego biegu wydarzeń w RL :-P), to sprawdzę tego Anachronosa ;-).
BTW, piszesz, ze grają tam ludzie z byłej Doomhammerowej Husarii ? A niby skąd tam się wzięli ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 08:25, TigerXP napisał:

Mógł by mi ktos polecić jakieś dobre add ony, pomagające w rozgrywce!


A jaką klasą grasz?? Najlepiej odwiedź wow.curse-gaming.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam, było to na Burning Blade.
Co do serwerów pvp/normal. Zaczynałem zabawę na normal, po dostrzeleniu się do 50lv (eonar) stwierdziłem, że to jakiś syf. Wpadałem na pole z byle czym i tłukliśmy z kobietą GODZINAMI dany rodzaj stworka. Po jakimś czasie, umysł wyłączał się i nie byłem lepszy od bota.
Stwierdziłem, że pogramy na pvp i padło na Burning Blade. Grało się duuuużo lepiej, przez to, że samemu się rozglądasz czy coś nie biegnie, było po prostu ciekawiej niż na normal.
Pamiętam jak padł Burning Blade i postanowiliśmy pograć na Eonar tamtymi postaciami - okropność i nuda.
Co do podobnego nazewnictwa, wg mnie wikszość gildii o takich samych nazwach, zrzesza tak naprawdę tych samych graczy. Wiele osób ma alty na innym rodzaju serwera przez to często powstają więc odbicia danych gildii na innych serwerach.
Chociaż nie przeszkadzało mi sporadyczne napastowanie epików, to takie nagminne i chamskie zachowania po prostu człowiek pamięta i wyrabia sobie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie bronie najlepiej brać, grając Człowiekiem-Hunterem? Mam też pytanie od jakiego lvl''u dostaje się swojego zwierzęcego przyjaciela, i jakiego wybrać jeśli się tak da?

PS. Jestę początkujacym =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 15:33, marcin1930 napisał:


Jeśli chcesz grać po stonie Przymierza, to tylko krasnoludowie, nocne elfy oraz draenei mogą wybrać huntera.
Zwierzaczka (peta) dostaje się w przedziale 5-10lvl, nie pamiętam dokładnie, ale są to ze 2-3 godziny dość intensywnego grania. Co do broni.. noś to, co akurat wpadnie Ci w łapy, byle by było lepsze od twojej poprzedniejszej siekaczki :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy jak zarejestruję swoja karte płatnicza to czy będa z niej pobierane opłaty bez mojej wiedzy (chodzi mi o miesięczny abonament)?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się