Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

@marcin1930
te strony to faktycznie piraty były-miały IP żebyś podmienił w katalogu z grą i grał na nich, inne wersje dlatego, że piraty rzadko kiedy się aktualizują, a to daltego, że one do d*** są-częste lagi, dc, i za mało graczy by poznać magię WoWa
Graj na PvP, jedyna różnica to taka, że w strefach 20lvl+ możesz zostać zaatakowany przez osoby z innej frakcji, co do RP to na tych serwerach trzeba przestrzegać zasad RP, a one są proste-ZAKAZ ROZMÓW O REALU I UŻYWANIU SKRÓTÓW typu lol, LFG, WTS... -co prawda mało kto tego przestrzega-jak zaczynasz grę-lepiej na PvP, na PvE nie ma tego klimatu xD
Co do Twojej klasy do PvP-każda się nadaje-to zależy od skilla gracza...
Ale pytałeś o huntera-jedna z najpopularniejszych klas-bardzo dobra do PvP, warrior- w pvp potrafi zdziałać najwięcej-grunt to mieć 2 healerów za sobą...

@Sth`Devilish
Nie chodzi o guest passy w pudełku z grą-tylko o zaproszenia wysyłanie z account management (mamy ich 5).

@Cała reszta:
Można grać w kilka osób na jednym koncie, ale nie jednocześnie-jak ja wchodzę, a gra kumpel-on dostaje disconnecta, on wchodzi - ja dostaję... Jeśliby nie można było dzielić konta to po co opcja transferu postaci z konta na konto?? Powiedzmy masz 1 jednego kompa w domu i grasz z bratem w WoWa na tym jednym koncie-macie osobne chary. Potem się wyprowadzasz kupujesz nowego WoWa i co? Możesz przenieść swojego chara na nowe konto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:05, marcin1930 napisał:


> Moim skromnym zdaniem hunter totalnie nie nadaje sie do PvP a gram hunterem juz dosyc
sporo
> czasu.

Czemu? Czyżby był aż tak słaby, razem ze swoim zwierzakiem? Zatem kto nadaje się do PvP oprócz
warlocka?

Pozdrawiam


Hmm...ja moje drzewko talentow ustawilem bardziej na Marksmanship dlatego mam problemy w PvP bo moj hunter jest swietny w walce na odleglosc ale w walce w zwarciu jest beznadziejny (przynajmniej w moim przypadku) a zwierzak jest swietna sprawa w PvE bo ma swietny armor i nawet jak rzuci sie na niego kilka mobkow to daje rade ale gorzej z jego sila ataku ktora jest kiepska i podczas walki PvP przeciwnik raczej nie musi sie przejmowac atakiem peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 18:52, Makus89 napisał:

a zwierzak jest swietna sprawa w PvE bo ma swietny armor i nawet jak rzuci
sie na niego kilka mobkow to daje rade ale gorzej z jego sila ataku ktora jest kiepska i podczas
walki PvP przeciwnik raczej nie musi sie przejmowac atakiem peta.


Zwierzak zwłaszcza sprawia trudy przeciwko casterom.. Przeszkadza znacznie w rzucaniu zaklęć, a w dodatku jako cloth userzy obrywają bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 11:16, Dann napisał:

BTW, zrzeszacie samych tylko polaków ?
Server : Anachronos (jeśli dobrze pamiętam).


Sami Polacy i dobrze pamiętasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:39, CH1CKEN napisał:

/.../


Dzięki, bardzo mi pomogłeś :) Mam jednak jeszcze jedno pytanie: Jak przejść z np. Stolicy Elfów do stolicy Ludzi? Tam grają moi kumple, a w PvP razem jest zawsze raźniej :D

Ps. Zdarzył mi się przypadek że grając Hunterem zablokowałem się w teksturze drzewa;/ co mam zrobić żeby się odblokować i móc dalej grać?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 17:05, marcin1930 napisał:


> Moim skromnym zdaniem hunter totalnie nie nadaje sie do PvP a gram hunterem juz dosyc
sporo
> czasu.

Czemu? Czyżby był aż tak słaby, razem ze swoim zwierzakiem? Zatem kto nadaje się do PvP oprócz
warlocka?


Hunter był niegdyś świetny do PvP, z dobrym epic gearem po prostu latał po battlegroundach i brał na kikla strzałów każdego przechodzącego castera/rogala... Jednak teraz podobno mu się dostało po łapach (nerf) i już taki dobry nie jest. Z resztą najważniejszy problem w PvP u huntera nadal pozostaje i raczej się to nie zmieni póki co - chodzi o tzw "zero range", czyli minimalną odległość z jakiej możesz oddać strzał. Nie można np strzelać kiedy przeciwnik będzie już w zasięgu meele (czyli walki bezpośredniej), zawsze musisz trzymać jakąś tam minimalną (lub maksymalną) odległość aby oddać strzał, co nie wątpliwie przeszkadza (a dolicz do tego np chowanie się przeciwników za przeszkodami;]). Wyjątek to Scatter Shot, który zadaje niewiele obrażen, ale chwilowo obezwładnia przeciwnika, jednak nie na tyle długo, aby zdołać się od niego oddalić, to raczej pozwoli ci na oddanie tych 1-2 strzałów więcej, i to i tak jak umiesz grać hunterem i wiesz co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:38, enderek3 napisał:

Sami Polacy i dobrze pamiętasz.


Ok, to dobrze wiedzieć. :-)
Mam jeszcze pytanko : do kogo pisać w grze, jak już się zaloguję na server, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie sie dało grać jakoś na livebox 256???Pytam bo nie bardzo w to moge uwierzyć i obawiam się ,że będe musiał zmienić neta zanim zaczne grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:54, witeek napisał:

Czy będzie sie dało grać jakoś na livebox 256???Pytam bo nie bardzo w to moge uwierzyć i obawiam
się ,że będe musiał zmienić neta zanim zaczne grać...


WoW wymaga minimum lacza 56kb takze na twojej 256 powinno wszystko smigac choc mozesz miec male lagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:20, marcin1930 napisał:

Jak się włącza mody?? Tak w ogóle to one są legalne no nie?


Addony są legalne, za to programy działające w tle, a wpływające na grę (tzw. hacki lub 3rd party applications, programy pozwalające oszukiwać w grze) już nie i jak najbardziej grożą banem konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 23:07, Sth`Devilish napisał:

Addony są legalne, za to programy działające w tle, a wpływające na grę (tzw. hacki lub 3rd
party applications, programy pozwalające oszukiwać w grze) już nie i jak najbardziej grożą
banem konta :)


Chodzi mi tu o bardzo popularnego moda Gatherer :) Jak się go włancza (juz zainstalowałem)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:25, marcin1930 napisał:

Chodzi mi tu o bardzo popularnego moda Gatherer :) Jak się go włancza (juz zainstalowałem)??


Katalog z addonem wrzucasz po prostu do folderu .../World of Warcraft/Interface/Addons. Pamiętaj tylko, że musi to być właściwy folder z addonem, bo czasami addony są tak rozpakowywane z archiwum, że jest folder w folderze, a żeby działało musi być folder, a w nim pliki addona (*.xml, *.lua itd).

O ile jednak wiem, to Gatherer już nie działa, ale zamiast tego można ściągnąć jeszcze lepszego Cartographer :) Ma znacznie więcej opcji (a w razie czego można zainstalować tylko te części opcji, które nas interesują) oraz masę pluginów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 20:13, Dann napisał:

> Sami Polacy i dobrze pamiętasz.

Ok, to dobrze wiedzieć. :-)
Mam jeszcze pytanko : do kogo pisać w grze, jak już się zaloguję na server, itd.


Po prostu dołącz do na polski kanał: /join polska i zadaj pytanie. Już cię łowcy głów znajdą :D
Jakby co to /w do Icefyre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pytanie odnosnie kart pre-paid do Wow.
W opisie towaru widnieje: "Karta pre-paid (tzw. Game Card) to alternatywna metoda aktywowania konta gry i opłacania abonamentu w World of Warcraft". Chodzi mi o tą aktywację - jeżeli teraz dzięki uprzejmości kolegi mam konto 10-cio dniowe i wbije kod z tej karty nie musze kupowac pudełka z grą?
Zwróciłem się z pytanie do działu pomocy CD-Projekt ale niestety nie raczyli odpowiedzieć ... nie pierwszy to zreszta taki przypadek - koszulke do NvN 2 tez dostałem za małą mimo, że WIELOKROTNIE próbowałem skontaktować się z tak zwanym działem pomocy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 08:14, enderek3 napisał:

Po prostu dołącz do na polski kanał: /join polska i zadaj pytanie. Już cię łowcy głów znajdą
:D
Jakby co to /w do Icefyre


Aaa, no właśnie. Już pamiętam, ten kanał i na Doomhammerze też był swojego czasu. ;-)
A i imię Icefyre też brzmi jakoś znajomo. :-P
K thx again and cya in the game ... i hope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:31, Sth`Devilish napisał:

/.../


Pobrałem, uruchomiłem, włączyłem w grze i... nic. Co ten mod robi w ogóle? Widzę wszystko tak jak poprzednio, skał z rudą nie zapamiętuje no to co on robi? Niby jest ale efektu nie ma ;/

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanko: czy przy dokupieniu WoW:TBC dostaje miesiąc grania gratis, tak jak było to z podstawką?

PS: Może mi ktoś jeszcze poradzić jakie talenty są najlepsze dla warlocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się