Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 00:55, KaPe napisał:

> 4. ...no to lepszy druid czy mag biorąc pod uwagę:
> a)to, że mam ochotę zwiedzać świat i to najlepiej ile się da w pojedynkę(podobno druid
ma jakieś
> leczące czary)
A mag robi wode/jedzenie które leczy go poza walką. Zwiedzać można każdą klasą.


Tą wodę i jedzenie może każda inna klasa od maga wziąć/kupić. Swoją drogą - magowie sporo narzekają że nonstop ktoś ich męczy o wodę/jedzenię czy portal

Dnia 26.03.2007 o 00:55, KaPe napisał:

> b)to, że lubię robić ogromne łubudu (najlepiej na odległość)
Teoretycznie druidem da się bić z dystansu, ale akurat ta odmiana druida jest uznawana za jedną
ze słabszych - i ciężko go ubrać w jakieś sensowne przedmioty do tego, przynajmniej na początku.


To się trochę zmieniło od wyjścia dodatku. W końcu pojawił się dość łatwo dostępny sprzęt dla druida - casterdps, ale oczywiście - tylko w Outlandzie. Przed dojściem do Outlandu jednak gra tą drogą może być trochę kłopotliwa, tym bardziej że w instancji (specjalne miejsca do których wybiera się w 5 osób walczyć z potężniejszym stworzeniami niż te spotykane normalnie) jest on traktowany głównie jako leczący, lub ostatnimi czasy - tank (ten który zbiera na siebie obrażenia, tak aby tacy magowie w ''sukienkach'' nie ginęli) w niedźwiedziej formie.

Dnia 26.03.2007 o 00:55, KaPe napisał:

> c)to, że lubię ładnie wyglądające ubranka;)(a sukienki są...ech ochydne w większości)

Biorąc pod uwagę, że druid niemal ciągle siedzi w formach zwierzęcych, to zawsze tak samo wygląda.
> d)to, która klasa jest bardziej do wszystkiego?
Druid. Leczy, bije, jest bity i nie obrywa za mocno. Wprawdzie w każdej z tych kategorii ustępuje
"specjalistom", ale nie tak znowu znacznie.


Druid może robić za wojownika-tanka (misiek), rogue (kot, ten od skradania się - i powiem że to się przydaje :P), mag (bez przemiany lub moonkin, talent na lvlu 40), priesta-leczącego (leczenie bez przemiany lub w formie drzewa od lvlu 50)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 23:43, Czedwik napisał:

> Witam wszystkich. Ostatnio wystąpił małyt bląd podczas grania w WoW. Mianowicie nie wyświetla

> mi napisów. Nie widze jak ktoś do mnie pisze, nie widze jak sam coś pisze. Ogólnie totalna

> porażka. Może ktoś wie jak coś na to poradziać?? Z góry THX
Hm, a nie wyłączyłeś przypadkiem okienek lub nie przesunąłeś ich poza ekran?


No własnie chyba nie. Ale tak dla pewności mógł byś mi powiedzieć jak to naprawić ?:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 11:14, TigerXP napisał:

No własnie chyba nie. Ale tak dla pewności mógł byś mi powiedzieć jak to naprawić ?:]


Jeśli nie masz zbyt szczególnie skomplikowanych ustawień gry, to możesz spróbować usunąć (lub zmienić nazwę żeby mieć kopię zapasową) katalogi Cache, WTF i Interface znajdujące się w folderze z grą. Gra wtedy zachowa się tak jak po pierwszym uruchomieniu, zaraz po instalacji.

Jeśli nie chcesz tracić ustawień gry, musiałbyś poklikać trochę po okienku chatu i sprawdzić czy nie zmieniłeś tam czegoś. Ale to już trudno mi powiedzieć co mogłeś zrobić (przełączyłeś na combat log? ukryłeś jakieś kanały?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem grę i mam taką sprawę.
Jestem krasnoludem z klasą wojownik. Co mam zrobić aby nieść jakieś cięższe bronie. Młoty itp. To samo się rozwija ?? Wiem że głupie pytanie no ale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2007 o 14:04, EjPii napisał:

Jestem krasnoludem z klasą wojownik. Co mam zrobić aby nieść jakieś cięższe bronie. Młoty itp.
To samo się rozwija ?? Wiem że głupie pytanie no ale :D

Jak używasz np. Axe to podczas walki skille będą ci rosły do tej klasy broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 14:04, EjPii napisał:

Ja dopiero zacząłem grę i mam taką sprawę.
Jestem krasnoludem z klasą wojownik. Co mam zrobić aby nieść jakieś cięższe bronie. Młoty itp.
To samo się rozwija ?? Wiem że głupie pytanie no ale :D

Żeby móc używać innych broni najpierw musisz się nauczyć obsługi danej u konkretnego weapon mastera. Zapytaj strażników w mieście, to ci wskażą lokację. Poza tym weapon master powie, czego uczą znajdujący się w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki.
Gram teraz na trialu i naprawdę ta gra uzależnia :D Nie znacie jakiegoś sposobu aby 15-letni chłopak zarobił trochę kasy :/. Bo na abonament mnie nie stać, a rodzice nic nie dadzą :(
Ale gierka boska. Cały świat, tysiące przedmiotów powalają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś dostałem grę i muszę powiedzieć ze jestem mile zaskoczony :) Pudełko bardzo dobrej jakości, otwierane (3 warstwy!), z kolorowymi obrazkami. W środku trochę ubożej, ale i tak super :D Blizz może i zdziera z nas kasę, ale też daje coś w zamian - BLIZZ Tak trzymać!

PS. Czy jak porzucę mojego starego peta (z którym przeszedłem np.3 lvl) i "wezmę'''' nowego (z poziomem takim do jakiego doszedł poprzednik) to czy zrobi mi to jakąś różnice? A tak w ogóle to czy pet awansuje w tedy kiedy jego pan, czy ma swój pasek doświadczenia?

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy jak porzucę mojego starego peta (z którym przeszedłem np.3 lvl) i "wezmę'''' nowego

Dnia 26.03.2007 o 16:24, marcin1930 napisał:

(z poziomem takim do jakiego doszedł poprzednik) to czy zrobi mi to jakąś różnice? A tak w
ogóle to czy pet awansuje w tedy kiedy jego pan, czy ma swój pasek doświadczenia?


Ma to tylko takie znaczenie, że nowego peta będziesz musiał ponownie oswajać przez jakiś czas, a także od nowa uczyć go wszystkich umiejętności, jednak generalnie rzecz biorąc to i tak hunterzy non stop zmieniają pety na takie o lepszych statystykach :) Jak zobaczysz jakiegoś ciekawie wyglądającego peta, użyj skilla Beast Lore i porównaj statystyki takiego peta z twoim (biorąc oczywiście pod uwagę różnice levelowe, które też wpływają na statystyki). Odpowiadając na drugie pytanie: pet huntera ma właśny pasek doświadczenia, co za tym idzie może ci być troche ciężko jeśli oswojisz peta o kilka leveli niższym poziomie niż ty (bo taki pet nie dość, że będzie mało użyteczny, to jeszcze będzie aggrować ci stworki z daleka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem - zginoł mi pet, a ja chciałem go zmienic. Niestety kiedy usiłuje go przywołać pisze mi ze on umarł. Jak klikam żeby przywołać nowego pisze mi że mam za duzo petów. No więc co mam zrobić żeby było dobrze?!

HELP

Pozdrawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:41, marcin1930 napisał:

Mam poważny problem - zginoł mi pet, a ja chciałem go zmienic. Niestety kiedy usiłuje go przywołać
pisze mi ze on umarł. Jak klikam żeby przywołać nowego pisze mi że mam za duzo petów. No więc
co mam zrobić żeby było dobrze?!

HELP

Pozdrawiam ;/



........................ Ludzie .................... zacznijcie przeglądać jakie macie skille. ................. I zacznijcie samemu myśleć .................. Jest taki skill ................ Revive Pet ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:41, marcin1930 napisał:

Mam poważny problem - zginoł mi pet, a ja chciałem go zmienic. Niestety kiedy usiłuje go przywołać
pisze mi ze on umarł. Jak klikam żeby przywołać nowego pisze mi że mam za duzo petów. No więc
co mam zrobić żeby było dobrze?!


A: Wskrzesić peta
B:Oddać do stajni [stable master] jeśli chcesz go zatrzymać na później [w stajni możesz mieć max 2 pety]
teraz możesz złapać nowego
C: Wskrześ peta, prawy klik na jego portrecie- abandon pet- łap nowego peta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielki problem, otóż nie posiadam w ogóle kursora w grze :/ Nie wiem czemu, proszę o pomoc, bo wszystko muszę robić intuicyjnie, dodam jeszcze, że mam ściągniętego triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Mam jeszcze jedno ważne pytanie.
Założyłam sobie 10dniowy trial i stworzyłam byle jakie konto z danymi mojej siostry, zmysląną karta kredytową i głupim emailem i głupszymi nazwą konta i hasłem. Kupiłam juz grę, ale nie wiem co się stanie jak klucz z gry dołożę do klucza z triala oraz czy mogę zmienić wszystkie dane(email, dane osobiste, login, hasło etc). Niestety nie mam karty kredytowej więc zakładanie nowego konta przez najbliższe 2 tygodnie nie będzie dla mnie możliwe(wtedy kupię karte pre-paid). Dodatkowo wiem, że jest miesiąc gratis gry ale jak to się liczy? Jeśli dołożyłabym ten klucz np. 26 marca to dostanę miesiąc gry aż do 26 kwietnia...czy może tylko darmową rozgrywkę, aż do końca marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwa jest zmiana wszystkich danych konta, oprócz imienia i nazwiska, narodowości, numeru telefonu (którego notabene nie ma i tak po co podawać, więc to akurat nie istotne). Te dane prawdopodobnie można zmienić, ale tylko i WYŁĄCZNIE po przez drogę e-mailową lub telefoniczną - trzeba będzie przy tym podać wszystkie (dosłownie wszystkie, ALE... oczywiście bez hasła, którego nigdy przenigdy nikomu nie musisz podawać - równoznaczne jest to z oddaniem komuś kluczy do domu) dane konta, nawet tj jak sekretne pytanie do konta i odpowiedź do niego czy też klucz konta (authentification key).

Co do darmowego miesiąca, w przypadku przedłużania ważności konta, zawsze przedłużane jest ono o daną liczbę miesięcy, do tego samego dnia miesiąca, w którym konto zostało przedłużone (czyli tak jak piszesz, jak aktywujesz np 26 marca, to konto przemija 26 kwietnia, jednakże jeśli masz jeszcze konto trialowe, to lepiej sobie na nim pograć do końca okresu trialowego i dopiero wtedy dodać klucz z pełnej wersji - zawsze to kilka dni gratis więcej :)) Jednakże aby zagrać, będziesz chyba i tak potrzebować karty do płatności internetowych, lub karty pre-pad (ok 109 zł, przedłuża ważność konta o 2 miesiące, do nabycia w wielu sklepach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:34, Makus89 napisał:

Wskrzesic peta mozesz przez klikniecie w speelbooku ikonki o nazwie Revive Pet xD


Ale ja tam nie mam niczego takiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się