Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 18:48, marcin1930 napisał:

> Wskrzesic peta mozesz przez klikniecie w speelbooku ikonki o nazwie Revive Pet xD

Ale ja tam nie mam niczego takiego!


Wykup cnajpierw u trenera to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 18:48, marcin1930 napisał:

> Wskrzesic peta mozesz przez klikniecie w speelbooku ikonki o nazwie Revive Pet xD

Ale ja tam nie mam niczego takiego!


Wykup najpeirw u trenera to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:17, Eilene napisał:

No dobra, ale to nie ma znaczenia, ze zakładając konto użyłam nieistniejącej karty kredytowej???


Ale kiedy zakładałaś konto trialowe ?? Teraz nie wymaga ono ani karty kredytowej ani seriala. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:26, EjPii napisał:

> No dobra, ale to nie ma znaczenia, ze zakładając konto użyłam nieistniejącej karty kredytowej???


Ale kiedy zakładałaś konto trialowe ?? Teraz nie wymaga ono ani karty kredytowej ani seriala.
:/

No chyba żartujesz sobie? No to jak można sobie stworzyć konto bez podania nr. karty kredytowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 19:17, Eilene napisał:

No dobra, ale to nie ma znaczenia, ze zakładając konto użyłam nieistniejącej karty kredytowej???

Nie ma, nie wnikam czy i jak się zmieniło zakładanie kont teraz, ale sam zakładałem na "nieistniejącej" i grubo ponad rok płace pre-paidami, zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:13, KaPe napisał:

> No dobra, ale to nie ma znaczenia, ze zakładając konto użyłam nieistniejącej karty kredytowej???

Nie ma, nie wnikam czy i jak się zmieniło zakładanie kont teraz, ale sam zakładałem na "nieistniejącej"
i grubo ponad rok płace pre-paidami, zero problemów.


Widocznie to zależy do szczęscia. Próbowałem założyć na niestniejącym numerze i "nie wyfło".

a co do samego WoW''a: Ile tak mniej więcej jest na forum gildii, tzn. ich przedstawicieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:49, Makus89 napisał:

Chyba niestety nie uda ci sie ta sztuczka bo dla polakow funkcja zapraszania przyjaciol jest
zablokowana :(


Juz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:51, baka3 napisał:

> Chyba niestety nie uda ci sie ta sztuczka bo dla polakow funkcja zapraszania przyjaciol
jest
> zablokowana :(

Juz nie..


A jednak ;)

Your account is not eligible to access the Recruit a Friend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę, błagam was pomóżcie :/ Ściągałem triala razem z patchami przez około 40h, a teraz, gdy wchodzę do gry, widzę tylko białą mgłę i nawet kursora nie widzę :/ Mój komputer spełnia wszystkie wymagania, nawet te zalecane :/ Nie wiem co robić, nie chcę, żeby to wszystko poszło na marne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biednemu to zawsze wiatr w oczy...
Miałam triala klucz dla przyjaciela konto i chciałam stworzyć jeszcze konto osobne z trialem. Niby mi wszystko poszło(do nowego użyłam tego samego emaila), stworzyło mi konto. Gdy uruchomiłam grę to nie dało rady skorzystać z triala ani z konta dla przyjaciela, które wcześniej mi działało. Teraz strona blizza wogóle nie wykrywa, że kiedykolwiek stworzyłam te konta! Niech mi ktoś napisze co mam robić bo ja jestem kompletnie załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ty przynajmniej chwilę pograłaś, a ja widzę tylko mgłę, tutaj można mówić o załamce, zwłaszcza że ściągałem gre prawie 40h razem z patchami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wohow jednak mi czyta konto od przyjaciela. Może ten trial na drugim koncie był z triala nie dla europy? Nie wiem ale coś to dziwne bo jak wcześnie j w grze wpisywałam to konto dla przyjaciela to działało, potem nie działało. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:21, Makus89 napisał:

> > Chyba niestety nie uda ci sie ta sztuczka bo dla polakow funkcja zapraszania przyjaciol

> jest
> > zablokowana :(
>
> Juz nie..

A jednak ;)

Your account is not eligible to access the Recruit a Friend.


http://worldofwarcraft.com.pl/

Na samej gorze pisze, a wogle teraz zamowilem WoWa za 200 zl juz sie nie moge doczekac inne gry w kat min bladur gate i icewind dale czas na wowa! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to próbowałam zrobić upgrade mojego konta dla przyjaciela...i nie udało mi się-.-. Jak przeczytałam u dołu ekranu(o ile mój anglik jest wystarczająco dobry) to nie da się zrobić upgradu tego typu konta. Jestem troszkę wściekła, ale może to troche ostudzi mój zapał zanim przyjdzie do domu przesyłka z karta prepaid;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upgrade triala do pełnej jest dostępny. Robi się to wpisując klucz od podstawki w account management. Jak najbardziej jest to możliwe. Oczywiście można to zrobić tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się