Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2007 o 22:48, Sth`Devilish napisał:

LOL !!! http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=9122 - 89,- zł a czasem można
i taniej dostać...

Chyba że uwzględnimy kartę prepaid lub The Burning Crusade, w co jednak sam wątpię ;)
2 tygodnie z górką mam epic mounta... a obecny build nie jest taki, jaki planowałem od początku, oczywiście w trakcie musiałem nanosić kilka poprawek. Tak się on obecnie prezentuje:
http://www.wowhead.com/?talent=sgx0MZZx0etMcuq0st
Szykuje się chyba reset...eeh trudno, może mnie chociaż w przyszłości do karazhan wezmą.

Słyszałem niedawno o jakimś imba protection/retribution buildzie. Przeszukałem wiele for, stron, ale nie znalazłem tego co oczekiwałem...może Wy coś wiecie? x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:48, Sth`Devilish napisał:

> zamowilem WoWa za 200 zl

LOL !!! http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=9122 - 89,- zł a czasem można
i taniej dostać...

Chyba że uwzględnimy kartę prepaid lub The Burning Crusade, w co jednak sam wątpię ;)
2 tygodnie z górką mam epic mounta... a obecny build nie jest taki, jaki planowałem od początku, oczywiście w trakcie musiałem nanosić kilka poprawek. Tak się on obecnie prezentuje:
http://www.wowhead.com/?talent=sgx0MZZx0etMcuq0st
Szykuje się chyba reset...eeh trudno, może mnie chociaż w przyszłości do karazhan wezmą.

Słyszałem niedawno o jakimś imba protection/retribution buildzie. Przeszukałem wiele for, stron, ale nie znalazłem tego co oczekiwałem...może Wy coś wiecie? x)

ps. jak to drugi post to sorki, nie wiem czy przypadkiem z roztargnienia drugiego nie zamknąłem przed wysłaniem x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 23:52, Sztywny-pl napisał:


Trochę źle robisz nie doceniając takich talentów jak Improved Judgement :) Ten cooldown krótszy o 2 sekundy może się okazać zbawieniem w PvP, tudzież znacznie przyśpieszyć dps w PvE :) Takie talenty zawsze się bierze, jeżeli skraca to cooldown jakiejś wyjątkowo często używanej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:25, Probos napisał:

Mam wielką prośbę, błagam was pomóżcie :/ Ściągałem triala razem z patchami przez około 40h,
a teraz, gdy wchodzę do gry, widzę tylko białą mgłę i nawet kursora nie widzę :/ Mój komputer
spełnia wszystkie wymagania, nawet te zalecane :/ Nie wiem co robić, nie chcę, żeby to wszystko
poszło na marne :/


Standardowa odpowiedź (tylko nie wiem czy to działa na trialu:?)

Start>Wszystkie Pogramy>World of WarCraft>Repair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:31, moralny napisał:

a co do samego WoW''a: Ile tak mniej więcej jest na forum gildii, tzn. ich przedstawicieli?


Dark Tribe is here :D Burning Legion EU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:02, Eilene napisał:

Tak swoją drogą to próbowałam zrobić upgrade mojego konta dla przyjaciela...i nie udało mi
się-.-. Jak przeczytałam u dołu ekranu(o ile mój anglik jest wystarczająco dobry) to nie da
się zrobić upgradu tego typu konta. Jestem troszkę wściekła, ale może to troche ostudzi mój
zapał zanim przyjdzie do domu przesyłka z karta prepaid;).


Sluchaj mialem tak samo, zapewne wykorzystalas 10 quest z pudelka z gry, ale to jest zly, musisz wykorzystac ten ze strony blizzarda, ja musialem od nowa nabijac lvl mojego huntera po 10 dniach tez bylem wsciekly ale co tam:D Wiec jak mowilem wejdz na strone blizza i tam zrob konto pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:48, Sth`Devilish napisał:

> zamowilem WoWa za 200 zl

LOL !!! http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=9122 - 89,- zł a czasem można
i taniej dostać...


Z pre paidem rzecz jasna, a mam do was pytanie, bo chce wlonczyc miesiac free, a 2 miesiace doladowac tak za 2 miehy nie chce z rzedu grac 3 miesiace bo cos mi wypadnie za okolo 1,5 miesiaca wiec strace pare dni! Tez to dziwne ze jak sie nie korzysta to abonament leci, no ale trudno i jak wykorzystam te słałszowane kart kredytowe za to mi blizzard konta nie zabanuje ani nic na 1000%?? A potem bende mogl pre paidem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można podać fałszywy numer karty, niektórzy tak robili. Ja tam w takie coś się nie bawiłem, tak więc na pewno robisz to na własną odpowiedzialność. A konto po upływie abonamentu samo się zamrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:08, Czedwik napisał:

Można podać fałszywy numer karty, niektórzy tak robili. Ja tam w takie coś się nie bawiłem,
tak więc na pewno robisz to na własną odpowiedzialność. A konto po upływie abonamentu samo
się zamrozi.


Rzecz w tym, ze ja chce miesiac pograc, a potem po tym miesiacu jakis czas odczekac i doladowac znowu pre paidem rozumiesz? Wiec niewiem czy mi blizz konta nie usunie, tylko ze ja potem i tak doladuje pre paidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:15, baka3 napisał:

Ciach


No to załóż konto z jakiegoś zmyślonego numeru karty albo niech Ci jakiś kumpel poda:D A po miesiącu jak nie doładujesz konta to przejdzie w status frozen i po kłopocie:) Jak Ci się zachce grac to wtedy zasilisz konto wpisując kod ze zdrapki z karty pre paid:) Co do fałszywych numerów konta to chyba nie ma opcji, żeby Blizz jakoś za to zbanował konto bo przecież nie sprawdzają czy dane konto istnieje:) Jedynie pamiętaj przed upływem miesiąca żeby zmienic sposób w jaki będziesz zasilał konto, żeby zamiast ciągnąc automatycznie kase z konta to żeby czekało na wpisanie kodu, czyli zmien sposób opłacania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos wyjasni dlaczego jak zamawia sie pre-paida to trzeba czekac znacznie dluzej niz na gre? Wyslane 28 marca a dostawa przewidywana na 30marca do 2 kwietnia lol? to ma byc kurier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie mają ich jeszcze na magazynie? A gdzie zamawiałeś? Ja kiedyś kupiłem jednego pre-paida na gram.pl i kurierem to szło dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa w magazynie i zamawialem oczywiscie na gram.pl, ostatni pre-paid szedl tydzien czasu do mnie, jak ten bedzie tak samo dochodzil to poprstu go nie przyjme ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz kuriera czy zwykłą pocztę? Bo pocztą to może czasem iść tak długo, niestety... Kurierowi bardzo rzadko zdarza się nawalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dostalem wowa, wszystko ok i doladowalem traila i fajnei zrobilo cdp ze nie czeba dawac metody platnosci teraz! dopiero po miehu se aktywuje pre paida i karty nie musze miec! ide graC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 16:41, baka3 napisał:

wlasnie dostalem wowa, wszystko ok i doladowalem traila i fajnei zrobilo cdp ze nie czeba dawac
metody platnosci teraz! dopiero po miehu se aktywuje pre paida i karty nie musze miec! ide
graC:D

patche Ci sie troche posciagaja:0hahaha:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo gralem w traial i wszystko mam jak mowilem, czemu po zalogowaniu nie widac mojej postaci juz z 5 minut? jakis lag chyba na dzien dobry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się