Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 17:28, pimpor napisał:

> chce sprawdzić czy WOW jest taki dobry jak mówią. czy jak se pobiore sobie demo że mam
10 dni
> bezpłatnych to później bede mógł zerwać jakby... umowę, przestać grać i nie płacić. chcę
tylko
> przez 10 dni se pograć.

Chodzi Ci chyba o ten 10 dniowy guest pass key:) Czyli tak: jak go wpiszesz to grasz 10 dni
a potem możesz sobie odpuścić i nic się nie stanie:) Zresztą nie możesz nawet zapłacić dopóki
nie kupisz pełnej wersji:) Więc i tak logiczne jest użycie 10 dniowego kodu a jak się spodoba
to kupujesz pełną wersje i wstukujesz kod no a gdyby Ci się jednak nie spodobała to nic się
nie stanie, nic nie będziesz musiał płacić a wszyscy będą happy:)

hm... na ten kod to ja nigdy w necie nie wpadłem. skąd można pobrać taki kod i od razu WOWa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sa już Patch Notes 2.1.0: http://wow-europe.com/en/info/underdev/testrealm.html

Świetny patch, na prawdę. Sporo contentu dodają :) No i nareszcie Netherdrake''i (a także Nether Ray dostępny jako nagroda za exalted w nowej fakcji) jako mounty! Ah, no i koniecznie sprawdzcie nowe grafiki nowych setów tier6 (czytaj: no life tier6 :P). Warlock jak zwykle ownuje (woohoo! :D): http://www.mmo-champion.com/index.php?PHPSESSID=0e7a6679544cd0403f85e49d9261ba7c&topic=94.0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po kilku minutach grania w wowa zostaje rozłączony. Sytuacja występuje po zainstalowaniu Kaspersky Internet Security, wszystkie połączenia o które pyta się gra zostają dopuszczone a i tak po chwili dostaje disconect from server.
Może macie jakieś sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:52, Sth`Devilish napisał:

Świetny patch, na prawdę. Sporo contentu dodają :)


No ba jeden z lepszych ostatnio:)
A co do Tier 6 dla warlocka.. ROX!:) Ja taki chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:42, Alfa_Pi napisał:

Witam

Po kilku minutach grania w wowa zostaje rozłączony. Sytuacja występuje po zainstalowaniu Kaspersky
Internet Security, wszystkie połączenia o które pyta się gra zostają dopuszczone a i tak po
chwili dostaje disconect from server.
Może macie jakieś sugestie.


Przyczyn moze byc wiele...
1.) Jesli grasz na pirackim servie to norma.
2.) Jesli masz Cosmos,CTM lub AtlasLoot ktory jest juz stary, pobierz jego nowa versje.
3.) (malo prawdopodobne) ktos wchodzi na twoje acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 19:48, Ardaren Ziom napisał:

cos gdzies kiedys słyszalem/czytałem o PvE w warcrafcie to to samo co PvP?


PvE - Player vs Envoirment (czy jakos tak w kazdym mac razie chodzi o srodowisko).
Zabijanie innych playerow staje sie niemozliwe, mozesz tylko walczyc z mobami (jesli zle mowie to mnie poprawcie np. Sth Devillish albo Stwór bo oni sie znaja o niebo lepiej niz ja :)). Tak przynajmniej bylo w Everquescie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PvE można również walczyć z innymi graczami, ale tylko na własne życzenie. Tj. można sobie ustawić "flagę PvP". Wtedy każdy będzie mógł zaatakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!


Dopiero co zaczynam z WoW-em i mam pytanie, czy mógłby mi ktos powiedzieć jaka jest najlepsza postac z typu []Fighter[](dla wyjaśnienia biega i walczy w zwarciu)??

Czekam na odpowiedź z góry dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:02, stiwco napisał:

Witam wszystkich!!


Dopiero co zaczynam z WoW-em i mam pytanie, czy mógłby mi ktos powiedzieć jaka jest najlepsza
postac z typu []Fighter[](dla wyjaśnienia biega i walczy w zwarciu)??

Czekam na odpowiedź z góry dziękuje!!


W zwarciu to raczej Warrior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:49, Stwór napisał:

> Świetny patch, na prawdę. Sporo contentu dodają :)

No ba jeden z lepszych ostatnio:)
A co do Tier 6 dla warlocka.. ROX!:) Ja taki chce:P


A te skrzydła w nowym secie warlocka są dodatkowo animowane :P U mnie na forum gildii już wszystkim szczena opadła i tylko krzyczą "nerf warlock sets!" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:16, Sth`Devilish napisał:

A te skrzydła w nowym secie warlocka są dodatkowo animowane :P U mnie na forum gildii już wszystkim
szczena opadła i tylko krzyczą "nerf warlock sets!" ;P


Zauważyłem:) Po prost ROX ROX ROX:) Tylko teraz jeszcze trzeba to zdobyć, ale wygląd niesamowity:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:52, Nyron napisał:

Przyczyn moze byc wiele...
1.) Jesli grasz na pirackim servie to norma.

gram na legalnych serverach

Dnia 13.04.2007 o 18:52, Nyron napisał:

2.) Jesli masz Cosmos,CTM lub AtlasLoot ktory jest juz stary, pobierz jego nowa versje.

tych nie mam ale wyłączyłem wszystkie mody jakie miałem i to też nie pomogło

Wydaje mi się że problem może leżeć po stronie KIS-a ale nie wiem co można jeszcze w nim ustawić skoro połączenia są dopuszczone i normalnie się loguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 12:55, GanD napisał:

A wypowiedź Dann''a lepiej pomiń, bo pomijając kwestię szamana, to bzdury wypisuje o
druidach, priestach, hunterach czy warlockach. A czy rogale są od dpsowania to bym się zastanowił...
2/3 tego co robią magowie/lockowie. Gdyby nie kickowanie/stunowanie to też by się do niczego
nie nadawali ;)


Gadanie. Gdzie Ty widziałeś Feralnych tanków ? Ja osobiście znam tylko jedną sytuację, kiedy potrzebny jest misio tank - w LBRS bodajmy, tam gdzie jeden z bossów zamienia wszystkich w owce, a jak wiadomo misio jest immune to polimorfia. Misio i warrior tank, to tak jak kotek i rogue - właściwe porównanie. Ja osobiście nie widzę dla druida innej możliwości, jak tylko heal (oczywiście nie mówimy o PvP, itp.).
Hunterzy i lockowie mogą robić duży DPS, ale z dobrymi magami lub rogue''ami się nie równają. Po prostu trzeba wiedzieć, jak grać taką klasą, a nie tylko spamować fireballem lub sinisterem. O priestach raczej nie wspomnę ... bo mówi się samo przez się ;-P.
Ale to tylko moje zdanie.

Dnia 13.04.2007 o 12:55, GanD napisał:

Dann - totemy działają na wszystkich członków party, na Ciebie też. Gdyby windfury nie
działało na szamana, to nikt by chyba nie levelował tej klasy ;)


Czyli, że efekt totemu Windfury działa też na mnie ? Muszę to sprawdzić, bo dotychczas wydawało mi się, że jest inaczej. Zawsze mam na sobie enchant Windfury weapon, więc może to się nie kumuluje z efektem Windfury totemu :-?. Jak sprawdzę raz jeszcze, to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... mam pytanie/prośbe. Chce kupić sobie wow''a z kartą pri-peid, ale kumpel który już od jakiegoś czasu ga w wow''a mówi, ze do rejestracji konta potrzebny jest nr. karty visa, czy to prawda? ja jak robilem konto trajalowe, nie musialem nic podawac (a slyszalem ze kiedys trzeba bylo). Czy jak chce placic za pomocą kart pri-peid i tak musze miec karte visa, by zalozyc sobie oryginalne konto? prosze o pomoc bo nie chce wydawac ponad 200 zł nie wiedząc czy to wogule mi zadziała (nikt z rodzinki nie ma karty visa :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się