Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Coś mi się wydaje, że to ten Ursus (bodajże 58/59 elite) z Winterspring :) W przypadku elit, z oczywistego powodu wartość Hit Points zostaje zaniżona (zarówno jak i inne statystyki). Co innego np warlock, bo jak zniewoli elite demona to ma wtedy przez 5 minut możliwość pobawienia się na prawdę bardzo niebezpieczną zabawką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:33, Alliar napisał:

Jeggred :) Oswoiłeś elite?


Niee ... to zwykły misiak z Winterspring ... tak mi się przynajmniej wydaje ... to było już tak dawno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 16:49, Jeggred napisał:

Niee ... to zwykły misiak z Winterspring ... tak mi się przynajmniej wydaje ... to było już
tak dawno ...


Masz chyba miśka o którym wspomniał Sth`Devilish :) Przy elitach tak jest, mój kumpel gra hunterem i ma to samo ze swoim kociakiem =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter miałby zbyt łatwo, gdyby mógł mieć elitarnego zwierzaka. I tak wystarczy im opinia klasy łatwej w levelowaniu (i nieco nudnej, przynajmniej w mojej opinii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 22:22, Czedwik napisał:

Hunter miałby zbyt łatwo, gdyby mógł mieć elitarnego zwierzaka. I tak wystarczy im opinia klasy
łatwej w levelowaniu (i nieco nudnej, przynajmniej w mojej opinii).


No raczej nie taka łatwa :) I na pewno czasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:43, Alliar napisał:

.....myślę że tu prawie każdy należy do Polskiej gildii.......


No nie każdy. Ja osobiście wolę grać w anglojęzycznych gildiach niż czysto polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 13:43, Alliar napisał:

.....myślę że tu prawie każdy należy do Polskiej gildii.......


Ja nie ;). Kiedyś i owszem, ale gildia się rozpadła (szczerze mówiąc nie wiem, z jakiego powodu) więc postanowiłem szukać nowych doświadczeń. Złożyłem aplikację do gildii anglojęzycznej, zostałem przyjęty i tak już zostało :). Świetni gracze z całej Europy, atmosfera i organizacja - czego więcej chcieć :]?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do twoich problemów ze zdolnosciami to wydaje mi sie, że już odpowiadałem. Jesli miales jakies watpliwosci to odpowiedział ci Selv.
Problemy z ikonkami ...nie spotkałem sie z tym poza sytuacjami gdy coś sie przycinało z gra.

Dnia 17.04.2007 o 03:52, Ardaren Ziom napisał:

Dróga sprawa jest taka że jak gram krasnoludzkim łowcą to mam questa takiego : Zanieś list
jakiemuś tam Tarlockowi czy coś. Podchodze do niego [już mam list] gadam z nim - ale nie ma
nawet opcji oddania tego questa ;/


Jeśli możesz komuś oddać questa to będzie miał taki ktos nad głową żółty znak zapytania. Czasami są questy, które oddajesz komuś innemu niż osoba która ci dany quest dała. Może być też tak że nie masz wszystkich koniecznych przedmiotów.

Dnia 17.04.2007 o 03:52, Ardaren Ziom napisał:

Dróga


Proponuje wykorzystywać jako przeglądarkę coś z kontrolą pisowni np. Firefoxa 2.0.0.3 Nie będziesz sie narażać na niemiłe komentarze


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:53, skubsa napisał:

To jak wkońcu jest z tym Hunterem, łatwy jest do Levelowania czy bardziej pod PvP ?

Ja grałem Trollem Hunterem i grało mi się bardzo dobrze. Nabiłem 45 lvl i narazie zaprzestałem gry z braku czasu. Troll Hunter jest bardzo dobry w walce z dystansu chociaż w zwarciu też radzi sobie dobrze. Polecam wszystkim tę postać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 09:53, skubsa napisał:

To jak wkońcu jest z tym Hunterem, łatwy jest do Levelowania czy bardziej pod PvP ?


Jest to klasa zadająca spore obrażenia. Pet w buildzie BeastMastery nieźle tankuje. Daje sie nim solować niektóre elitarne (grupowe) questy. Dlatego nieźle się nim leveluje.
Co do pvp. Na BG-ach starego typu hunter zadaje demage nosi flagi wrzuca w trapy - ogólnie zabawa nim jest fajna. Możesz byc w centrum wali (noszenie flag, pułapki itp) lub bawic sie w snajpera.
Na arenach trzeba biegac jak wariat żeby uciec z konta martwego stawac na trapie na słupkach...i nie wiem co jeszcze bo zarazie ten typ pvp jeszcze niezbyt mi idzie :)

Odpowiadając na twoje pytanie to hunter to postać łatwa do levelowania dobrze radząca sobie z pvp. Jedno drugiego nie wyklucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :P

Jakmogę przekładać itemki z postaci na postać? Zaniosłem do banku w Ogrimarze, potem przyszłem tam moim worriorem i topra już nie było :P Why?
Ale jak weszłem lockiem to dalej tam był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 11:50, skubsa napisał:

No to bardzo fajne, a i jeszcze Tauren może być Hunterem?

U Hordy może być nim każdy za wyjątkiem forsaken. Prócz tego nie mogą nimi być gnome i human.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 15:04, Ardaren Ziom napisał:

Jakmogę przekładać itemki z postaci na postać? Zaniosłem do banku w Ogrimarze, potem przyszłem
tam moim worriorem i topra już nie było :P Why?
Ale jak weszłem lockiem to dalej tam był :)


Wyślij pocztą i uprzedzam następne pytanie: soulbound nie możesz wysłać, ani nikomu dać- tylko dis lub do vendora.
i przyszedłem nie przyszłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 16:03, Ardaren Ziom napisał:

ale o ''''dis'''' i ''''vendora'''' nie słyszałem :)


Dis to skrócik od umiejętności profesji enchantera:) Czyli disenchanting, z magicznych przedmiotów czyli od zielonych w wzwyż dostajesz za to "surowce" wykorzystywane do tej właśnie profesji które można sprzedać:) Im lepszy przedmiot i jego lvl tym lepsze "surowce" wypadną;)
A Vendor to sklepikarz w WoW-ie;) Taki gdzie możesz naprawić ekwipunek, sprzedać graty:) Bo tam raczej nic nie kupujesz prócz rzeczy potrzebnych do profesji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 02:35, enderek3 napisał:

No nie każdy. Ja osobiście wolę grać w anglojęzycznych gildiach niż czysto polskiej.


No to napisałem PRAWIE każdy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się