Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2007 o 15:50, WickedChildren napisał:

jak moge pogadac z kolesiem ktory ma znak zapytania mimo ze moge go zatakowac??


Hmm, możliwe że w zakładce "Reputation" (domyślnie U) przy frakcji do której należy gośc z questem masz zaznaczone "At war", więc po prostu to odznacz i wszystko będzie w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 18:45, Ardaren Ziom napisał:

Miałem zajebisty topór dla swojego orka warriora wysłałem poczta idupa :P jest jakis działajacy
sposób aby przełożyc itemki na dróga postac?


Tak... wysyłasz go do swojej drugiej postaci :) Tyle, że musisz odczekać godzinę (tyle trwa doręczenie każdej przesyłki z załącznikiem, przelewy pieniężne i zwykłe listy są w WoW natychmiastowe), po za tym na trialowej wersji mailbox nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK już mam :)

A teraz kolejna porcja pytań :) W jakie drzewko dawać [są 3] u Orca Warlocka :D I w jakie czary :) Niechcacy dałem w ten całkiem u góry na prawo w pierwszym drzewku 1 point ;/ Znalazłem Malachite takie zielone okruszki kamienia jakby duzo to warte? Ma zielony napis wiec wydaje mi sie ze tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrzystko zalezy od servera...zielony napis o niczym nie znaczy. Co do talentow zależy jaki chcesz być: Miotać potężne czary i łapać aggro czy wysyłać peta do tankowania a sam miotrasz słabe czary ale jestes bezpieczny. Jeśli źle umieściłeś talent pointy to po prostu idz do trainera- za pewną kwotę oduczy on cię talentów abyś mógł je na nowo poukładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 14:19, Ardaren Ziom napisał:

A teraz kolejna porcja pytań :) W jakie drzewko dawać [są 3] u Orca Warlocka :D I w jakie
czary :)


Przeszukaj ostatnie kilka stron w tym temacie, tyyyyyle raz już pisałem, że mam dość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mam sie skupic na jednym drzewku? Czy jak bede dawał we wszystko po trochu to sie cos stanie :p ?


I i teraz pytanie do !!!!!!!Orków Warlocków!!!!!!!!! :::
W quescie na 10 lvl na przyzwanie nowego summona, ostatnia jego czesc, przyniesc krew tego niebieskiego ducha czy co to tam jest xD. Chodzi o to że je zabijam w cave i nic sie nie dzieje :P Dostałem jakis zwoj czy coś to tez nie działa ;/ Co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emmm a moze tutaj ktos gra w WoW TCG? wyjasniam ze to gra karciana; jezeli tak prosze odpowiedziec na tego posta poniewaz chcialbym dowiedziec sie mniej wiecej o zasady tej gry, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:11, Ardaren Ziom napisał:

ale mam sie skupic na jednym drzewku? Czy jak bede dawał we wszystko po trochu to sie cos stanie
:p ?


I i teraz pytanie do !!!!!!!Orków Warlocków!!!!!!!!! :::
W quescie na 10 lvl na przyzwanie nowego summona, ostatnia jego czesc, przyniesc krew tego
niebieskiego ducha czy co to tam jest xD. Chodzi o to że je zabijam w cave i nic sie nie dzieje
:P Dostałem jakis zwoj czy coś to tez nie działa ;/ Co zrobić ?



gdzie ty w ogole grasz? na jakim servie moze tam wpadne cos tobie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 18:11, Ardaren Ziom napisał:

I i teraz pytanie do !!!!!!!Orków Warlocków!!!!!!!!! :::
W quescie na 10 lvl na przyzwanie nowego summona, ostatnia jego czesc, przyniesc krew tego
niebieskiego ducha czy co to tam jest xD. Chodzi o to że je zabijam w cave i nic sie nie dzieje
:P Dostałem jakis zwoj czy coś to tez nie działa ;/ Co zrobić ?


Osobiście do lvlowania warlocka polecam ci http://www.wowhead.com/?talent=NZfxIzGiz0xstxx0t lub http://www.wowhead.com/?talent=AV0bZ0xZEx0tr0tVuAo tylko przy tym drugim tracisz dużo więcej many. A jeśli chodzi o quest na Voidwalkera to tu masz cały dla orka http://www.wowhead.com/?quest=1506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:49, Alliar napisał:

> ahm chodzilo mi przed endgame, chyba nie budowales go od poczatku na resto? :>

Jasne, że nie :P http://www.wowhead.com/?talent=uEczE0MoVoZLZEc0x0xo



uhm szczerze mowiac troszke dziwne, ja bardziej skupiam sie na jednym drzewku zeby wyciagnac wiecej przynajmniej z jednej ''dziedziny'', jestem ciekawy jaki bys zrobil build dla pala endgame ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:54, Malevyn napisał:

uhm szczerze mowiac troszke dziwne, ja bardziej skupiam sie na jednym drzewku zeby wyciagnac
wiecej przynajmniej z jednej ''dziedziny'', jestem ciekawy jaki bys zrobil build dla pala endgame
;)


Ostatnio paladynem grałem kilka miesięcy po wyjściu europejskiego WoWa, a od tamtego czasu trochę sie zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 22:56, Alliar napisał:

> uhm szczerze mowiac troszke dziwne, ja bardziej skupiam sie na jednym drzewku zeby wyciagnac

> wiecej przynajmniej z jednej ''dziedziny'', jestem ciekawy jaki bys zrobil build dla pala
endgame
> ;)

Ostatnio paladynem grałem kilka miesięcy po wyjściu europejskiego WoWa, a od tamtego czasu
trochę sie zmieniło :P



no ale sugestie builda mozesz przeciez zapodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 23:08, Alliar napisał:

> no ale sugestie builda mozesz przeciez zapodac

To zależy czy chcesz być healerem, tankiem czy siedzieć na BG. Tu jest do tankowania/heala
http://www.wowhead.com/?talent=qVxubxZE0zI0hdgzxZL a to raczej na BG http://www.wowhead.com/?talent=qxZxGzZxf0trouiIot



mhm mialem na mysli healing, bardziej jest na tank ale i tak nie dorosnie do piet warriorowi czy tez nawet druidowi; iloosobowy bedzie zul''aman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się