Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 23:14, Malevyn napisał:

mhm mialem na mysli healing, bardziej jest na tank ale i tak nie dorosnie do piet warriorowi
czy tez nawet druidowi; iloosobowy bedzie zul''aman?

Będzie to instancja raidowa czyli dla większych grup z przedziału 10-25. Ostateczny limit jeszcze nie został potwierdzony, ale na pewno nie będzie to więcej niż 25 (Blizzard odszedł od idei instancji 40 osobowych). Na pewno na Zul''aman przyjdzie jeszcze poczekać, bo teraz priorytetem jest Black Temple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 09:30, Czedwik napisał:

> mhm mialem na mysli healing, bardziej jest na tank ale i tak nie dorosnie do piet warriorowi

> czy tez nawet druidowi; iloosobowy bedzie zul''aman?
Będzie to instancja raidowa czyli dla większych grup z przedziału 10-25. Ostateczny limit jeszcze
nie został potwierdzony, ale na pewno nie będzie to więcej niż 25 (Blizzard odszedł od idei
instancji 40 osobowych). Na pewno na Zul''aman przyjdzie jeszcze poczekać, bo teraz priorytetem
jest Black Temple.


Ja bym raczej stawiał na to, że Zul''Aman będzie stanowić coś na wzór AQ20/ZG, czyli instancja "przerywnikowa", bez jakichś nowych złożonych setów i super trudnych bossów, ot taki easy-mode epic :) Słyszałem, że ma to być instancja 15 osobowa - mnie by się coś takiego nawet podobało.

Oby tylko nie okazało się, że będzie to kolejny 25man raid instance z tier7!!! Bo wtedy to już chyba oleje WoWa na dobre, wystarczy że już (według mnie) jest za tego za wiele jak na jeden dodatek (mamy w końcu tier4 i Karazhan&Maghteridon&Gruul, tier5 i Serpentshine Cavern&The Eye i teraz jeszcze Black Temple z tier6). Ma się takie wrażenie jakby ta gra co raz szybciej ewoluowała w grę wyłącznie dla graczy hardcore. Mi się ta strona gry kompletnie nie podoba i kompletnie przejadła - co mi zostało po kilkumiesięcznym raidowaniu, cotygodniowym spędzaniu (w sumie) kilkunastu godzin na nieustannym powtarzaniu tego samego? Ano Epicki, które w TBC poszły w odstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 02:21, Ardaren Ziom napisał:

Na serverze Nagrand ale mam juz polską dobra gildie to sobie porade :)
Ale jak chcesz to wpadnij :)



uuu za nagrand to ja podziekuje, niedosc ze jest to normal to jeszcze spustoszaly server. gralem tam; wchodzac do orgrimmaru spotkalem 3 osoby na krzyz, zero ludzi! ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:05, Sth`Devilish napisał:

Ja bym raczej stawiał na to, że Zul''Aman będzie stanowić coś na wzór AQ20/ZG, czyli instancja
"przerywnikowa", bez jakichś nowych złożonych setów i super trudnych bossów, ot taki easy-mode
epic :) Słyszałem, że ma to być instancja 15 osobowa - mnie by się coś takiego nawet podobało.

Oby nie 15... Już starczy że Karazhan jest 10, a wszystko inne 25, przez co są poważne problemy organizacyjne z tym wszystkim, a tu jeszcze doszłoby coś zupełnie innego. U nas na przykład zrobienie 2 grup 10 osobowych jest spokojnie osiągalne, ale 2 x 15 już by nie przeszło, przez co pół gildii by grzało ławę na przykład.
Nie mam nic przeciw 10 i "łatwej" instancji - oczywiście bez przesady, Karazhan ma dobry poziom trudności i ZA mogłoby być podobne, byleby tylko znowu Blizz nie kombinował z rozmiarami rajdów, bo dopasowywanie wszystkiego pod różne rozmiary jest strasznie upierdliwe.

"Muszę cię troche zmartwić ale Zul''Aman ma być Instancem raidowym przeznaczonym dla 25 osób z dropami T6."
Jakoś nie widziałem żadnego oficjalnego potwierdzenia tego, masz jakieś źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:05, Sth`Devilish napisał:

Ja bym raczej stawiał na to, że Zul''Aman będzie stanowić coś na wzór AQ20/ZG, czyli instancja
"przerywnikowa", bez jakichś nowych złożonych setów i super trudnych bossów, ot taki easy-mode
epic :) Słyszałem, że ma to być instancja 15 osobowa - mnie by się coś takiego nawet podobało.

Może jedno z alternatywnych miejsc gdzie będzie można zdobywać np. tier 4? Ewentualnie jakiś osobny set, który nie jest powiązany z tierami. Na pewno nie będzie to tak highendowa instancja jak Black Temple (albo jak kiedyś - Naxxramas). Mnie by w sumie odpowiadało, aby było tak jak mówisz. Zawsze jakaś inna okazja do zdobycia kilku epików, nawet jeśli gorszych od tier 6.


(...)

Dnia 20.04.2007 o 15:05, Sth`Devilish napisał:

Ano Epicki, które w TBC poszły w odstawkę...

Dokładnie, a nie wiadomo czy nie będzie jeszcze kolejnych w którymś z patchy lub drugim dodatku (o ile wyjdzie w końcu). Mam nadzieję, że Blizzard pomyśli nad czymś innym niż dodawaniem kolejnych setów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:48, IRASS71 napisał:

Mialem bardzo dluga przerwe , graja jeszcze polacy na burning legion??



tak, i to nawet sporo; sam robie teraz tam postac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 16:05, KaPe napisał:

"Muszę cię troche zmartwić ale Zul''Aman ma być Instancem raidowym przeznaczonym dla 25 osób
z dropami T6."
Jakoś nie widziałem żadnego oficjalnego potwierdzenia tego, masz jakieś źródło?


WoWWiki :>
Zreszta w Black Temple jest 7 (2 Eventy) Bossów, czy z każdego maja padać po 3 rózne tokeny na T6? Oczywiste że zrobią coś innego jeszcze. A jako że to Tier 6 nie wydaje mi się żeby to był Instance 10 osobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:01, Jeggred napisał:

Yyy ... skąd żeście wzieli to Zul`Aman ? Bo ja pierwszy raz o tym słyszę...


To nowy, jeszcze zamknięty instanc dla 10 lub 25 (jak tak wam odpowiada bardziej) osób znajdujący się w Ghostlands

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:58, Nyron napisał:

WoWWiki :>
Zreszta w Black Temple jest 7 (2 Eventy) Bossów, czy z każdego maja padać po 3 rózne tokeny
na T6? Oczywiste że zrobią coś innego jeszcze. A jako że to Tier 6 nie wydaje mi się żeby to
był Instance 10 osobowy.

Hyjal? Wiki nie ma żadnego oficjalnego potwierdzenia, że to będzie 25, zgadujesz po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:58, Nyron napisał:

WoWWiki :>
Zreszta w Black Temple jest 7 (2 Eventy) Bossów, czy z każdego maja padać po 3 rózne tokeny
na T6? Oczywiste że zrobią coś innego jeszcze. A jako że to Tier 6 nie wydaje mi się żeby to
był Instance 10 osobowy.


# of Players: confirmed to be a raid (therfore probably a 10 or 25 man)

To nie jest potwierdzenie tylko przypuszczenia, których w WoWwiki jest pełno. Nawet boss nie jest jeszcze potwierdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, wygłupiłem się za bardzo. Wziełem zbyt dosłownie to co piszą u nich na forum. A o Hyjal Past kompletnie zapomniałem :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawia mi sie taki komunikat ja włanczam wowa (mam BC i normalnie wczoraj chodził) This application has encountered a critical error:

W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

Program: C:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe
File: E:\build\buildWoW\WoW\Source\DB\DBClient\DBCache.cpp
Line: 420

Requested 1661603165 bytes of memory


WoWBuild: 6546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 09:10, squeglee napisał:

> > Mam pytanie do kogoś, kto gra druidem. Opłaca się nim iść w balance? Może on być
efektywny
> > w zadawaniu obrażeń?
> Moze ;)
> Wszystko zalezy od sprzetu i umiejetnosci :)
A ty inwestujesz w balance? Jak wtedy wyglądają czary AoE?

Nie gram druidem, ale w rajdzie mam takiego Boomkina ;)
W zasadzie czesto bije sie z shadow priestem o pierwsze miejsce w range damage ;)
Boomkin ma aure do cirta, jak sie go wsadzi do grupy z casterami, to nawet przy nie bardzo wypasionym sprzecie, uzyskuje sie bardzo wysoki dps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:04, Szczur22 napisał:

No nic, muszę poprosić drugi raz- czy może mi ktoś pokazać dobry build shadow priesta do
60 lvl
.

Przede wszystkim tak, zeby dostac jak naszybciej Shadowform (lvl 41). No i na 20 lvl pewpewMeltFaces-MindFlay :)
Ja do 20tki poszłam tak:
http://www.wowhead.com/?talent=rZZxMhz
Potem do Shadowform tak:
http://www.wowhead.com/?talent=rZZxMgtMzRhk
No i potem to juz detale kosmetyczne ;)

Do grania solo nie opłaca się brać Shadow Affinity czy Fade (Fade i tak na BG nie zadziała ;)
Na 70 skonczylam z takim buildem:
http://www.wowhead.com/?talent=rxZZEMgtMtRhtEo
Wszelkie działania solo to była czysta poezja :)

Oczywiscie, do rajdowania jako shadow conieco bym w tym zmieniła, chociazby wlasnie wspomniane Fade czy SA (przy graniu w grupie to dosyc istotne ;) - ale na BG i do grindowania taki build dla mnie rzondi (juz nie mowie o zdziwieniu przeciwnej fakcji ktora probuje na mnie rzucac Fear na BG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się