Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 11:07, RX-8 napisał:

A gdzie moge zdobyc itemy z niebieskim podpisem?? bo nie chce wydawac tyle kasy na to w AH


Niebieskie przedmioty najcześciej wypadaja z bossów w instancjach, ale równiez zdarzają się ze zwykłych mobków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:08, Mirajka napisał:

> A gdzie moge zdobyc itemy z niebieskim podpisem?? bo nie chce wydawac tyle kasy na to
w AH

Niebieskie przedmioty najcześciej wypadaja z bossów w instancjach, ale równiez zdarzają się
ze zwykłych mobków :)


no tak tyle tylko ze ja mam 18lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie itemy to inaczej "rare" (eng. żadkie). Padają one najczęsćiej z Bossów w Dungeonach (czasami epiki) i bardzo żadko (jakieś 0,01% szansy) z zwykłych mobków. Na 18lvl nie ma sensu qpować rare-lepiej rób lvl i zbieraj kase na mounta. Gear z Q i z instanców ci wystarczy. Instance to tereny pełne elitarnych wrogów do których prowadzi portal (Np. Scarlet M. , Deadmines, Zul''Aman etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 11:59, Nyron napisał:

Niebieskie itemy to inaczej "rare" (eng. żadkie). Padają one najczęsćiej z Bossów w Dungeonach
(czasami epiki) i bardzo żadko (jakieś 0,01% szansy) z zwykłych mobków. Na 18lvl nie ma sensu
qpować rare-lepiej rób lvl i zbieraj kase na mounta. Gear z Q i z instanców ci wystarczy. Instance
to tereny pełne elitarnych wrogów do których prowadzi portal (Np. Scarlet M. , Deadmines, Zul''Aman
etc)


Na 18 lvlu zbierac na mounta?;> Ja zaczalem zbierac jak bylem na 37 lvlu i spokojnie dozbieralem te 100g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pare pytan, mam ostac huntera na 38 lvl i niestety teraz przez 10 dni nie bende gral bo nie bende mial jak, i szkoda mi bardzo tych dni, po prostu cos sie stalo z komputerem, a bylem w miejscu nie w tavernie za miastem, i mam pytnaie jak sie bedzie ladowac pasek ten niebieski, jakbym byl w tavernie to by sedl 2x szybciej czy co? I jakos moge zablokowac konto zeby tych 10 dni nie stracic? A i jeszcze takie pytanie, jesli mam konto i zrobie sobie n a trialu bc ta postac wysoko lvl czyli np huntera 60 lvl tak odrazu i on mi potem zostanie? to teraz nie musze bic do 60 lvl tylko sobie moge odrazu zrobic postac na 60 lvl i ona zostanie? Z gory dzieki za odp i prosze o jak najszybsza odp podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na raidach żaden priest nie inwestuje w improved fade, dlaczego? Ano dlatego, że jak już przeagrujesz, nie ważne w jaki sposób to reszta raidu wywali Cię przez okno. Improved Fade tu nie pomoże.

Przykładowy build tylko raidowy: http://www.wowhead.com/?talent=rxMRzhZZVGxdMxkhtEo

Ilość punktów pakowanych w Improved Vampiric Embrance należy dostosować do swojego sprzętu i ilości zadawanych obrażeń, tak aby nie generować zbyt dużego threat (bo to też, podobnie jak vampiric touch generuje agrro, widziałem na raidach zaraz przed TBC, gdy ludziom się nudziło takich shadow n00bków, którzy nawet nie zdawali sobie z tego sprawy). Improved Fear, Silence to tylko PvP. Z kolei Improved Fade, to jak już pisałem w praktyce mały skuteczny skill, bo jeśli ktoś jest cały czas na granicy overagrro to znaczy, że powinien zmieniś sposób gry. Spirit Tap na raid się nie przyda, bo rzadko kiedy dany przeciwnik pada akurat z Twojej ręki, gdy jest jeszcze około 15 innych osób (licząc tylko dps). Shadow Resilience to można sobie wiadomo gdzie wsadzić... Szkoda, że w 2.1 ma zostać wydłużony cd na sp: death :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tawernie generowanie statusu "rested" działa 4x szybciej niż na terenie miasta. Natomiast poza miastem działa 4x wolniej niż na terenie miasta.

Zablokowanie konta nic nie da, raz opłacony czas gry płynie cały czas bez przerwy.

A skąd wieźmiesz trial do TBC z gotowymi postaciami na 60lv? Nie ma tak, to było na test realmach. Trial TBC jest przeznaczony dla ludzi, którzy już mają 60lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pare pytan, mam ostac huntera na 38 lvl i niestety teraz przez 10 dni nie bende gral bo nie bende mial jak, i szkoda mi bardzo tych dni, po prostu cos sie stalo z komputerem, a bylem w miejscu nie w tavernie za miastem, i mam pytnaie jak sie bedzie ladowac pasek ten niebieski, jakbym byl w tavernie to by sedl 2x szybciej czy co? I jakos moge zablokowac konto zeby tych 10 dni nie stracic? A i jeszcze takie pytanie, jesli mam konto i zrobie sobie n a trialu bc ta postac wysoko lvl czyli np huntera 60 lvl tak odrazu i on mi potem zostanie? to teraz nie musze bic do 60 lvl tylko sobie moge odrazu zrobic postac na 60 lvl i ona zostanie? Z gory dzieki za odp i prosze o jak najszybsza odp podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:35, GanD napisał:

W tawernie generowanie statusu "rested" działa 4x szybciej niż na terenie miasta. Natomiast
poza miastem działa 4x wolniej niż na terenie miasta.

Zablokowanie konta nic nie da, raz opłacony czas gry płynie cały czas bez przerwy.

A skąd wieźmiesz trial do TBC z gotowymi postaciami na 60lv? Nie ma tak, to było na test realmach.
Trial TBC jest przeznaczony dla ludzi, którzy już mają 60lv.


cholera bo od 3 dni jestem poza miastem niemialem kiedy ic do taverny szkoda:( moze dzisiaj ktos mi wowa zainstaluje i se pojde do taverny dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F-R-A-K. Najmocniej przepraszam za spamerstwo na poprzedniej stronie, ale to nie ja pisałem tylko znajomy z innego miasta, u którego byłem w wielkanoc =-'' Musiałem nie wyczyścić prywatnych danych przeglądarki i miał dostęp do mojego konta... Zmieniłem już hasło, więc syf się skończy. Jeszcze raz najmocniejsze sorry ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 13:26, GanD napisał:

Na raidach żaden priest nie inwestuje w improved fade, dlaczego? Ano dlatego, że jak już przeagrujesz,
nie ważne w jaki sposób to reszta raidu wywali Cię przez okno. Improved Fade tu nie pomoże.

Improved Fear, Silence

Dnia 21.04.2007 o 13:26, GanD napisał:

to tylko PvP. Z kolei Improved Fade, to jak już pisałem w praktyce mały skuteczny skill, bo
jeśli ktoś jest cały czas na granicy overagrro to znaczy, że powinien zmieniś sposób gry. Spirit
Tap na raid się nie przyda, bo rzadko kiedy dany przeciwnik pada akurat z Twojej ręki, gdy
jest jeszcze około 15 innych osób (licząc tylko dps). Shadow Resilience to można sobie wiadomo
gdzie wsadzić... Szkoda, że w 2.1 ma zostać wydłużony cd na sp: death :(((


Całkowicie się zgadzam, przeciez napisałam ze na rajdy to wypadałoby build zmienić ;)
Moj był do grindowania, gry solo i pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, kto gra po stronie hordy na jakoim serwerze i przyjal by mnie do gildii??

gralem przymiezem, ale jakos do hordy bardziej mnie ciagnie i dobrzy by jeszcze by bylo gdybym byl juz w jakiejs polskiej gildii

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zcznij grac na Nogrand albo Nagrand nie wiem jak to sie zwie :) wbijesz 20 lvl to cie do naszej przyjmiemy :) Horda lepsza my orkami głównie gramy i trolami :)

To jak wpadniesz? Napisz nick odrazu jaki bedziesz miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 11:46, Lord Ridick napisał:

dlaczego nie moge na stronie wowa wejść na swoje konto żeby je doładować, wie ktoś kiedy będe
mógł


Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz mogę wejść bez najmniejszych problemów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się