Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2007 o 13:16, Shadow1994 napisał:

Siemq, mam pytanie ile kosztuje miesieczny abonament?
kolega mowil ze 5zl ale jak pacze w sklepie to pre-paidd 109,90zl. oco z tym chodzi????


5 Zl?! To by bylo boskie :D Niestety nie jest tak dobrze i trzeba placic na miesiac 12.99 Euro czyli ok 50 zl... A Pre-paidy kosztuja 109 zl bo one oplacaja gre na 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH

We wtorek zaczynam swoją pordróż z World of Warcraft. Mam oryginalną grę, karte pre pai na miesiąć i dwa kody na 10 dni gry (łącznie dwadzieścia) razem mam prawie trzy miesiące gry. Którą postacią można najszybciej osiągnąć wysoki poziom?? z góry dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie:Gdzie mogę zdobyć trial do WoW''a i ile mogę na nim grać?Bo poważnie myślę o kupnie tejże gry,a chętnie bym ją wypróbował...
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 13:16, Shadow1994 napisał:

Siemq, mam pytanie ile kosztuje miesieczny abonament?
kolega mowil ze 5zl ale jak pacze w sklepie to pre-paidd 109,90zl. oco z tym chodzi????


miesieczny abonament wynosi około nie 5, ale 50 zł, a pre-paid w sklepie gram.pl przedłuża gre o 2 miesiące więc 2x tyle co za miesięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 15:55, Ashakel napisał:

Pytanie:Gdzie mogę zdobyć trial do WoW''a i ile mogę na nim grać?Bo poważnie myślę o kupnie
tejże gry,a chętnie bym ją wypróbował...
Pozdrawiam,


jeśli chcesz moge ci podać 10 - day free trial key
, ale WoW''a bys musial sobie z kats zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 15:36, DamianPL napisał:

WITAM WSZYSTKICH

We wtorek zaczynam swoją pordróż z World of Warcraft. Mam oryginalną grę, karte pre pai na
miesiąć i dwa kody na 10 dni gry (łącznie dwadzieścia) razem mam prawie trzy miesiące gry.
Którą postacią można najszybciej osiągnąć wysoki poziom?? z góry dzięki za pomoc


Trudno na to pytanie odpowiedzieć, ja jednak z doświadczenia wiem, że magiem/roguem leveluje się szybciej i przyjemniej (a i miło się potem gra, nawet jeśli samemu), zaś jako tank (protection warrior/ protection paladin/ feral druid) bądź healer (holy priest/ restoration shaman/ restoration druid) na pewno łatwiej będzie ci w przyszłości znaleźć grupe do podróży (choć sama gra będzie trudniejsza, jeżeli nie będziesz mieć z kim grać, WoW jest skonstruowany tak, że samemu radzić sobie mogą co najwyżej klasy wyspecjalizowane w szybkim zadawaniu obrażeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem o co ci chodzi. Jeśli masz na jakimś serverze postać to możesz wyprobować TBC Triala (10 dni, szczegółowe info na wow-europe.com/en). Jeśli chcesz od nowa grać na serverze za darmo - jest to niemożliwe (nie dobra, jest możliwe ale nielegalne). Aby grać w WoWa TBC musisz kupić dodatek - oprócz kodu są tam 4 płyty CD z wrzystkimi nowymi NPC, Questami i krainami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:16, Shadow1994 napisał:

A da sie kupic pre-paid na 1 mies? jak nie to jak cto sie oipłaca. Prosze o tłumaczenie jak
dziecku?


Tam sie chyba podawalo numer karty kredytowej, pobierali z twojego konta 50 zlotych i dawali ci na maila kod ktory musiales wklepac gdzies na stronie wowa (chyba w accouncie) i wtedy ci odblokowywali konto na nastepny miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 19:16, Shadow1994 napisał:

A da sie kupic pre-paid na 1 mies? jak nie to jak cto sie oipłaca. Prosze o tłumaczenie jak
dziecku


Jest tylko jedna wersje prepaida - dwumiesięczna (109zł).
Jeśli chcesz możesz WoWa opłacać również kartą kredytową (13Euro za miesiąc, 3x 12Euro za trzy miesiące i 6x 11 Euro za szesc miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:40, Szczur22 napisał:

Zamówiłem w końcu Wowa, razem z pre-paidem. Jeśli podczas rejestracji podam numer z pre-paida,
to bede miał od razu 3 miesiace grania, tak?


Cóż więcej rzec.. Dokładnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:40, Szczur22 napisał:

Zamówiłem w końcu Wowa, razem z pre-paidem. Jeśli podczas rejestracji podam numer z pre-paida,
to bede miał od razu 3 miesiace grania, tak?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdybym podał fałszywy numer karty kredytowej, to miałbym 1 miesiąc, a prepaida na później?

I jeszcze jedno- rzuccie linkiem do jakiegoś poradnika raidowego, a konkretnie dot. generowania threat- z tego co czytam to bardzo ważne. Przypominam ze bede grał priestem shadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 21:47, Szczur22 napisał:

A gdybym podał fałszywy numer karty kredytowej, to miałbym 1 miesiąc, a prepaida na później?

I jeszcze jedno- rzuccie linkiem do jakiegoś poradnika raidowego, a konkretnie dot. generowania
threat- z tego co czytam to bardzo ważne. Przypominam ze bede grał priestem shadow


Nie uda ci się podać falszywego numeru-musisz potwierdzić prawdziwość karty specialnym kodem z jej tyłu. WoW-europe.com od razu sprawdza czy karta jest prawdziwa więc nie uda ci się to. Threat to punkty "zainteresowania" tobą przez bossa czy moba. Im większy masz DPS tym większy jest threat. Jeśli twój threat jest większy niż Main Tanka to potwór leci na ciebie i najprawdopodbniej jeśli tank nie użyje taunta zabiję cie (shadow priest ma malo armora). Klasy do tankowania mają specialne spelle i talenty które pozwalają im gromadzić threat, ale lepiej nie przesadzać z DPS. Najlepiej ściagnij KTML Threatmetter i używaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się