Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 12:27, sony ericsson napisał:

Takie małe pytanko...chciałbym zagrac w triala, ale czy do tego musze miec ten kod trialowy
od kogoś dostac czy normalnie podczas sciagania klienta i zakladania konta bedzie opcja wersji
testowej?
Z gory dziekuje za odp


http://teaser.wow-europe.com/

Stad mozesz pobrac sobie gierke i zarejestrowac konto trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to juz gdzieś było napisane na tym forum ale i tak zapytam. Na jakim realmie wygrywa alliance(chodzi mi o realmy z średnia populacją)? Gdzie nie pójdę to co sie zapytam kto wygrywa to piszą mi, że horda bo jest bardziej zorganizowana itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:03, Eilene napisał:

Pewnie to juz gdzieś było napisane na tym forum ale i tak zapytam. Na jakim realmie wygrywa
alliance(chodzi mi o realmy z średnia populacją)? Gdzie nie pójdę to co sie zapytam kto wygrywa
to piszą mi, że horda bo jest bardziej zorganizowana itd.


Chyba na kazdym serwie horda est bardziej zorganizowana bo z reguly po s tronie hordy graja gracze ktorzy wczesniej grali juz przez jakis czas aliantami. Prawie kazy poczatkujacy jakiego znam zaczynal aliantami a hordziaki to z reguly starzy wyjadacze w WoW-a. Byc moze sie myle ale takie jest moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 14:11, Makus89 napisał:

Chyba na kazdym serwie horda est bardziej zorganizowana bo z reguly po s tronie hordy graja
gracze ktorzy wczesniej grali juz przez jakis czas aliantami. Prawie kazy poczatkujacy jakiego
znam zaczynal aliantami a hordziaki to z reguly starzy wyjadacze w WoW-a. Byc moze sie myle
ale takie jest moje odczucie.

Dobiłeś mnie. Jest tyle serwerów przecież gdzieś alliance musi wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo nie ma co to dzielić na serwery. Są battlegroupy i to już prędzej na to trzeba patrzeć.

Natomiast na każdym serwerze możesz wygrywać - wystarczy że zbierzesz dobrą ekipę do gry razem. Na pick-up groups (PUGs) nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 14:03, Eilene napisał:

Pewnie to juz gdzieś było napisane na tym forum ale i tak zapytam. Na jakim realmie wygrywa
alliance(chodzi mi o realmy z średnia populacją)? Gdzie nie pójdę to co sie zapytam kto wygrywa
to piszą mi, że horda bo jest bardziej zorganizowana itd.


Bzdury, horda wcale nie jest lepiej zorganizowana od alliance :) Na battlegroundach prawdziwe sukcesy odnoszą tylko tzw premade''y, czyli specjalnie uformowane grupy znających się nawzajem osób, korzystających z teamspeaka/ventrilo do szybkiego porozumiewania się i często mających nie byle jaki sprzęt (w grze) i doświadczenie. W walkach, w których uczestniczą losowe osoby, z losowych realmów, nie ma nawet co mówić o zorganizowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem kim grać Ally czy Horde ? Grałem tym i tym i chyba Ally bardziej mi pasuje bo maja ładniejsze stolice. W hordzei dziwnie mi się grało UD , oraz Orciem ( mają dziwne lokecje :/ ) ale bardzo fajnie isę grało Taurenem. Za to w Ally fajnie grało się wszystkimi rasami choć NE mają zbyt kolorową lokację :/ Kogo polecacie i dlaczego ?
BTW. Brill wygląda podobnie jak Goldshire zwłaszcza ten budeynek gdzie są trenerzy *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brill było kiedyś ludzikim miastem, zanim rozprzestrzeniła się plaga.
Co to za debilizm wybierać kim chcesz grać, po lokacji startowej? Posiedzisz tam kilka godzin i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 15:49, Adas69 napisał:

Kto gra na Serwerze: Frostmane i jest chętny do gildii?? jeśli coś to pisać bo neimamy członków:P...W
gildii bedą sami Polacy

apropos serwerów obecnie gram na quel thalas ktory jezeli chodzi o zageszczenie ilosci Polakow jest srednie - w zasadzie sa 2 liczace sie zdominowane prez Polakow gildie - brothehood of the sword i PUG. zastanawiam sie nad zmiana serwera na taki na ktorym jest duzo wiecej naszych rodakow i duzo wiecej gildi majacych za cel nie tylko rajdy do kara ale rowniez pomoc w lvlowaniu, wspolne rajdy na stolice, robienie questow itd.Czekam na wasze zdanie na ten temat oraz informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że od kilku dni, po kilku minutach grania gra zawiesza się. Skanowałem system Ad-Awarem,
za pierwszym razem wykryło wszystko. Usunęłem szkodniki i gra chodziła płynnie (przez jeden dzień :]) a dzisiaj znów pojawił się ten sam problem. Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:25, Ardaren Ziom napisał:

Gdzie warlock moze nauczyc sie nosic leather? podajcie miejsca prosze i od kiedy moze nosic?


Nie może,tak samo jak priest i mage może nosić tylko cloth.

Dodo1345- możesz ściągnąć za 120 zł ze sklepu gram.pl. Instalacja jest prosta, tylko dłuuuga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 12:27, sony ericsson napisał:

Takie małe pytanko...chciałbym zagrac w triala, ale czy do tego musze miec ten kod trialowy
od kogoś dostac czy normalnie podczas sciagania klienta i zakladania konta bedzie opcja wersji
testowej?
Z gory dziekuje za odp

tak musisz posaidać kod. Jeśli chcesz takowy podaj maila :p mam ich chyba ze 5 :p przy każdym pre-paidzie są :P

@Dodo1345
>Mam pytanie, skąd, z jakiej strony można ściągnąć World of Warcraft i czy trudno go zainstalować (jak to zrobic).
na chyba każdym torrencie znajdziesz WoWa. instalacja jest banalna :P do gry potrzebujesz klucza(cd-key) którego OCZYWIŚCIE posiadasz chyba że nie masz pojęcia o tym że WoW nie jest darmowy :P

@dżasku
skoro usunięcie "szkodników" zadziałało to prawdopodobnie one są przyczyną twych problemów. Zalecam zainstalowanie dobrego podkreślam dobrego programu anty-wirusowego i firewalla by je wyeliminować raz na zawsze jeśli chcesz grać w WoW''a spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chętnie poprosze o jeden. A czy moge sobie po tym tygodniu dodac 2 do tego samego konta trialowego czu juz nie moge zagrac wogole na zadnym innym kluczuy testowym?

wyslij na tomek.nicieja@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 16:00, Dubik napisał:

> Kto gra na Serwerze: Frostmane i jest chętny do gildii?? jeśli coś to pisać bo neimamy
członków:P...W
> gildii bedą sami Polacy
apropos serwerów obecnie gram na quel thalas ktory jezeli chodzi o zageszczenie ilosci Polakow
jest srednie - w zasadzie sa 2 liczace sie zdominowane prez Polakow gildie - brothehood of
the sword i PUG. zastanawiam sie nad zmiana serwera na taki na ktorym jest duzo wiecej naszych
rodakow i duzo wiecej gildi majacych za cel nie tylko rajdy do kara ale rowniez pomoc w lvlowaniu,
wspolne rajdy na stolice, robienie questow itd.Czekam na wasze zdanie na ten temat oraz informacje



jesli chcesz isc na serwer z duzo iloscia Polaków idz na : burning legion
na frostmane jest sa moze 2-3 polskie gildie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 19:22, sony ericsson napisał:

Dzięki chętnie poprosze o jeden. A czy moge sobie po tym tygodniu dodac 2 do tego samego konta
trialowego czu juz nie moge zagrac wogole na zadnym innym kluczuy testowym?

wyslij na tomek.nicieja@gmail.com

Sprawdź skrzynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się