Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 16:25, Ardaren Ziom napisał:

Gdzie warlock moze nauczyc sie nosic leather? podajcie miejsca prosze i od kiedy moze nosic?



warlock noszacy leather no no xD agility by mu sie bardzo przydalo albo bonusy do healingow xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agility wcale nie jest zle ;] Podnosi armor ;] A ja poprostu slyszalem ze od 40 lvl postacie zaczynaja nosic kloejne zbroje ;]

ps: Mozecie mi podac kolejnosc petów dla warrlocka i wymagany lvl i czy ten ostatni pozera moje zycie czy cos bo gdzies czytalem ale nie wiem do konca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś czy jest możliwość zagrania w Europejskiego triala? Ciągle waham się nad kupnem, gram na trialu USA i mam wysokie pingi (200-300), czy na trialu EU będą niźsze? Aha czy server Burning Legion (ten z polakami) jest severem PvP czy PvE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 22:13, Adas69 napisał:

> > Kto gra na Serwerze: Frostmane i jest chętny do gildii?? jeśli coś to pisać bo neimamy

> członków:P...W
> > gildii bedą sami Polacy
> apropos serwerów obecnie gram na quel thalas ktory jezeli chodzi o zageszczenie ilosci
Polakow
> jest srednie - w zasadzie sa 2 liczace sie zdominowane prez Polakow gildie - brothehood
of
> the sword i PUG. zastanawiam sie nad zmiana serwera na taki na ktorym jest duzo wiecej
naszych
> rodakow i duzo wiecej gildi majacych za cel nie tylko rajdy do kara ale rowniez pomoc
w lvlowaniu,
> wspolne rajdy na stolice, robienie questow itd.Czekam na wasze zdanie na ten temat oraz
informacje


jesli chcesz isc na serwer z duzo iloscia Polaków idz na : burning legion
na frostmane jest sa moze 2-3 polskie gildie

status burnig legion - full czyli raczej tam nie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jak na razie podstawkę, ale pytam się czy warto od razu załatwiać dodatek czy lepiej poczekać na wyższy lvl. Słyszałem wiele opinii i żadna z nich nie była w 100% jednoznaczna.

Poza tym jak jest rozwiązane to iż gracze ze świata za portalem maja itemki których nie ma w podstawce. Nie da się wrócić z za portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 18:17, Maiky napisał:

Poza tym jak jest rozwiązane to iż gracze ze świata za portalem maja itemki których nie ma
w podstawce. Nie da się wrócić z za portalu?


Mozna swobodnie sie poruszac pomiedzy dodatkiem a podstawka (oczywiscie dla tych ktorzy maja dodatek bo ci bez niego pozostaja w ''starym swiecie'' ;)
Ty (bez dodatku) widzisz wszystkie nowe przedmioty i z czesci mozesz nawet korzystac (chociaz z baaardzo niewielkiej czesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:05, rob300i napisał:

mam wysokie pingi (200-300), czy na trialu EU będą niźsze?


Powinny byc (wszystko bardzo zalezy od twojego providera). Ja gralem 2 lata na pingu 150-600 i nie bylo zadnego problemu (przez pewien czas byly jakies nieporozumienie z TPSA i jakism niemieckim operatorem i pingi rosly powyzej 1000 ale nawet wtedy dawalo sie w miare grac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem... Za 170 w empiku mam podstawka+dodatek... U was nie ma juz podstawki :(

Nie dostane warna za umieszczanie takcih info? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jeszcze. N jakim seriwe gra aby było w miarę miło? Najlepiej jak najmniej "noobów" (nie lubie tego słowa)... Sam zasady znam więc nie zanieczyszczę otoczenia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planuję zacząć grać w tą grę, ale narazie rozmyślam nad tym. mam parę pytań:
1. Jak jest z pingiem? Mam neostradę 1MB/s. Czy będę mógł grać spokojnie i czy będę miał lagi? Ile około będzie wynosił ping? Czy zdarzają się disconnecty? Czy serwery często są offline? Czy jak popatrzę na innych graczy to czy będą się oni przycinać podczas biegu, czy będzie tak z potworami(na moim łączu)?
2. Jak jest z błędami? Szczególnie graficznymi. Czy potwory zapadają się pod ziemię, są błędy z "otwieraniem" potworów?
Czy są jakieś rażące błędy?
3. Jak jest z populacją na serwerze? Ile średnio bywa ludzi na serwerze? Czy czasami to denerwuje? Czy ping się zwiększa jeśli jest dużo ludzi na serwerze. Ilu graczy bywa najwięcej na serwerze? Czy zdarzają się jeśli są kolejki na serwer jeśli jest przepełniony?
4. Czy wszyscy gracie na jednym serwerze? Na jakim/jakich serwerach gracie? Czy są jakieś polskie serwery, tzn. gdzie jest dużo polaków?
5. Czy macie/masz jakieś konkretne uwago dla mnie? Czy w pudełku z grą jest instrukcja tworzenia konta + dodatek? Jeśli nie to proszę o opis tworzenia konta z dodatkiem. Będę wdzięczny za odpowiedź na moje pytania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 19:32, UMC.Hugo napisał:

2. Jak jest z błędami? Szczególnie graficznymi. Czy potwory zapadają się pod ziemię, są błędy
z "otwieraniem" potworów?


2. Błędów jest cała masa, jak to w MMO :) Są takie, które już pewnie nigdy nie zostana poprawione (jak np przenikające przez siebie broń i płaszcz, czy też postać przenikająca nieco przez tekstury wierzchowca), są takie które są naprawiane w patchach, a także takie które sporadycznie sie mogą zdarzyć (mowa tu bardziej o zdarzających się problemach z ukończeniem questa bądź zlootowaniem stworka)

3. Bardzo ciężko określić, bowiem zależy to od serwera (a tych jest do wyboru do koloru). Generalnie na najbardziej zaludnionych spotkasz w porywach nawet kilkadziesiąt osób w większych miastach, ale aż tak strasznie zaludnione lokacje w grze nie są :) Jak masz poniżej 1 GB RAM może to jednak stanowić dla ciebie problem.

Dnia 01.05.2007 o 19:32, UMC.Hugo napisał:

4. Czy wszyscy gracie na jednym serwerze? Na jakim/jakich serwerach gracie? Czy są jakieś polskie
serwery, tzn. gdzie jest dużo polaków?


Jest chyba z ponad sto serwerów, w różnych językach (angielski, francuski, niemiecki i hiszpański - polskiego nie ma), więc każdy gra tam gdzie mu lepiej :) Polaków prawie wszędzie można spotkać, chociaż ja bym się na grę z rodakami za bardzo nie nastawiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję mojego Posta napisanego w tym - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22367&u=1 - temacie (nie zauważyłęm tego i założyłem nowy):

"Mam zainstalowanego WoW'' a wraz z dodatkiem. Stworzyłem postać Krwaergo Elfa i zacząłam grać. Wykonywałem zadanie (tylko niektóre) napotkanych postaci i zwiększałem doświadczenie, zacząłam wczoraj więc jestem, raczej z grą nieobeznany. Otóż wiem, że śwaty gry jest olbrzymi (3 kontynenty), niestety ja nie wiem jak opuścić "miasto startowe" (mówię, o miejscu gdzie zaczyna się grę, to chyba dobra nazwa?). Chciałem przejść na inny kontynent czy choćby lokację, no ale jak już pisałem, nie wiem jak. Czy potrzebny jest do tego jakiś latający zwierzak? A może są tak jakieś przejścia?

No i drugie pytanie, mam też 2 postać Nocną Elfkę (jak w przypadku poprzedniej nie wiem jak mozna opuścić "miasto startowe") i natknąłam się na innych graczy posiadających zwierzęta (np. białego tygrysa). Co trzeba zrobić aby takiego zwierzaka posiadać? Czy są ona poprostu "przywołowane" na określony czas przy użyciu many? A jeśli tak to skąd można wziąć odpowiedni czar?

Czekam na odpowiedzi, i za wszystkie z góry dziękuję."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa sposoby aby opuścić krainy krwawych elfów:

1) Użycie teleportującego orbu w północno-zachodniej części Silvermoon - użycie go przeniesie postać do Undercity, a stamtąd można się już dostać do innych lokacji czy to marszem, czy też korzystając z zeppelina w Tirisfal Glades (niedaleko wyjścia z Undercity).

2) Hunter ma możliwość przyswojenia sobie dowolnego napotkanego zwierzaka, który od tej chwili będzie stanowić jego własność i pomagać w walce :) Chyba, że masz na myśli wierzchowca, na którym można jeździć - dostępne są one od 40 levelu dla każdego gracza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwe , że na trialu widzę mniej osób bo mi się jkaoś zdaje , że mało jest osób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam gadanie, że full....Frostmane też jest full i nigdy nie miałem kolejki, ani innych trudności z wejściem do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:08, skubsa napisał:

Czy jest mozliwe , że na trialu widzę mniej osób bo mi się jkaoś zdaje , że mało jest osób
:/


to niema znaczenia czy trial....też mi sie na początku tak wydawało.Najwięcej graczy jest zawsze w Stolicach...chociaż u NE w Dranasuss jest zawsze mało.W Ironforge i Stormwind jest najwięcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się