Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 14:37, Aminds napisał:

Może wystarczy sypnąć troche magią i pojdzie jakoś...:) ale moim zdaniem to problem znajduje
sie w sieci :/ Prosze o jakies pomysły co mogło spowodowac nie laczenie sie z serverem blizzarda
^^


A czy nie lepiej sciągnąć sobie danego patcha z sieci, a nie czekać aż łaskawie pasek Blizza ruszy? ;) No albo zawsze możesz zapytać się jakiegoś Maga na 60lvl i może on sypnie ci tą magią ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:08, marcin1930 napisał:

Mam jeszcze 1 pytanie: Czy - ale tak uczciwie - opłaca się korzystać z SaD (jako finisher)
bardziej niż Improved Eviscerate (to ten 1 finisher) dla mojego [raczej] Combat Rogue na początkowych
lvlach?

I czy jak nauczę się jakiejś umiejetności od trenera, to trzeba ją dodatkowo odblokowywać na
dzrzewku umiejętności?

Na początkowych levelach, to zwykle mob padnie zanim nabijesz combo na finisher, na dalszych eviscerate. SnD to typowo rajdowy skill, 30% zwiększenie białego dmg to bardzo dużo, ale na przeciętnych mobkach tego nawet nie zauważysz, bo padają głównie od skilli a nie ze zwykłych ataków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 16:25, KaPe napisał:

Na początkowych levelach, to zwykle mob padnie zanim nabijesz combo na finisher, na dalszych
eviscerate. SnD to typowo rajdowy skill, 30% zwiększenie białego dmg to bardzo dużo, ale na
przeciętnych mobkach tego nawet nie zauważysz, bo padają głównie od skilli a nie ze zwykłych
ataków.


Aha, no w sumie to faktycznie SnD pasowałby do rajdów ;) A czy 2 miecze jakoś się osłabiają jak się je nosi naraz? Bo jakos tak nie wszyscy biorą DW, a przecież to takie ważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczołem już sciągać pachte ręcznie :) ale na noc zostawie zeby zobaczyc czy bedzie dzialac proponuje zrobic to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, juz sie wszystko pościągało i nareszcie działa :DDDDD. Jestem sobie krasnoludem hunterem i mam lvl. 5 :P Duży nie? xDXDXDXDXD. Dzięki za pomoc wielkie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a mniej więcej po którym lvl sie wybywa z tej śniegowej osady, z której się startuje? Bo chciałbym zobaczyć miasto gdzie bedzie dość jasno i gdzie będe mógł zobaczyć więcej ras niz tylko krasnolud i gnom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
*-* Jesteś pewnie w startowej lokacji, na 6 lvl idziesz do "posrodkowej" a potem możesz iść do IF, a z tąd pociągiem do SW. Sam nie wiem czy nie wrócić do Ally bo mają takie fajne miejscówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to , że wcześniej ( przed wyjściem TBC ) było mullltum ludzi w SW oraz IF, a teraz ( po wyjściu TBC ) jest ich mało , a bardziej mniej. Czy może to być spowodowane tym , ze większość siedzi w Outlandzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:12, Shadow1994 napisał:

Ej a mniej więcej po którym lvl sie wybywa z tej śniegowej osady, z której się startuje? Bo
chciałbym zobaczyć miasto gdzie bedzie dość jasno i gdzie będe mógł zobaczyć więcej ras niz
tylko krasnolud i gnom...

Eeeeeee ally ;p Dlaczego nie Horda? Predzej czy puzniej przejdziesz na ally;] Jak kazdy ;]


skubsa ===> raczej tak, wyzsze lvl juz tam siedza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem sciagnolem jzu wszystkie patche, utworzylem konto a ta g.... gra niechce sie zalgowac pisze ze sie zalogowal ale nie przeskakuje ekran dalej plis!!!!!!!!! help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dni mi już lecą.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:24, Aminds napisał:

Mam problem sciagnolem jzu wszystkie patche, utworzylem konto a ta g.... gra niechce sie zalgowac
pisze ze sie zalogowal ale nie przeskakuje ekran dalej plis!!!!!!!!! help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dni mi już lecą.... :(


jakiego masz dostawcę internetu?? i jaką masz prędkość łącza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:34, UMC.Hugo napisał:

> Mam problem sciagnolem jzu wszystkie patche, utworzylem konto a ta g.... gra niechce sie
zalgowac
> pisze ze sie zalogowal ale nie przeskakuje ekran dalej plis!!!!!!!!! help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

> dni mi już lecą.... :(

jakiego masz dostawcę internetu?? i jaką masz prędkość łącza??

znjaduje sie w siec (dwa komputery z administraotrem w linuxie, porty uruchomione, brak firewall) 1,5 mb/s Netia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie: Skąd można pobrać trialowego klienta WoW EU nie korzystając z Blizzard Downloader. Bo BD u mnie jakoś nie chce działać, a chciałem sprawdzić pingi na serverach EU. Proosze! Chodzi mi o całe 3,16 GB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się