Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wg. mnie jest jakiś problem z tym linuxem. A najlepiej to zreinstaluj winde. Wiem że brzmi to dość drastycznie, ale to jedyne PEWNE rozwiązanie twojego problemu (potem jeśli nie będzie działać, to będzie to problem administratora i jego Linuxa).

A grałeś na tym kompie w inne MMORPG? GW, L2? Cokolwiiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 20:59, rob300i napisał:

Wg. mnie jest jakiś problem z tym linuxem. A najlepiej to zreinstaluj winde. Wiem że brzmi
to dość drastycznie, ale to jedyne PEWNE rozwiązanie twojego problemu (potem jeśli nie będzie
działać, to będzie to problem administratora i jego Linuxa).

A grałeś na tym kompie w inne MMORPG? GW, L2? Cokolwiiek?

gralem w trial wowa 2 miesiace temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:20, Aminds napisał:

POMOCY!!!!!!!!!!!!!:(:(:/:/


może napisz do pomocy technicznej CDP chociaż słabo to widzę :/ oni rzadko odpisują -,-" ale spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 18:08, UMC.Hugo napisał:

planuję zrobić huntera na dmg takiego jak na filmiku :D

http://www.youtube.com/watch?v=TGOvrAFjqWI

zna ktoś jakąś dobrą strategię na taką postać, chodzi o opis rozdzielenia talentów i ewentualnie
opis najlepszych przedmiotów.


akurat ten kolo nosi tier 1 gianstalkera z MC. talenty to Marksmanship bankowo, z domieszka Survival <mozliwe> cos w ten desen --> http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?000000000000000000000550005110501325313510032050050 0000000000000 (ale to rozlozenie nowych talentow, pozatym to tylko przykladowy build i raczej sredni bo na hunterach znam sie raczej srednio) jezeli chodzi o ten sprzet to teraz mozna spokojnie na dungeon set 3 wyciagac wieksze crity < http://www.wow-europe.com/en/info/basics/armorsets/ > . powodzenia =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:18, Ardaren Ziom napisał:

Myslalem zeby sobie kupic taki ''''tier'''' xD http://www.wowhead.com/?search=Nightsky#00zc
Robe juz mam [ wiec armor tez odpada ] ;D Ceny to okolo 1 gold za sztuke na naszym servie ;]
Oplaca sie ?
Wristy najtansze po 50s ale pantsy 1,5g ;p


Mage czy Lock to twoj char ? jezeli lock to masz Q na http://www.wowhead.com/?item=6900 - jezeli mag to bardziej Ci sie oplaca farmic instance < RFD na robe z licza, SM lib na head> mozna kupic cos z tego Nightsky ale generalnie lepszy sprzet masz z instancji, no i staraj sie cos zbierac z +spell dmg, jezeli Ci nie szkoda kaski to kup sobie, ale masz pewne za zaraz to wymienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci to? Do 70lv w zupełności wystarcza sprzęt, który znajdziesz w instancjach i dostaniesz z questów. Nie trzeba dobrego sprzętu, by bić zwykłe mobki albo przejść Stratholme, do tego wystarczy nauczyć się wykorzystywać dobrze umiejętności Twojej klasy. Natomiast kasę, jaką nie wydajesz na naprawy i nowe skille, zbieraj, ponieważ będziesz potrzebował mnóstwo kasy na mounty (100g na 40lv + 800g na 60lv + 900g na 70lv + 5000g na 70lv = 7000g), rozwój profesji, zakup enchantów, craftów i tony innych pierdół na 70lv.

Jeśli już chcesz wydać na coś kasę na niskim lv, to rozejrzyj się za dużymi torbami w jakichś niskich cenach (sprawdzaj ceny przez kilka dni, to szybko się zorientujesz, kiedy taki zakup się opłaci). Natomiast ekwipunek, broń i potiony - to wszystko jest z questów i instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:35, marcin1930 napisał:

Aha, no w sumie to faktycznie SnD pasowałby do rajdów ;) A czy 2 miecze jakoś się osłabiają
jak się je nosi naraz? Bo jakos tak nie wszyscy biorą DW, a przecież to takie ważne..

Przy DW masz większą szanse na miss, bodaj 26%, normalnie z 1h to jest 5%. Niby sporo, ale dotyczy tylko zwykłych ataku, na skille w dalszym ciągu jest 5%, a to spokojnie pokryjesz za pomocą talentów, więc tak czy inaczej, u rogue, DW zawsze lepszy niż 1 broń. U warriora/szamana/huntera to nieco bardziej dyskusyjne, ale bardziej ze względu na możliwość używania broni dwuręcznych, niż czegokolwiek innego.(no i huntera liczą się staty, a nie sama broń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już na prawdę chcesz coś kupować, to żadnych zielonych itemów. Po prostu się nie opłaci, bo i tak lada moment możesz dostać coś lepszego z nagrody (no chyba, że podoba ci się wygląd jakiegoś itemu ;) jakieś to znaczenie ma na niskich levelach, kiedy postać chodzi w samych szmatach i łachmanach ;p). Natomiast niebieskie i epickie i tak będą dla ciebie za drogie - aczkolwiek kiedyś jak dobijesz max levelu, pograsz trochę i postanowisz spróbować innej klasy (tworząc kolejną postać od zera), to polecam na którymś levelu fundnąć sobie czasem coś na prawdę porządnego :) Ubaw jest po pachy ^^ Ja np teraz latam paladynem z epickim mieczem i jak w coś przypierdziele to na kawałki się rozlatuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uhm moglby mi ktos zapodac build dla elemental shamana? poprostu jestem ciekawy jak wy byscie go rozplanowali, z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe tych skrutów to nie ogarniam :D Nie gram za długo piszcie normalnie ;]
Gram Warlockiem [Ork] A z jakiego to questa ten item ? Z nightsky mam juz od kumpla robe ;]
A na instance nie mam z kim isc ;p Na nagrandzie zadko bywa zeby ktos z laski swojej poszedl z noobkiem na instanca :| Jak cos to mój nick to Rangarog ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 21:58, Shadix napisał:

akurat ten kolo nosi tier 1 gianstalkera z MC. talenty to Marksmanship bankowo, z domieszka
Survival <mozliwe> cos w ten desen --> http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/hunter/talents.html?000000000000000000000550005110501325313510032050050
0000000000000 (ale to rozlozenie nowych talentow, pozatym to tylko przykladowy build i raczej
sredni bo na hunterach znam sie raczej srednio)


hehe :P jak sobie sam próbowałem planować rozdanie punktów to zrobił prawie identyczny wzór ;P czy taki hunter będzie dobrą postacią na PvE (tzn. przeciwko potworom) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 00:07, Ardaren Ziom napisał:

Hehe tych skrutów to nie ogarniam :D Nie gram za długo piszcie normalnie ;]
Gram Warlockiem [Ork] A z jakiego to questa ten item ? Z nightsky mam juz od kumpla robe ;]
A na instance nie mam z kim isc ;p Na nagrandzie zadko bywa zeby ktos z laski swojej poszedl
z noobkiem na instanca :| Jak cos to mój nick to Rangarog ;]


http://www.thottbot.com/q4786 to ten Quest, btw tak jak GanD pisal ,nie opyla Ci sie kupowac zielonych itemow bo i tak zaraz je wymienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 23:50, Malevyn napisał:

uhm moglby mi ktos zapodac build dla elemental shamana? poprostu jestem ciekawy jak wy byscie
go rozplanowali, z gory dzieki


a tak sie sklada ze mam Shaman elementala ----> obecnie taki build http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/shaman/talents.html?550001551302103510515000000000000000000005020500100 0000000000 - odrobina rest dla wiekszego zasiegu totkow, i nawet mozna z powodzeniem leczyc w instach<jezeli nie ma wyjscia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 22:18, Ardaren Ziom napisał:

Myslalem zeby sobie kupic taki ''''tier'''' xD http://www.wowhead.com/?search=Nightsky#00zc
Robe juz mam [ wiec armor tez odpada ] ;D Ceny to okolo 1 gold za sztuke na naszym servie ;]
Oplaca sie ?
Wristy najtansze po 50s ale pantsy 1,5g ;p


Naprawde lepiej chodzić na instanty. Ja w prawie cały sprzęt zaopatrzłem się w Shadowfang Keep, resztę, jako tailor sobie sam zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo to znwou ja, nada nie moge sie zalgowac ale nie wiem czy to przez polaczenie bo gdy robie Blizzard Repair wyskakuje mi takie cos po zakończeniu "Invalid torrent file" o jaki torrent tu wogole chodzi ?, myslicie ze to przez to nie moge sie zalgowac ? moze mam cds zepsute i cos sie nie instaluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale matluko osób siedzi w IF, SW,Origgmar :/ Przed wyjsciem TBC fajnie wyglądały takie tłumy a teraz kiszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aminds sprubuj zalogować się do zarządzania kątem na www.wow-europe.com jak sie zalogujesz to znaczy ze cos na twoim kompie jest nie tak jeśli nie oznacza to że źle zalożyleś konto lub wogule ci sie niezalożylo.
Ja zakladalem pare razy kąto bo zawsze przy ostatniej akceptacji wyskakiwał mi błąd.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się